Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Mulačova nemocnice, s.r.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Veliké poděkování VŠEM !
Dobrý den,chtěla bych tímto Moc poděkovat Všem pracovníkům gynekologicko-porodnického a novorozeneckého oddělení-Mulačovi nemocnice !Za jejich profesionální, pečlivou a ochotnou práci! Díky Vaší nezbytné pomoci, se nám dne 18.11.2012 ve 22,23 hod narodila zdravá,krásná dcera Károlínka:)

Doporučuji Všem tuto nemocnici!!!
Mizlinka (ID: 26108)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.12.2012 11:05:05

Děkuji s velkým D
Rodila jsem zde 10.10.2012. Při přijetí se mě ujala velmi příjemná postarší sestřička. První kontrolu udělala paní doktorka Cibulková. Při křížových bolestech jsem také využila sprchu a přítomnost manžela. Ráda bych poděkovala panu doktoru Humplíkovi, při porodu velmi milý, a hlavně tolerantní. Opravdový borec jak má být. Jsem ráda, že se můj syn narodil do rukou takového profesionála. Porodní asistentky jsem u porodu měla 2, těm bych také ráda poděkovala, ale bohužel nevím jejich jméno. Velice milé slečny, chápavé. Vše jak má být. Po porodu malého změřili, zvážili, zabalili do zavinovačky a přinesli přiložit k prsu. Pak mi ho chvíli nechali na pochování. Poporodní péče naprosto úžasná. Veliký dík patří celému týmu novorozeneckého oddělení v čele s panem primářem Liškou. Včas odhalili u malého infekci a včas zaléčili. Pobyt se mi protáhl o 4 dny, ale syn měl tu nejlepší péči, jakou mohl mít. Všechny sestřičky velice příjemné, poradili se vším, pomohli, vysvětlili. Ranní a večerní kontroly lékařů také probíhaly příjemně. Všichni podávali informace o průběhu hojení, jak děti rostou a přibírají na váze. Nemůžu si na nic stěžovat. Všem skoromaminkám Mulačovku doporučuji, opravdu komornější prostředí, ale péče o rodičku vše vynahradí. Proto ještě jednou veliké díky panu doktoru Humplíkovi, kterého si určitě zamluvím někdy i u druhého porodu :-) a všem z oddělení novorozenců, kteří se mi postarali o malého.
suzuzka (ID: 25858)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.11.2012 12:10:04

Velký dík všem
Rodila jsem v této porodnici 3.6.2011. Při příjmu příjemné porodní asistentky, paní doktorka také milá. Jen vyšetření při kontrakci nebylo vůbec příjemné. Využila jsem sprchu, která pomohla při křížových bolestech. Na sále skvělá porodní asistentka Dana Hodinářová. Radila jak dýchat jak ne, moc jsem teda neposlouchala. Ale nezlobila se za to na mě. Pak moc příjemná žákyňka slečna Kroupová a pan doktor Humplík. Profesionál na svém místě. Prostě skvělí lidé. Mohu jen doporučit. Poporodní péče také výborná a sestřičky na šestinedělí milé a vstřícné. Dále pak sestřičkám, panu primáři Liškovi a paní doktorce Kepkové z novorozeneckého oddělení patří velký dík. Doporučuji tuto porodnici.Komornější prostředí, které mi vyhovovalo. Pro miminko mají vše jen přibalit pár plenek navíc.
Ma.tina (ID: 17753)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.06.2011 21:03:24

ja bych chtela strasne moc podekovat kdo mel nocni 15.7.2010.bala sem se porodu ale zvaldla sem to mam zdravou holcicku za kterou sem v decna chtela sem mit pritele u porodu aby mi pohl ale nestihl to nebo mala Vikinka pospichala na svet a sestrickam a porodni doktorce strasne moc dekuji nebo bez nich bych to nezvladla,,VELKY DIKY jesli si to čtete..urcite kdyz budeme planovat dalsi miminko tak urcite pujdu jen kvam.ste dobry tim...moc dekuji...a vsem nastavajicm maminkam navahejte a dite k Mulačum:)
alenkaa (ID: 17178)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.09.2010 10:00:01

rodinné prostředí
Dne 25.08.2010 se nám u Mulačů narodila dcera Elenka,je to již v pořadí druhé dítě,které se nám narodilo v této porodnici a i pro tentokrát jsem byla velmi spokojená jak s gynekologicko-porodnickým personálem ,tak i dětským!obětavé sestřičky,vše na profesionální úrovni!takové rodinné prostředí!!!!
V první řadě bychom chtěla poděkovat své gynekoložce p.doktorce Kholové a sestřčce Haničce za jejich bezvadnou péči!
taktéž porodní asistentce Daně Hodinářové,která mi (náhodou)odrodila obě mé dětičky,panu doktoru Kunešovi,sestřičce Z.Matějkové a celému personálu patří mé velké díky!!!!
Opravdu jen Doporučuji!!!!
Bez váhání bych zde rodila znovu!!!!
Edita
elen (ID: 16871)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.09.2010 14:11:24

chvala a spokojenost
sem mamina 4deti, 3 se mi narodili v Ceskem Krumlove a kdyz sem mela rodit tady v Plzni sem se moc bala z neznameho prostredi. dlouho sem se rozhodovala do ktere porodnice jit nakonec sem sla k Mulacum a byla sem moc moc spokojena super na sale i sestinedeli, moc bych chtela podekovat p doktorce Rubasove a ostatnimu personalu za trpelivost kterou meli. sice to byl 4porod ale byl nejdelsi 9h. opravdu tam jsou moc super vrele doporucuji vsem nastavajicim maminkam
barca (ID: 13026)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.12.2009 11:49:32

poděkování
dne 4.8 se mi v porodnici u Mulačů narodil chlapeček,díky tomu že mi o rok dříve zemřela při porodu teta jsem dlouho váhala kam jít a rozhodla jsem se správně,porod proběhl bez problémů a porodník i posléze sestřičky byli perfektní,se vším poradili a ochotně vysvětlili,pokud se rozhodneme ještě pro jedno miminko,nebudu váhat kam jít rodit,pro mě má nemocnice i lékaři zde 1*,všem moc děkuji a ostatním nastávajícím maminkám jen doporučuji:)
Romísek (ID: 12389)   osobní profil (nasemimi.cz)
31.10.2009 23:57:22

Vám všem patří veliké díky !
Dne 17.9.2009 v 15h se nám v porodnici U Mulačů narodila dcerka Barborka, která vážila 4.300g a měřila 53 cm. Již v průběhu těhotenství jsem se rozhodla pro porod zde, protože jsem na zdejší porodnici slyšela jen samou chválu, zvláště na lékaře, sestry a celý další personál.Po příchodu do porodnice jsem se zajímala o nadstandartní pokoj, ale bohužel byl obsazený. Nakonec jsem byla na 4 lůžkovém pokoji a byla velice spokojená, protože den s ostatními maminkami rychle a vesele utekl.Sestřičkám patří veliké díky.Jsou vstřícné, ochotné, vřelé, příjemné a vždy usměvavé, což je v období 6-ti nedělí pro maminky velice důležité.Miminka jsou zde prostě v nejlepších rukou.Denně pro miminko dostanete čisté prádýlko,zavinovačku s mašličkou i plenky a k dispozici je i dětská kosmetika.A jak proběhl samotný porod? Na moderně zařízeném porodním sále.Před porodem o mě pečovala dr.Jahnová a po celou dobu sestřička pí. Bednářová. Tatínek byl u celého porodu a velice mě pomohl i s celým bezvadným týmem. Naše Barborka se narodila do rukou dr. Humplíka a veškerou péči o ni převzal primář dr. Liška.Na porodním sále byla skvělá atmosféra a to díky bezvadnému týmu.Moje poděkování patří i dr. Cibulkové, Rubášové i dr. Kunešovi a všem sestřičkám. Též děkuji i za péči mojí gynekoložce dr.Khollové i její sestře.Nerada bych na někoho zapomněla a proto mohu panu primáři dr.Kestřánkovi a dětskému primáři dr. Liškovi touto cestou vzkázat, že mají pod sebou opravdu perfektní profesionální tým. Vám všem patří veliké Díky ! Porodnici U Mulačů doporučuji i dalším maminkám.
Hanina (ID: 12277)   osobní profil (nasemimi.cz)
26.10.2009 21:55:30

poděkování
Před týdnem se mi narodila dcera. Vybrala jsem si porodnici u Mulačů. Můj porod byl komplikovaný tím, že dcerka byla podle ultrazvuku velká a nijak se nechystala přijít na svět. Po deseti dnech přenášení jsem byla hospitalizována a porod mi byl vyvolán. Dcerka se narodila až druhý den odpoledne.
Jsem velice ráda, že jsem si vybrala Mulačovu porodnici. Všichni doktoři i sestřičky, byli velice příjemný, ochotný, se snahou pomoci mi. Protože jsem byla prvorodička, byla jsem z porodu vystrašená, nevěděla jsem, co mě čeká, ale péče sestřiček a doktorů, mě do jisté míry uklidňovala.
Chtěla bych tak všem poděkovat za péči o dceru a o mně.
věrka (ID: 11923)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.10.2009 17:04:22

Vybrali jsme opět dobře
Maminky,napíšu svůj názor na porodnici u Mulačů.Rodila sem zde 24.7.09 své 3.dítě a přiznám se,taky sem přemýšlela o Lochotíně,kde každý básní o krásným vybavení a tak.Nakonec sem chtěla aby se syn narodil tam,jako jeho 2sestříčky,u Mulačů.Asi bude něco na tom,že záleží na koho natrefíte,ale já i napotřetí byla spokojená,jak na porodním,tak sestřičky na novorozeneckym,všichni byli vstřícní,hodní a rádi poradili i prvorodičkám(což z doslechu se o Lochotíně říct nedá,soudim i dle dalších maminek prvniček).Matyášek měl úctyhodných 4,55kg a 54cm,ale během 2hodin byl na světě,ani chvilku sem nezůstala sama,manžel byl u mě celou dobu porodu a z personálu tam pořád někdo byl.DOPORUČUJI!!!
janina (ID: 10832)   osobní profil (nasemimi.cz)
11.08.2009 11:04:00

můj porod
V Mulačově nemocnici jsem rodila svoji druhou dcerku a byla jsem moc spokojená, přístup v této porodnici se nedá srovnat s bývalou porodnicí na Slovanech. Informovanost a sledování od doktora bylo opravdu pečlivé a milé jednání. Bylo také skvělé, že manžela ke mě pustili hned po vyšetření, takže mi opravdu pomáhal od první chvíle. Když jsem rodila první dceru, poslali manžela domů, že budu rodit dlouho nechala jsem se a pak nakonec manžel ani nestihl porod, porodila jsem za 7 hodin. A předporodní kurz pro manžela byl nanic. Tak u druhého porodu tam byl a to bylo co jsem si přála, aby byl u mě, pomáhal mi do sprchy a masíroval záda. Jediné co mi vadilo bylo, že jsem musela mít andílka, raději bych ve vlastní košilce :-) ale to se dalo snést ale největší - jsem poznamenala, že když se malá narodila ani mi jí celou neukázali jen zabalenou přiložili k prsu na vteřinu a když zjistili, že má snahu sát, tak jí odnesli. Já si jí ani nepomazlila, nepohladila nic§ A to jsem byla na porodnim sále sama a malá byla v pořádku, takže žádný důvod abych si jí aspoň nepochovala nebyl. Tak toho lituji nejvíce, že jsem se neozvala. Jinak supr a doporučuji!!!!!!
Simča (ID: 6894)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.01.2009 18:05:09Výživa a vitamíny

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi