Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Dětský aqua club HOBIT, s.r.o.

Lokalita
KrajPlzeňský kraj
MěstoPlzeň
Plavání
Název Dětský aqua club HOBIT, s.r.o.
Kontakty
Adresa DAC HOBIT, s.r.o.

Boettingerova 2566/4
Plzeň - Jižní Předměstí
301 00
Telefony/e-maily E- mail: dac - hobit@seznam.cz

Tel.: 377 446 941

Mob.: 775 144 473
Web www.dac-hobit.cz
Popis služeb
Základní popis Společnost Hobit se specializuje na plavání kojenců a batolat, ale rovněž se zabývá organizováním sportovních aktivit pro rodiče s dětmi od 2 měsíců do 10 let. Nabízí - cvičení kojenců
- cvičení rodičů s dětmi
- samostatné cvičení
- základní gymnastiku
- cvičení pro ženy
- cvičení těhotných žen.
Klub Hobit má vlastní bazén o velikosti 4 x 6 m, s výškou hladiny 110 cm. Teplota vody je 30 stupňů Celsia. Hrací prvky v dětském klubu vytvářela firma Lokki.
Provozní doba Provozní doba je pondělí - pátek 8:30 - 18:00 hod.
Ceník
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 2 měsíců do 8 měsíců
Během tohoto kurzu děti dostanou velice dobrý základ pro pohyb ve vodě. Dítě projde základem plaveckých splývacích poloh, otužováním a potápěním. Rodiče se pod dozorem odborné instruktorky naučí správné manipulaci s dětmi na suchu i ve vodě, kojeneckým masážím. Lekce probíhají v samostatné místnosti, ve vaně, která je dostatečně prostorná. Ve vaně je pitná, nechlorovaná voda. Teplota vody se přizpůsobuje vždy potřebám dítěte. Základní kurz má 6-7 lekcí a kurzy probíhají po celý rok. Pokud se dítě naučí samostatnému pohybu ve vodě, pokračuje v plavání ve velkém bazénu s plaveckou výukou. Tato výuka probíhá v bazénu 31.ZŠ ve Skvrňanech. Během tohoto kurzu se již děti učí nácviku jednotlivých plaveckých způsobů. Lekce trvají 45 minut.

Plavání dětí od 8 měsíců
Jakmile děti dovrší věku 8 měsíců, mohou zahájit plavání v bazénu o velikosti 6 x 4m,a hloubce 110 cm. Teplota vody je 30 stupňů Celsia. Počet dětí ve skupince je max.5. Děti plavou v doprovodu rodičů a lekce trvá 30 minut. Děti jsou do skupinek rozděleny podle věku a plaveckých dovedností. Během kurzu se naučí potápění, zdokonalují se v plaveckých stylech, učí se základní orientaci pod vodou.

Plavání dětí od 3 let
Pokud je dítě v tomto věku schopno absolvovat plavání bez rodičů, je zařazeno do této skupiny kurzů. Během kurzu se učí pohybovat se ve vodě bez rodičů. Tyto kurzy jsou základem pro plavání ve velkém bazénu.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí
dětský bazárek