Hodnotit / sdílet na:

Plavání: KENNY BABY CLUB, s.r.o. (DM Juventus)

Lokalita
KrajJihomoravský kraj
MěstoBrno
Plavání
Název KENNY BABY CLUB, s.r.o. (DM Juventus)
Kontakty
Adresa KENNY BABY CLUB, s.r.o., DM Juventus

Stamicova 11
Brno- Kohoutovice
621 00
Telefony/e-maily E-mail: janatr@volny.cz

Mob. 736 520 408
Web www.bc-kenny-brno.cz
Popis služeb
Základní popis Kenny kluv v Brně Kohoutovicích je zaměřen na plavání dětí od šesti měsíců do tří let ( program VODNÍČEK) a dětí od tří let ( program DELFÍNEK), které již plavou samostatně bez doprovodu rodičů. Výuka těchto programů v bazéně trvá již celých osm let. Lekce jsou vedeny pod dohledem zkušených instruktorů, kteří se pravidelně zúčastňují různých školení a přednášek.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od šesti měsíců do tří let: kurz 7 lekcí stojí 1 645kč
: kurz 8 lekcí stojí 1 880kč
: kurz 9 lekcí stojí 2 115kč

Plavání pro děti od 3 let: kurz 7 lekcí stojí 1 540kč
: kurz 8 lekcí stojí 1 760kč
: kurz 9 lekcí stojí 2 115kč

Klub Kenny poskytuje na všechny kurzy pokračovací slevu ve výši 5%, dále poskytuje slevu sourozeneckou a to až 20%, slevu u dvojčátek 50% a věrnostní slevy za počet absolvovaných kurzů.
Doplňující informace
o plavání
Plavání s dětmi od šesti měsíců do tří let

Tento program se nazývá VODNÍČEK. Děti plavou v bazéně. Lekce trvá 40 minut a ve skupince je max. 8 dětí. Děti se zde naučí zdravému a přirozenému pohybu v souladu s psychosomatickýcm vývojem dítěte, otuží a posílí svoji imunitu. Naučí se koordinaci a orientaci ve vodě a od 10. měsíce se začnou učit plaveckým pohybům.

Plavání dětí od tří let

Tento program se jmenuje DELFÍNEK a je určen pro samostatně plavající děti. Děti si zde nacvičí základní plavecké dovednosti, naučí se skoky do vody, splývání na zádech i na bříšku, potápění s výdechy do vody. Osvojí si orientaci pod vodou, naučí se základům plaveckých stylů a posílí si svoji kondici a imunitu.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí