Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Slezská nemocnice v Opavě

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
vynikající opavská porodnice
podruhé s odstupem dvou let jsem porodila na začátku listopadu 2011 v nové opavské porodnici.

Po ruznorodých ohlasech na internetu na kvalitu péče jsem chvíli uvažovala o některé ze sousedních nemocnic, ale teď nevidím nejmenší důvod!!!!

s ohledem na dostupnost a dobrou vlasní zkušenost jsem se znovu rozhodla pro opavskou porodnici a jsem nadmíru spokojena.
Od příjmu, přes porodní sál, až po oddělení šestinedělí jsem naprosto spokejná s přístupem a péčí celého týmu doktorů, sester, asistentek, ošetřovatlů i paní na úklid :-) Bez výhrady naprosto perfektní přístup, informovanost, ochota a vstřícnost personálu v kteroukoli denní i noční dobu..

Máme dvě krásné zdravé holčičky a to i díky opavské porodnici a příkladnému přístupu jejich zaměstnanců na zmíněných odděleních :-) Cítila jsem se jako v prvotřídním hotelu - uklid, strava, praní prádla, služba na telefonu :-)

díky za nejkrásnější zážitky
renatice (ID: 23065)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.12.2011 17:42:38
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi