Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Cheb, s.r.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
RE: taska do porodnice
Dobrý den,
doposud se nestalo (nebo alespoň o tomto případu nevíme), že by jakákoliv porodnice fungující v ČR striktně nařídila, že má rodička přijít pouze s jednou taškou. S klidným svědomím lze tedy říci, vezměte si tolik zavazadel (tašek), kolik potřebujete.

K počtu tašek lze ještě dodat, že Vás doprovází celý pobyt v nemocnici, takže ideální stav je samozřejmě minimum zavazadel.

Hodně štěstí přeje
naseporodnice.cz
Správce webu (ID: 10)   osobní profil (nasemimi.cz)
04.06.2012 00:38:50

taska do porodnice
Nebude vadit kdyz budu mit dve tasky v porodnici?? prijde mi ze se mi to vse nevejde do jedne tasky ?! :P
mifuleee (ID: 24620)   osobní profil (nasemimi.cz)
02.06.2012 18:31:10

poděkování
CHTĚLA BYCH TOUTO CESTOU PODĚKOVAT VŠEM Z NOVOROZENECKÉHO ODDĚLENÍ ZA PROFESIONÁLNÍ A HLAVNĚ LIDSKÝ PŘÍSTUP. PANU DOKTOROVI JANEČKOVI, KTERÝ POMOHL NA SVĚT NAŠEMU MAXÍKOVI:), PANÍ DOKTORCE DROZDOVÉ A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ PANU PRIMÁŘOVI. MYSLÍM, ŽE MŮŽE BÝT HRDÝ NA SV§J PERSONÁL, KTERÝ SE MI VĚNOVAL OD PRVNÍ AŽ DO POSLEDNÍ CHVÍLE. JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍK:)
karamel (ID: 23599)   osobní profil (nasemimi.cz)
09.02.2012 19:23:14

Aktuální informace
Rada bych se s Vami podelila o novou informaci. Chebska porodnice ma od srpna 2011 nove web stranky, kde jsou velmi aktualni informace obohacene bohatou fotodokumentaci.

Juknete na www.porodnicecheb.cz
Skvia (ID: 22800)   osobní profil (nasemimi.cz)
22.11.2011 15:26:13

Děkuji...
Sluníčko, anděl - asi takto vidím po svém porodu anějaké odpracované době v Nemocnici paní doktorku Moničku Drozdovou..Svoji druhou dceru jsem rodila po jedenácti letech ve věku 33 let 28.8. 2011 v chebské porodnici..Nesetkala jsem se tak dlouho s tak milým empatickým človíčkem..Pokud je rodička vyděšená ve věku 20ti let, potom čím je člověk starší - je to dle mého názoru horší.Větší obavy o mrňouse, zvládnutí porodu...Vždycky se najde nějaký člověk, kvůli kterému nemáte tento vyjímečný den - porození svého potomka, zrození nového života naprosto dokonalý...Přístup paní doktorky Drozdové vymazal všechny vzpomínky právě na tyto osoby,které své povolání berou dost rutinně...Touto cestou bych chtěla poděkovat paní doktorce Drozdové, sestřičkám z novorozeneckého oddělení, gynekologického a pár z porodního oddělení...s pozdravem Daniela Vostrá
danyvo (ID: 22332)   osobní profil (nasemimi.cz)
11.10.2011 19:14:45

poděkování
Chtěla bych touto cestou poděkovat a zlepšit reputaci personálu porodnického odd.Chebské nemocnice.Slyšela jsem na toto odd. více či méně samé nepěkné věci.Na vlastní kůži jsem pobyt zažila již dvakrát ještě před porodem,kdy jsem měla komplikace.S upřímností mohu říct,že jsem se setkala pouze a jen s profesionálním a milým přístupem.
Bylo mi opravdu ouvej.Díky sestřičkám,doktorům a ostatnímu pomocnému personálu jsem to zvládla.Mohal jsem se ještě před porodem vrátit domů ke svým blizkým.Je pravda,že vše je o lidech a věřte,že tady jsou samí fajn.
Děkuji Vám všem.Vaše pacientka Jana Špiříková
P.S.Už se na Vás těším.Můj porod se blíží.
kure14 (ID: 18378)   osobní profil (nasemimi.cz)
19.12.2010 18:34:56

porod v červnu 2009
Rodila jsem tu před rokem a půl a budu tu co nevidět rodit znova.byla sem tu moc spokojená.Paní doktorky,sestřičky a pan primář byli příjemní cejtila sem se tu fajn.můžu všem jen doporučit :-) také bych kolektivu v chebské porodnici chtěla poděkovat a zvlášt paní doktorce Polendové ktěá přivedla na svět mého chlapečka Ondráška.a doufám že mé malé prinzezně opět pomůže na svět.hodně příjemná paní doktorka.tak vám moc děkuji
Veronika.1988 (ID: 17904)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.11.2010 09:38:12

porod v květnu 2009
Když jsem se rozhodovala, kde budu rodit v Karlovarském kraji Cheb jsem úplně zavrhla. Četla jsem jen samá negativa, to jak jsou na prvorodičky zlí (tou jsem byla i já), jak nadávají ohledně kojení, že vám to nejde anebo že vám vůbec něco nejde nebo že vás něco bolí. Hrozná představa. Porodu jsem se nebála ani trošku, brala jsem to tak že to musí prostě být, ale za dobu co jsem v ní byla nemám ani jednu připomínku na to co bych jim mohla vyčíst. Všechny sestřičky a doktorky, pan primář byli senzační,skvělí prostě užasní. Přestože se mé malé holčičce na svět nechtělo přišla na svět o 10 dní dýl, zažila jsem 16 hodin bolestí než jsme jí přemluvili. A ani v té době jsem neměla pocit nezájmu. Tím bych Vám celý kolektive v chebské porodnici chtěla poděkovat za Vaší práci (moc milou) a hlavně paní dr.Drozdové která Karolínku přivedla na svět. Děkuji
JitaRasku (ID: 13930)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.02.2010 21:35:34
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi