Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Středomoravská nemocniční a.s., odštěpný závod nemocnice Prostějov

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
2x v Prostějově
V prostějovské porodnici jsem rodila dvakrát, prvního syna v prosinci roku 2010 - to jsme stihli akorát dojet a už jsme šli na porodní sál. Dojeli jsme tak akorát, já pořád nikam nespěchala, protože jsem neměla kontrakce pravidelné a pak se to najedno rozjelo tak rychle, že jsem tak tak nerodila v sanitce ;) Příjem byl v pohodě, porod rychlý, bez potíží, všichni okolo byli super, ani jsem si je po pravdě při té rychlosti "neužila". Jen na šití se na mě učila nějaká nová doktorka, ale žádný děs, přežila jsem to, na někom se to holt učit musí...
Druhý porod byl v září 2012, tentokrát nám doporučili dojet dřív ;) I tak se malý na svět podíval cca 2 hodiny po příjezdu. Příjem opět bez problémů, jen jsem tentokrát prodělala všechny procedury před porodem, které jsme u prvního nestihli. Takže klystýr (měla jsem z něho strach, ale úplně zbytečně, bylo to naprosto v pohodě), rozdýchávání na sále a nakonec píchnutí plodové vody... pak začaly šílené kontrakce a to mě ještě nechtěli nechat tlačit, ale jak mě položili na záda, tak to byl fofr a malý byl na dvě zatlačení venku ;) Uf, jaká úleva. Akorát to šití, na to mám asi pech, tentokrát mě šil sice doktor, ale bez lokálního umrtvení - nevím proč - takže do "živého". No ne, že by se to nedalo přežít, ale hekala jsem bolestí. Naštěstí to bylo na pár stehů... ale i tak bych ráda věděla, podle čeho se doktoři rozhodují, jestli umrtví, nebo ne... Někteří si možná myslí, že když ženská přežije porod, tak už všechno??? Jinak vše ostatní super, perfektní PA Petra Hodová, moc příjemná, milá, ochotná. Na šestinedělí jsem měla tentokrát nadstandart, aby za mnou mohl manžel s prvním prckem chodit dle libosti. Až na to soukromí a TV s ledničkou na pokoji to ale za nadstandart nepovažuji, nicméně jsem byla ráda, že jsem na pokoji sama.
Další dítko sice už neplánujeme, ale kdyby přeci jen, s klidem bych šla zase rodit do Prostějova. ;)
Pája (ID: 15496)   osobní profil (nasemimi.cz)
02.10.2012 13:51:23

Porodnice Prostějov
Dobrý den, rodila jsem v Prostějově 3/2009 a byla jsem maximálně spokojená. Porod sám o sobě děs běs, vyvolávaný, takže bolesti od pátku od rána a malá se narodila v sobotu večer... po porodu ještě komplikace v podobě velkého krvácení, neodlučující se placenty a nezavinující se dělohy... Ale bohužel, to jsou věci které se stávají a musím moc pochválit paní doktorku, která vše v klidu a v pohodě zvládla... PA také moc ochotné, i když ta jedna byla zrovna nemocná a nebylo jí samotné nejlíp, ale vše mi vysvětlila, pořád dokola uklidňovala, fakt holky bezva a můžu jen doporučit! Navíc jsem také zdravotník, takže to posuzuji i po jiné stránce než laici, péče o mimi ze strany lékařů byla taky naprosto v pořádku. Takže příště zas a snad už bez komplikací!!!!
jasvestkova (ID: 19202)   osobní profil (nasemimi.cz)
11.02.2011 16:28:00
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi