Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BABY CLUB KATKA (Korytná)

Lokalita
KrajZlínský kraj
MěstoUherské Hradiště
Plavání
Název BABY CLUB KATKA (Korytná)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele: Baby Club Katka
U kina 207
Uherský Ostroh - Ostrohžské Předměstí
687 24

Adresa provozovny: Plavecký bazén Korytná
Uherské Hradiště
Telefony/e-maily E - mail: babyclub.katka@seznam.cz

Mob.: 604 257 685
Web www.babyclubkatka.ic.cz
Popis služeb
Základní popis Baby Club Katka, jehož zakladatelkou je Kateřina Konečná se zaměřuje na pořádání kurzů plavání rodičů s dětmi v Uherském Hradišti, Hodoníně a Korytné.

Cílem Baby Clubu je plná adaptabilita dětí na vodní prostředí formou hry rodičů s dětmi. Kurzy plavání probíhají pod vedením kvalifikovaných odborníků na plavání kojenců a dětí.

Baby Club Katka pořádá kurzy plavání kojenců v domácím prostředí od 4 - 6 týdnů, kurzy plavání dětí od 2 měsíců do 6 měsíců v rehabilitačních vanách v Uherském Hradišti (Bývalé kasárna) a Hodoníně (Klub maminek Benjamínek) a kurzy plavání s dětmi od 6 měsíců v bazénech Staré Město (Hotel Synot), Hodoníně (Plavecký bazén) a Korytné (Plavecký bazén).

Plavání má příznivý vliv na správný psychomotorický vývoj dítěte, pozitivně působí na srdečně - cévní systém, děti jsou otužilejší, lépe spí, upevňuje se pouto mezi rodičem a dítětem, posiluje se svalstvo dítěte, zlepšuje střevní peristaltika.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 4 týdnů do 6 týdnů ve vaně: cena 1 lekce je 300kč

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let: kurz 10 lekcí stojí 1 150kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 4 týdnů do 6 týdnů
Plavání probíhá ve vaně v klidném domácím prostředí. Kurzy mohou začít až po úplném zahojení pupíku miminka. Cílem kurzů je naučit rodiče správné manipulaci s dítětem na suchu i ve vodě, kojenecké masáže, jak správně kojit.

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let
Kurzy plavání probíhají v bazénech, ve skupinkách rodičů s dětmi. Kurzy probíhají pod vedením kvalifikované instruktorky. Výuková lekce trvá 25 - 30 minut a probíhá formou zábavy. Děti se učí abecedě potápění, základům plaveckých dovedností a plaveckých stylů. Baby Club Katka klade velký důraz na atmosféru klidu a pohody. V Plaveckém bazénu v Korytné je bazén s teplotou vody 29 - 30 stupňů Celsia.


Dětská výživa

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí
dětský bazárek