Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BABY Club Juklík, s.r.o.

Lokalita
KrajStředočeský kraj
MěstoNymburk
Plavání
Název BABY Club Juklík, s.r.o.
Kontakty
Adresa Baby Club Juklík, s.r.o.

Soudní 21
Nymburk
288 02
Telefony/e-maily Tel.: 325 540 610
Web www.juklik.cz
Popis služeb
Základní popis Baby Club Juklík v Nymburku je přímo přizpůsoben pro plavání rodin s dětmi. Klub nabízí plavání dětí od dvou do pěti měsíců ve speciálních vaničkách a plavání dětí starších pěti měsíců v bazénu.

Klub nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu všech služeb, čistotu ve všech vnitřních prostorách a vysoce profesionální odborné vedení. Po plavání mají rodiče s dětmi možnost příjemného posezení a aklimatizace v prostoru herny. K dispozici je i minibar.
Provozní doba Telefonické úřední hodiny: čtvrtek 13:00 - 14:00 hod.
Ceník Cena za kurz je 4 080kč (obsahuje 12 lekcí)
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do pěti měsíců
Výuka těchto lekcí probíhá v samostatné místnosti s velkou vanou a veškerým příslušenstvím, které je potřeba pro správnou manipulaci s dítětem. Do vaničky mohou chodit děti zhruba od 2 měsíců (od zahojení pupíku). Cílem výuky je naučit rodiče základní manipulaci s dítětem, naučit je jak ho správně koupat, jak mu porozumět. Délka kurzu je většinou 5 lekcí. Délka jedné lekce je 40-50 minut, z čehož je ale dítě ve vodě zhruba 7-15 minut. Do vany se napouští vždy nová voda a teplota se reguluje podle potřeb dítěte ( většinou se ale pohybuje okolo 37 stupňů Celsia). Rozměr vany je 60 x 140cm, její hloubka 65 cm. Děti, které navštěvují tento kurz by potom neměly mít žádný problém přejít do bazénu.

Plavání dětí od pěti měsíců
Plavání těchto dětí probíhá v bazénu o rozměrech 4 x 4 m a hloubce 120 cm. Teplota vody se pohybuje okolo 29-30 stupňů Celsia. Skupinky dětí jsou rozděleny podle pokročilosti a věku. Ve skupince je však max.6 dětí s doprovodem. Děti do 12 měsíců jsou v bazéně po 5. Lekce je plně vedená odborným instruktorem a trvá přibližně 30 minut.


Dětská výživa