Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Baby Club Ploutvička

Lokalita
KrajStředočeský kraj
MěstoBeroun
Plavání
Název Baby Club Ploutvička
Kontakty
Adresa Baby Club Ploutvička

Martina a Roman Kajerovi
Steinerova 56
Beroun
266 01
Telefony/e-maily E - mail: info@ploutvicka.cz

Mob.: 777 288 178
Web www.ploutvicka.cz
Popis služeb
Základní popis Baby Club Ploutvička se zaměřuje především na plavání novorozenců ve speciální vaně a na plavání dětí od 6 měsíců do 7 let v bazénu s moderní technologií. V klubu je šatna pro tatínky, velká herna pro aklimatizaci dětí po plavání, posezení s občerstvením. Klub rovněž nabízí předporodní kurzy, těhotenský aerobik, aquaaerobik a pořádá různé akce po celý rok.

V Baby Clubu Ploutvička se plave již od roku 2002. Plave se pod dozorem zkušených instruktorů s akreditací kurzů MŠMT. Klub je členem Aliance plavání dětí jako jediný v Berouně. Kurzy plavání probíhají v bazénu určeném výhradně dětem. Bazén má slanou vodu, která je z důvodu minimální zátěže chlorové desinfekce velice vhodná pro astmatiky a alergiky. Plavání má přispět ke zlepšení psychomotorického vývoje dítěte, příznivě působí na srdečně - cévní systém, zlepšuje peristaltiku střev, otužuje organismus, odstraňují se při něm případné vady v držení těla, děti lépe jí, spí, nebolí je bříško, rozvíjí se kázeň, vytrvalost a vůle dětí.
Provozní doba Lekce probíhají 1 x týdně a trvají zhruba 30 - 45 minut.
Ceník Plavání dětí od 6 měsíců do 1,5 let: lekce stojí 240 kč

Plavání dětí od 1,5 roku do 5 let: lekce stojí 230 kč

Plavání dětí od 5 let do 7 let: lekce stojí 250 kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6 měsíce do 1,5 roku
Lekce plavání probíhají 1 x týdně a trvají 30 minut. Maximální počet dětí ve skupince je 5. Bazén má rozměry 4 x 5 mětrů a hloubka je 1,2 m. Teplota vody v bazénu je 30 - 31 stupňů Celsia.

Plavání dětí od 1,5 roku do 5 let
Lekce plavání probíhají 1 x týdně a trvají 30 minut. Maximální počet dětí ve skupince je 5. Bazén má rozměry 4 x 5 mětrů a hloubka je 1,2 m. Teplota vody v bazénu je 30 - 31 stupňů Celsia. Děti se v kurzu nenásilnou formou učí základům plavání (správné plavecké dýchání, splývání na bříšku a na zádech, potápění, skoky do vody, záchrana života při náhodném pádu do vody, správné znakové a kraulové kopání).

Plavání dětí od 5 let do 7 let
Lekce plavání probíhají 1 x týdně a trvají 45 minut. Maximální počet dětí ve skupince je 5. Plavání probíhá bez doprovodu rodičů. Bazén má rozměry 4 x 5 mětrů a hloubka je 1,2 m. Teplota vody v bazénu je 30 - 31 stupňů Celsia. Děti se zde naučí základům plaveckých stylů, orientaci ve vodě.


Dětská výživa

dětský bazárek