Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Domažlická nemocnice, a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Zkušenosti s porodem v této nemocnici mám dva - "normální" porod, ač nekonečně dlouhý - a personál na jedničku. Druhý porod akutní císařský řez - sestřičky i lékaři opět fajn, stejně tak pomocný personál. Jediné, co se dá místní porodnici vytkout, je sám pan primář - jednání řeznického psa, odměřený jak k podřízeným, tak k pacientkám. Snad třetí porod, který se kvapem blíží, proběhne vpohodě a bez komplikací. Nemístné připomínky a urážky pana primáře jsem připravena ignorovat. Těšení se na miminko a následná radost z něj to přebijí a navíc v celkově hezkém a přívětivém prostředí s plným komfortem (hezký porodní sál, soukromí). Nemám zásadní proti.
Anomis (ID: 29012)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.11.2014 04:44:42

Skvělá porodnice
Já v této porodnici rodila loni v říjnu a byla jsem naprosto spokojená. Pěkné a příjemné prostředí a hlavně pohodový a usměvavý personál (doktoři, sestřičky i paní uklízečka), to bylo pro mě až neuvěřitelné. Líp jsem si vybrat nemohla.
Matýska (ID: 24467)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.05.2012 15:49:35

já osobne jsem byla s nemocnici vellice spokojena :) sestřičky a doktoři moc prima :) a nezapomenout vlhčene ubrousky jinak vše dostanete .)
sariska (ID: 23997)   osobní profil (nasemimi.cz)
19.03.2012 08:03:38Dětská výživa

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi