Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BABY CLUB KATKA (Centrála)

Lokalita
KrajZlínský kraj
MěstoUherský Ostroh
Plavání
Název BABY CLUB KATKA (Centrála)
Kontakty
Adresa Adresa provozovatele: Baby Club Katka
U kina 207
Uherský Ostroh - Ostrohžské Předměstí
687 24
Telefony/e-maily E - mail: babyclub.katka@seznam.cz

Mob.: 604 257 685
Web www.babyclubkatka.ic.cz
Popis služeb
Základní popis Baby Club Katka, jehož zakladatelkou je Kateřina Konečná se zaměřuje na pořádání kurzů plavání rodičů s dětmi v Uherském Hradišti, Hodoníně a Korytné.

Cílem Baby Clubu je plná adaptabilita dětí na vodní prostředí formou hry rodičů s dětmi. Kurzy plavání probíhají pod vedením kvalifikovaných odborníků na plavání kojenců a dětí.

Baby Club Katka pořádá kurzy plavání kojenců v domácím prostředí od 4 - 6 týdnů, kurzy plavání dětí od 2 měsíců do 6 měsíců v rehabilitačních vanách v Uherském Hradišti (Bývalé kasárna) a Hodoníně (Klub maminek Benjamínek) a kurzy plavání s dětmi od 6 měsíců v bazénech Staré Město (Hotel Synot), Hodoníně (Plavecký bazén) a Korytné (Plavecký bazén).

Plavání má příznivý vliv na správný psychomotorický vývoj dítěte, pozitivně působí na srdečně - cévní systém, děti jsou otužilejší, lépe spí, upevňuje se pouto mezi rodičem a dítětem, posiluje se svalstvo dítěte, zlepšuje střevní peristaltika.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 4 týdnů do 6 týdnů ve vaně: cena 1 lekce je 300kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 4 týdnů do 6 týdnů
Plavání probíhá ve vaně v klidném domácím prostředí. Kurzy mohou začít až po úplném zahojení pupíku miminka. Cílem kurzů je naučit rodiče správné manipulaci s dítětem na suchu i ve vodě, kojenecké masáže, jak správně kojit.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí