Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plavecký klub Čiperové

Lokalita
KrajJihomoravský kraj
MěstoBrno
Plavání
Název Plavecký klub Čiperové
Kontakty
Adresa Plavecký klub Čiperové (Hotel Motorsport)

Žebětínská 189
Ostrovačice
664 81
Telefony/e-maily E - mail: info@plavani-ciperove.cz

Kontaktní osoba Šárka Květoňová mob.: 725 836 162
Web www.plavani-ciperove.cz
Popis služeb
Základní popis Plavecký klub Čiperové se nachází u Ostrovačic za Brnem v Hotelu Motorsport. Objekt hotelu je téměř bezbariérový a skrývá krásný bazén. Klub je zaměřen především na plavání dětí od 6 měsíců až po školáky a na cvičení aquaerobiku v hluboké vodě.

Děti od 6 měsíců do 4 let se učí nebát vody, orientovat se nad i pod vodou. Plaváním si rozvíjí sebezáchranné dovednosti. Plavání kojenců je i vhodný podpůrný prostředek k rehabilitaci dětí zdravotně postižených, ať už dětí tělesně postižených či zrakově, sluchově nebo s kombinovanými vadami. V kojeneckém plavání jde především o přípravu do plavecké výuky.

Děti od 4 let jsou již ve vodě jen s instruktorkou. V těchto lekcích jde již o nácvik základních plaveckých dovedností a jejich zdokonalování a prohlubování.

V areálu bazénu si po plavání můžete odpočinout. Je zde herna, kde můžete dětem ohřát jídlo, nakrmit je a dát si kávu. Klub má v plánu nabízet i jiné aktivity jako jsou besídky s dětmi, cvičení maminek, čtení pohádek.. Přímo v restauraci hotelu, která je nekuřácká, si je možno koupit speciální dětské menu. Je zde rovněž letní zahrádka s hracím koutkem.
Provozní doba Kurzy probíhají v úterý, ve středu, čtvrtek a v sobotu.
Ceník Cena ukázkové lekce je 170 kč

Cena 12 lekcí je 1 920kč, sourozenecká sleva 1 760kč

Cena 6 lekcí je 960kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6 měsíců do 4 let.

Toto plavání probíhá většinou v dopoledních hodinách. Lekce trvají 30 minut a ve skupince je max. 6 dětí. Plave se v doprovodu s rodičem v maximální hloubce bazénu 1 m.

Plavání dětí od 3-4 let

Toto plavání probíhá většinou v odpoledních hodinách a to již bez doprovodu rodičů. Lekce trvají 45 minut a ve skupince je max.6 dětí. S dětmi bez doprovodu rodičů se již plave ve větší hloubce bazénu. Děti si zde nacvičí základní plavecké dovednosti jako je splývání, plavecké dýchání, orientace pod vodou, pády a skoky do vody.

Kurzy trvají většinou dva měsíce, vždy po dvou kurzech se fotografuje pod vodou i nad vodou a cd s fotografiemi dostanou rodiče na konci kurzu. Teplota vody v bazéně je 28 - 30 stupňů. Po plavání si mohou rodiče s dětmi odpočinout, dát si kávu a pohrát v herně.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí