Hodnotit / sdílet na:

Plavání: KLUB VODNÍČEK (Městské lázně)

Lokalita
KrajStředočeský kraj
MěstoČáslav
Plavání
Název KLUB VODNÍČEK (Městské lázně)
Kontakty
Adresa KLUB VODNÍČEK

Vlasta DLouhá - manager klubu
Benešova 322/12
Kutná Hora-Hlouška
284 01
Telefony/e-maily E-mail: plavanideti@centrum.cz

Mob. 722 908 620
Web www.plavanideti.cz
Popis služeb
Základní popis Klub Vodníček v Čáslavi je zaměřen především na plavání batolat, dětí předškolního a školního věku.

Klub Vodníček vznikl v roce 2004 v Kutné Hoře a je určen pro ty, kteří mají rádi vodu a pohyb. V současnosti má i pobočky v Kolíně a Čáslavi. Instruktorka je držitelem mnoha certifikátů a osvědčení, které zajišťují ten správný postoj k Vašemu dítěti. Klub plave pod záštitou dětského pediatra a kardiologa Mudr. Procházky.
Provozní doba
Ceník Cena 10 lekcí plavání je 1 700kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6 měsíců

Plavání probíhá ve veřejných bazénech. Výcvik vede odborná instruktorka plavání a děti vstupují do bazénu v doprovodu jednoho z rodičů. Lekce probíhá ve skupinkách, kde jsou děti rozděleny podle věku, pokročilosti a psychomotorické vyspělosti dítěte. Výuka kurzů probíhá od září do konce června, a kurzy se skládají z 10 lekcí. Ceny kurzů se odvíjejí od jednotlivých bazénů. Voda v bazénu je vždy pro účely kurzu přefiltrována a teplota vody v něm se pohybuje okolo 30 stupňů Celsia. Děti se v kurzech plavání od 6 měsíců postupně naučí osamostatňování v poloze na zádech, výdechy do vody, orientaci pod vodou, nácvik plaveckých pohybů, skoky do vody.

Plavání dětí od 4 do 7 let

Začátky těchto lekcí plavání probíhají společně s rodiči. Plavání samotné již probíhá bez doprovodu rodičů, děti plavou samostatně. Lekce je vedena odbornou instruktorkou plavání. Děti se pro začátek učí jeden ze tří plaveckých stylů - prsa, kraul nebo znak.dětský bazárek