Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Přerov, p.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
naprostá spokojenost
V této porodnici jsem rodila letos své druhé dítě a byla jsem tam naprosto spokojená.Všumu personálu patří velká poklona za jejich ochotu a vlidnost,cokoliv bylo potřeba nebyl problém si zajít za sestříčkama a ty vždy pomohli i když měli moc práce.A co se týče lékařů a jejích průstup tak muhu jen říct že jsou to lekaři s velkým L a to doslova.Tuto porodnice jen doporučuju
Dominisenka (ID: 20927)   osobní profil (nasemimi.cz)
09.06.2011 19:06:42

Rozhodněte se pro správnou porodnici
Reaguji na předešlý příspěvek a chci se podělit se svou spokojenností. Měla jsem při porodu dost velké komplikace, nicméně jsem se nesetkala s ničím z předešlého sdělení. Byla jsem s přerovskou porodnicí velice spokojená. Velice příjemné prostředí, nová porodnice, příjemný personál. Byla jsem velice spokojená se snahou personálu, co se týká poporodní péče, nic nenechat náhodě a rodičku si ohlídat kvůli případným komplikacím. A co se týká komplikací v těhotenství a při porodu, tak zastávám názor, že pokud nějaké existují, budou se řešit jak v Přerově, tak v Olomouci atd., takže vůbec nezáleží, kde rodíte. Takže i přes své potíže při porodu budu příště volit opět Přerov a Vy se, budoucí maminky, správně rozhodněte, kde strávíte první krásné chvilky se svým miminkem.
Martina (ID: 17575)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.10.2010 22:12:45

nedoporučuji při komplikacích
budoucí maminky, apeluji na Vás, aby jste zvážily raději jinou, nejlépe FN Olomouc, pokud se u Vás vyskytnou nějaké potíže v těhu. Bohužel mluvím z vlastní, dosti tragické, zkušenosti a již podruhé jsem měla tu možnost si ověřit, že i když Olomouc není žádný luxus, "není všechno zlato co se třpytí", Přerov je sice moderní a krásný, ale co to pomůže, když mají neschopný personál. V Olomouci se o Vás perfektně postarají, protože mají více lidí, co na tom, že to jsou začínající medici a sestřičky, ale starají se a mají nejnovější informace z mnoha vlastních výzkumů a zkušeností se spolupracujícími světovými organizacemi.
LBcosmogirl (ID: 15020)   osobní profil (nasemimi.cz)
15.04.2010 09:35:59
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek