Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Plaváček baby club (Bystré u Poličky)

Lokalita
KrajPardubický kraj
MěstoBystré
Plavání
Název Plaváček baby club (Bystré u Poličky)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele: Plaváček baby club
Sulkovec 5
592 65
Telefony/e-maily E - mail: plavacek@plavacek-deti.cz

E - mail: bystre@plavacek-deti.cz

Kontaktní osoba Mgr. Blanka Kolářová - Sudíková mob.: 608 113 359

Kontaktní osoba Romča Luňáčkovámob.: 774 113 359
Web www.plavacek-deti.cz
Popis služeb
Základní popis Baby club Plaváček byl založen v roce 1992 ve Žďáru nad Sázavou. Postupně vznikly pobočky v dalších devíti městech republiky (Božice, Brno, Bystré u Poličky, Havlíčkův Brod, Chrudim, Jihlava, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Praha, Třebíč, Znojmo, Zvířetice u Bakova nad Jizerou). Plaváček nabízí výuku plavání
- dětí od 14 dnů věku do půl roku v rodině
- plavání dětí od 6 měsíců do 6 let v bazénu
- saunování dětí
- baby masáže
- rodinné pobyty po celý rok se zaměřením na plavání
- přednášky, kurzy, poradny, aromaterapie
- těhotenské plavání.

Plavání má pozitivní vliv na srdečně - cévní systém, na střevní peristaltiku, upevňuje vztahy mezi rodičem a dítětem, prohlubuje spánek, dítě lépe jí, otužuje organismus, plavání je dobré pro správný psychomotorický vývoj.
Provozní doba
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do 6 měsíců
Kurzy plavání probíhají ve vaně v rodinách. Dítě může začít plavat až po zahojení pupíku. Kurz je veden zkušenou instruktorkou, která rodičům ukáže jak správně manipulovat s dítětem ve vodě i na suchu, masírovat dítě, poví Vám něco o psychomotorickém vývoji děťátka, o správném kojení, o kosmetice. Během kurzu se nacvičují první plavecké dovednosti.

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let věku
Kurzy probíhají v bazénu, který je součástí komplexu Hotelu Bystré. Velikost bazénu je 6 x 12,5 metru a jeho hloubka 1,3 - 1,4 metru. Teplota vody je 28 stupňů Celsia. Voda v bazénu je slaná, takže nedráždí oči ani pokožku, je velice vhodná pro děti, které trpí různými alergiemi a kožními problémy. Lekce plavání trvá zhruba 30 minut. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku a plaveckých dovedností.