Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Dětský svět PLAVÁČEK

Lokalita
KrajJihomoravský kraj
MěstoHodonín
Plavání
Název Dětský svět PLAVÁČEK
Kontakty
Adresa Ing. Jaroslava Zubalíková

Hodonínská 44
Rohatec
696 01
Telefony/e-maily E-mail: plavanideti@post.cz

Mob.: 604 870 425

Tel.: 518 359 524
Web www.plavanideti.com
Popis služeb
Základní popis Dětský svět Plaváček zahájil svou činnost v roce 1997. Jeho činnost je především zaměřena na plavání kojenců a batolat, ale i dětí předškolního a školního věku. Při práci s dětmi přicházejí na řadu i další aktivity a proto Plaváček nabízí i - cvičení pro těhotné ženy
- fotografování dětí pod vodou
- prodej plaveckých pomůcek
- relaxační masáže
- půjčování autosedaček,
cestovních postýlek a krmících
židliček

Plavání vede u menších dětí k otužování, k posílení svalové hmoty, ke zvládnutí orientace ve vodě a k upevnění vztahu mezi rodičem a dítětem. U starších dětí napomáhá plavání k dřívějšímu zvládnutí koordinace pohybů, ke kontaktu s ostatními dětmi, otužování, posílení svalové hmoty, k využití přebytečné energie a ke zvládnutí plaveckých stylů.
Provozní doba
Ceník Cena lekce plavání ve vaně v domácícm prostředí: 100 kč + příplatek za dopravu

Cena lekce plavání v rehabilitační vaně pro dítě od 3 měsíců: 130 kč

Cena plavání v bazéně pro dítě od 6 měsíců: 1 200 kč (kurz 10 lekcí)
Doplňující informace
o plavání
Plavání kojenců od 2 měsíců
Děti by měly začít plavat v době, kdy mají zahojený pupík. Tyto lekce plavání probíhají v klidném domácím prostředí, ve kterém se dítě lépe aklimatizuje, a z hygienického hlediska je to pro něj rovněž lepší. Lekce je vedená kvalifikovaným instruktorem, s dlouholetou praxí, který vlastní zdravotní průkaz. Teplota vody ve vaně se přizpůsobuje dítěti. Celková doba kdy dítě koupeme ve vaně je asi 6 - 10 minut, potom instruktor učí rodiče relaxační masáži, kterou pak může kdykoli použít. Doba ve vodě se postupně prodlužuje.

Plavání dětí od 3 do 6 měsíců
Plavání probíhá ve velké rehabilitační vaně s obsahem asi 500 litrů vody v Centru občanských aktivit, ul. Koupelní v Hodoníně. Plave se pod dohledem zkušené instruktorky plavání s rekvalifikačním kurzem, dlouholetou praxí a zdravotním průkazem. Teplota vody ve vaně se pohybuje okolo 36 stupňů Celsia, postupně se ale snižuje. Doba plavání dětí je okolo 15 minut, po ukončení lekce se provádí opět relaxační masáž.

Plavání dětí od 6 měsíce
Lekce plavání probíhají ve velkém krytém plaveckém bazénu v Hodoníně. Děti by v tomto věku již měly být připraveny na vstup do velkého bazénu. Lekce trvá 30 minut a teplota vody je 30 stupňů Celsia. Kurz je veden odbornou instruktorkou plavání s dlouholetými zkušenostmi, rekvalifikací a zdravotním průkazem.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí
dětský bazárek