Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Jablonec nad Nisou

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
porod do vody - máte někdo zkušenost?
Dobrý den, jsem teprve v 16.týdnu, ale přemýšlím o porodu - do vody. Nemáte s tím někdo zkušenost? V téhle nebo v jakékoli jiné české nemocnici...Budu ráda za každou radu. Děkuji. Markéta
Markéta (ID: 26372)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.01.2013 00:14:49

Chtěla bych poděkovat paní doktorce Podzimkové, ostatním lékařům a všem sestrám, které se o mě a dcerku Kristýnku staraly po celou dobu pobytu od porodu až po propuštění. V Jablonci jsem rodila v červenci 2012 a i přesto, že byla doba dovolených a sester bylo na odděleních míň, tak neustále chodily, ptaly se, radily a byly skvělý. Porod mohl trvat i kratší dobu, kdybych spolupracovala :-), ale i tak proběhl dobře, bez nástřihu a budu na něj hezky vzpomínat. Jelikož můžu srovnávat, tak oceňuju i to, že návštěvy můžou přijít v podstatě kdykoliv (myslím si, že je to pro maminky hodně důležité), neplatili jsme za tatínka u porodu ani za jednorázové oblečení... Prostě jabloneckou porodnici jen doporučuji a děkuji!!
nemám (ID: 25190)   osobní profil (nasemimi.cz)
21.08.2012 13:18:31

Všem mohu jen doporučit
V Jablonecké porodnici jsem rodila v září 2010 a hodlám tam porodit i letos v červenci 2012. Byla jsem nad míru spokojená s přístupem lékařů, sestřiček a ostatního personálu. Do porodnice to mám kolem 1,5h cesty i přes tuto dálku to stojí za to. Velice příjemné prostředí. Tímto chci poděkovat všemu personálu, kéž by byl takový přístup i v jiných nemocnicích. Rodičky (maminky :o)) Jablonecká porodnice je fakt výborná.
Janina (ID: 23479)   osobní profil (nasemimi.cz)
30.01.2012 16:09:16

uzavírání porodnice
Dobré ráno všem, chci se zeptat, zda nemáte někdo informaci o uzavírání jablonecké porodnice. Včera mi o tom říkala kamarádka, ale neví to jistě. Prý se má uzavřít snad od května tohoto roku. Trochu se toho bojím, protože jsem tak nějak počítala, že po uzavření porodnice v Turnově půjdu tam.
Daniela_Mala (ID: 19191)   osobní profil (nasemimi.cz)
11.02.2011 08:23:19

V této nemocnici se nám v červenci 2010 narodila naše dcera. Lékaři i sestřičky byli velmi milí, vstřícní a vždy příjemní. Přestože jsme měli obtížnější porod, po celou dobu nás informovali co se děje a bude dít.Neztratili trpělivost a vše nakonec dopadlo dobře. Také poporodní péče o mě i o miminko byla perfektní. Tuto porodnici rozhodně ostatním maminkám vřele doporučuji.
vlanov (ID: 19164)   osobní profil (nasemimi.cz)
09.02.2011 12:55:08

super porodnice
v jablonci jsem pred necelym rokem porodila dceru Julii a rada vzpominam na ochotu a krasne prostredi. pred 15 a 18 roky jsem rodila v česke lipe a byla to hruza. v jablonci velice super sestricky jak na porodnickem oddeleni tak na novorozeneckem oddeleni...doktori vstricní a opravdu ochotní. v porodnim boxu jsem si pripadala jako v nadstardantnim pokoji, soukromi pri porodu bylo bezva... vsem rada doporucuji tuto porodnici a dekuji vsem sestrickam,doktorkam a doktorum
market.33 (ID: 18880)   osobní profil (nasemimi.cz)
22.01.2011 10:38:05

Vřele doporučuji :o)
Já jsem rodila v Jablonci už před třemi lety - byl to porod první, rychlý, ale ke konci trošku komplikovaný :o) Nicméně veškerá péče personálu od nástupu na poslouchání ozev až po odcházení s malým Matýskem domů byla naprosto perfektní.Sestřičky i pan doktor na porodním sále byli stále milí a usměvaví a mluvili s námi o všem, co se děje. Sestřičky na novorozenckém byly senzační a dodnes na jejich péči vzpomínám.Dnes jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství a rádi bychom opět porodili našeho drobečka v této porodnici. :o)
Alsinka (ID: 16668)   osobní profil (nasemimi.cz)
23.08.2010 12:22:56

Klidně si to zopakuji :-)
Dobrý den,
já jsem v Jablonci nad Nisou rodila v roce 2006, musím jedním slovem říct, že to byla paráda. Co se týká personálu, vybavení, příštupu. Dcerka se mi neotočila, byla koncem pánevním, rodila jsem pomocí císařského řezu, otec byl celou dobu přítomen. Nyní s manželem plánujeme naší malé sourozence, ačkoliv jsem se přestěhovala, chtěla bych opět rodit v Jablonci nad Nisou. Jen to musíme všechno promyslet a tak, přece jen z Dobříše je to kus cesty, ale když jsem první rodila takhle, tak snad budeme mít s druhým dost času na cestu. Takže už se těším až si k vám přijedu pro malého drobečka.
luciehrabak (ID: 16560)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.08.2010 11:34:16

Pohodový porod
Nemám přístup k internetu,tak píšu od kamarádky.Já rodila v nemocnici Jablonec před čtyřmi měsíci a bylo celkem pohodové.Bolesti jsem měla šílené,ale sestřičky mě uklidnovaly a i pan doktor,který byl na sále byl moc milý.Jen jsem se vyděsila,když mi řekli,že musí udělat nástřih hráze,bylo to opravdu moc bolestivé a nejhorší byl ten pocit,když jsem to cítila,myslela jsem,že to nezvládnu.Nakonec mi bylo řečeno,že se to dělá PREVENTIVNE a že se ani jinak nedá rozhodnout.Myslím,že pokud to není nutné,nemělo by se to dělat.Cetla jsem mnoho článků na toto téma a psalo se ve většině,že by se to mělo dělat pouze v nutných případech.O šití ani nemluvím,bylo to příšerný a i několik týdnů po porodu jsem měla problémy s jizvou.Pokud budu rodit ještě někdy tak budu usilovat o to,aby nebyl nástřih proveden,pokud to nebude nutné.Jinak byl personál v nemocnici pohodový,milý a i samotné prostředí bylo takové domácí a uklidnující.Po čtyřech dnech mě pustili domů,byla jsem moc ráda.Péče o mého syna byla také v pořádku,takže není co vytknout,kromě toho nástřihu,který nebyl až tak potřeba,to byl pohodový porod a vzpomínky mám pěkné na tuto porodnici.
Lucifer (ID: 13399)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.02.2010 18:16:53

Poděkování
Chtěla bych poděkovat všemu personálu porodnice za pečlivý a milý přístup. Rodila jsem v červnu 2009 a narodila se mi zdravá a krásná holčička. Byla jsem velmi spokojená s veškerou péčí o nás obě. Nedá se to vůbec srovnat s porodem první dcery před skoro 17 lety v Mostě. Tehdy mě strčili do postele a nikdo mi nic neřekl,nevysvětlil co se bude dít...nechali mě být,dokud jsem nevolala že určitě už rodím,protože mi odešla voda a měla jsem velké bolesti. Ještě jsem dostala vynadáno,že už kouká hlavička a já nevzbudila sestru včas.To jsem se zařekla,že tam už mě nikdy neuvidí...Naopak v Jablonci se mi věnovali,vše okomentovali a vysvětlili.Navíc to pěkné,skoro až domácké prostředí...Opravdu moc a moc děkuji. Anna.
annie (ID: 13635)   osobní profil (nasemimi.cz)
21.01.2010 20:34:11

poděkování
Už je to skoro půl roku,co jsem rodila v porodnici v Jablonecké nemocnice a musím říct,že jsem byla velmi spokojená jak s péčí o mě,tak především o mou holčičku.Měla jsem porod císařským řezem,ale vše probíhalo na jedničku a jsem vděčná operačnímu týmu,že se malá narodila v pořádku a hlavně zdravá.U porodu mohl být i můj manžel a taky mohl fotit hned,jak malou vyndali.Jsem moc ráda,že tam mohl být semnou a držet mě za ruku,byla to nesmírná opora a patří mu mé díky stejně tak jako celému oddělení porodnice.Jestli budu někdy mít druhé dítě,určitě se tam opět vrátím.Zdraví Jana.
Lucifer (ID: 13399)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.01.2010 11:48:01Výživa a vitamíny

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi