Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Baby club Medúzka

Lokalita
KrajJihočeský kraj
MěstoČeský Krumlov
Plavání
Název Baby club Medúzka
Kontakty
Adresa Baby club Medúzka

Urbinská 186
Český Krumlov- Domoradice
381 01
Telefony/e-maily E-mail: meduzka.zuzka@gmail.com

Kontaktní osoba Mgr. Zuzana Danielisová:
mobil: 728 828 605
tel.: 380 726 598
Web www.meduzka.cz
Popis služeb
Základní popis Baby club Medúzka zaměřuje svoji činnost především na pořádání kurzů plavání kojenců, batolat a dětí předškolního a školního věku. Rovněž nabízí i masáže dětí.

Kurzy plavání probíhají ve velice příjemném prostředí od zahojeného pupečníku až do 10 let. Bazén a všechny prostoru bazénu jsou v souladu s hygienickými požadavky orgánů hygienické správy. Každá lekce začíná 10-ti minutovou přednáškou o psychomotorice dítěte daného věku. Samotná lekce ve vodě trvá 30 minut.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí- začátečníků a dětí s doprovodem rodiče: kurz 10 lekcí stojí 1 700kč

Plavání dětí samostatně plavajících: kurz 10 lekcí stojí 1 100kč

Plavání dětí od 6 let: kurz 10 lekcí stojí 700-1 000kč
Doplňující informace
o plavání
Baby club Medúzka se zaměřuje především na plavání kojenců, batolat a dětí až do školního věku.

Plavánídětí do 5. měsíců

Kurzy plavání probíhají ve vaně v klidném domácím prostředí. Kurzy mohou začít až po zahojení pupíku. Jsou vedeny zkušenou instruktorkou kojeneckého plavání. Během nich se rodiče naučí základům manipulace s dítětem na suchu i ve vodě, abecedě potápění a různým hrám.

Plavání dětí od 5.měsíců do 3 let

Kurzy plavání probíhají v malém plaveckém bazénu v Českém Krumlově. Teplota vody v bazénu je okolo 30 stupňů Celsia. Samotná lekce ve vodě trvá 30 minut. Plavání probíhá v doprovodu rodičů.

Plavání dětí od 3 let

Kurzy plavání probíhají v malém krytém bazénu v Českém Krumlově. Teplota vody je okolo 30 stupňů Celsia. Kurzy plavání probíhají již bez doprovodu rodičů, děti plavou samostatně a během lekcí se učí základy plaveckých pohybů jako je splývání, potápění, orientace pod a nad vodou.

Plavání dětí od 5 let do 11 let

Kurzy plavání probíhají ve velkém krytém bazéně v Českém Krumlově. Děti se zde učí základním plaveckým stylům jako jsou prsa, znak a kraul, způsobům sebezáchrany, znakové souhře.


Dětská výživa

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí