Dětské nemoce: Alergie

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

Nová zpráva od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
1 - 2 - 3
Atopický ekzém
Já se s atopickým ekzémem setkala poprvé u svého syna, byla to pro mě nepříjemná novinka. Malému to začalo cca po prvním očkování, takže po třech měsících po porodu. Bylo to útrpné, malý se pořád jen škrábal, musel se mazat, držet hodně přísnou dietu, byli jsme vyloženě na sucharech, v létě vypadal jako bych ho usmažila na sluníčku, každy se po nás otáček. Vyměnili jsme spoustu mastí, každému bohužel zabírá něco jiného a když se to používá dlouho tak se učínek stejně ztrácí. Léky na svědění ty nám vůbec nepomáhaly. Jediné co paní Barčo můžu doporučit je aby jste probrala svůj stav s doktorem, doporučila bych přímo alergologa a řekla mu o tom že plánujete miminko. Mi bylo řečeno, že jsem své astma a alergie měla řešit už v těhotenství a držet nějakou dietu aby to bylo mírnější, popravdě moc tomu nevěřím že by mi to pomohlo, teď je pozdě býka honiti. Malý už je o moc lepší, ale jediné co nám pomohlo, že nám bylo umožněno začít od roka a půl chodit na kapačky a stále chodíme aby jsme to drželi v normě, teď v létě to asi bude zase horší jak se bude přehřívat ale v zimě by jste na něm nepoznala že měl atopa.
03.05.2012 07:27:19
odpovědět
mast na atopický ekzém
Na atopický ekzém Vám mohu doporučit Skin salvation Purepotion. Je to 100% přírodní mast, která je na našem trhu novinkou a nelze ji koupit v žádném obchodě ani lékárně u nás ale pouze na www.spasapleti.cz
02.11.2011 13:04:59
odpovědět
Zvětšená nosní mandle
Dobrý den, můj syn 7 let, má podle ORL zvětšenou jednu nosní mandli. Před rokem a půl bylo u něho zjištěno Astma. Jeho osobní alergoolog, doporučil odstranění nosních mandlí. Jsem k tomu váhavá, dočetla jsem se, že pokud to nění opravdu moc moc nutné, lepší je neodstraňovat. Prosím o radu.. Děkuji moc Lucie HK
17.02.2010 20:38:49
odpovědět
RE: alergie dcery
Dobrý den. Píšete že dcerka má problémy s alergiií. Při zájmu napište mi jak alergie vypadá a co jí doprovází.Když budete chtít mohla bych Vám pomoci z vaším problémem. Hezký den Zdenka. zdenka.su@seznam.cz
06.06.2009 12:04:10
odpovědět
A zas ta alergie....
Alergii včetně atopického ekzému máme v rodině, takže vím o čem píšu. I když jsou rodiče těchto dětí z lékařské branže, jsou přesto bezmocní, stejně jako stále vyšší % dalších rodičů. Rychlý nástup teplého počasí, kdy začne vše najednou kvést, je pro alergiky v poslední době pořádný záhul. Naši odzkoušeli již všechny "zázračné přípravky", včetně produktů z hlívy ústřičné, ....Léky sice zmírňují projevy, ale způsobují ospalost, apatii, vyšší únavu. Jediné co pomáhá je posilování imunity sportem, chránit se před stresem a psychickým vypětím a dbát na to, aby byly ve stravě všechny důležité vitamíny, případně dokoupit syntetické. Kdo je na tom finančně lépe, tak pobyt v čistém prostředí u moře je také balzám, chce to třeba jen do apartmánu bez luxusu, ale být tam co nejdéle a opakovat alespoň tři roky po sobě. Na ekzém se jim osvědčily i nenasycené mastné kyseliny, včetně výtažku z pupalky, ale hlavně i stále promazávat. Konopná mast je dobrá, ale úplné vyléčení pouze s ní také nečekejte. Projev se zmírní, ale stačí rychlejší zahřátí tělíčka, zapocení a je to tu zas, jak píše třeba PET.
Ať se vám tedy daří úspěšně bojovat se všemi projevy alergie a připravte si velkou dávku trpělivosti. Je to fakt svízelné onemocnění a není napadena jen kůže nebo oči, ale trpí při tom vlastně celý člověk.
22.04.2009 22:09:35
odpovědět
alergie dcery
Ahoj,

mám dvouletou dcerku,která má alergii a nikdo neví na co.Celá se mi osype vždy,když začne být teplo a sluníčko a jakmile nastane zimní čas alergie zmizí.Nemáte s tím prosím někdo nějaké zkušenosti?
02.04.2009 10:02:12
odpovědět
Na pýlovou alergií
Pani Báre bych poradila ji nasadit Faktor Base a OK Alfa Plus popřípadě OK Tau a zbavíte se alergii jedna radost. Pokud by jste měla zájem tak mně kontaktujte.
S pozdravem Teršlová Ing.
12.03.2009 23:17:51
odpovědět
Trpíte alergií? Léky Vám pomohou, ale pokaždé jen na chvíli? Vím o produktech, které Vám pomohou alergii zmírnit nebo úplně vymizet. Pokud máte zájem o více informací pište na vaanilla@klikni.cz
12.03.2009 12:35:15
odpovědět
Vliv pasivního kouření na zdraví dětí
Dobrý den. Jsem studentka 5.ročníku všeobecného lékařství 1.LF UK a spolu se svými 4 kamarádkami máme za úkol provést výzkum na téma: Průzkum vlivu pasivního kouření rodičů na zdraví prvorozeného dítěte. Proto bychom chtěly požádat každou maminku, či tatínka, kteří by měli 5 minut času a pomohli nám při našem bádání... Jedná se o vyplnění zcela anonymního dotazníku na stránkách http://hygiena.aspone.cz. Mockrát děkujeme za Váš čas.
17.12.2008 14:56:29
odpovědět
Těhotenství a alergie
Ahoj holky, od dětství bojuji s pylovou alergií, která se každoročním pobytem u moře trochu zmírnila. I tak mi dává od časného jara do léta pěkně zabrat. Nemohu pořádně dýchat, na očích musím mít sluneční brýle, frkám neustále a po lécích jsem děsně unavená, ospalá. Nyní jsem ve věku, kdy už pomalu plánujeme miminko a všude čtu, jak velká pravděpodobnost, že budeme mít alergika je a docela mě to děsí.
Vím, že se v dnešní době moc plánovat těhotenství nedá, že budu možná ráda, když se po nějakém čase vůbec zadaří, ale stále přemýšlím, v jaké době by bylo dobré otěhotnět, abych to co nejlépe zvládla, myslím tu alergii jak v těhotenství, tak i po porodu. Pokud máte některá vlastní zkušenost, sem s ní.
24.11.2008 19:16:15
odpovědět
1 - 2 - 3