Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Water Dragons

Lokalita
KrajMoravskoslezský kraj
MěstoOstrava
Plavání
Název Water Dragons
Kontakty
Adresa Silvie Outratová Petrová

Volgogradská 2399/122
Ostrava - Zábřeh
700 30
Telefony/e-maily E - mail: vyukaplavani@gmail.com

Mob.: 608 202 504
Web www.waterdragons.cz
Popis služeb
Základní popis Vodní draci nabízí plavecké kurzy pro děti ve věku od 3 do 7 let, pro děti ve věku 8 let a výše a pro dospělé. Metodika výuky plavání je stejná pro malé děti, dospívající mládež i pro dospělé. Závisí vždy pouze na jejich chápavosti, dovednostech a případných obavách z vodního prostředí.

Výuka plavání pro děti probíhá formou hry. Každá hodina je sestavena tak, aby dítě zaujala a přitom splnila požadovaný cíl. V kurzech plavání se děti naučí základním plaveckým dovednostem, orientaci ve vodě, skokům do vody, splývání na zádech a na bříšku. U starších dětí se začíná s výukou jednotlivých plaveckých stylů.

Kurzy plavání probíhají na krytém bazénu SAREZA, Ostrava - Poruba, Generála Sochora 1378 a v nově zrekonstruovaném bazénu Lázně Moravská Ostrava, Sokolovská tř.44/2590.
Provozní doba Plavání dětí od 3 let do 7 let probíhá v po. od 17:00 - 18:00 hod.

Plavání dětí od 8 let a výše probíhá v po. od 16:00 - 17:00 hod.
Ceník Plavání dětí: kurz 10 lekcí stojí 1 500kč
Doplňující informace
o plavání
Kurzy plavání dětí probíhají vždy zábavnou formou, ale s důrazem na nácvik správného plaveckého způsobu. Plavání probíhá pod dohledem zkušeného instruktora s licencí. Maximální počet dětí ve skupince je 5 a jsou rozděleny podle věku a podle dovedností. Při výuce se ale respektují individuální zvláštnosti každého jedince. Délka lekce plavání je 50 minut.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí
dětský bazárek