Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Šumperská nemocnice, a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
jen samá chvála
Neuvěřitelné! Jak může někdo vzpomínat nepěkně na svůj porod! Rodila jsem dva dny, byla jsem z toho taky zoufalá ale pak mě vysvobodil jeden pan doktor a udělal mi císaře, umrtvená od pasu dolů. Všechno úplně v klidu, nic jsem necítila Že mám malou Leničku už na světě jsem zjistila, kyž mi ji pan doktor Heneman ukázal přes roušku hned po vytažení z břicha. a ještě si páni doktoři se mnou moc hezky popovídali než mě zašili!!! Prý si jindy u operace vypráví sprosté vtipy, ale když jsem byla vzhůru tak nemohli. Mysleli to, samozřejmě, ze srandy. Teda doufám :D :D :D Bavili se o literatuře, vaření, dobírali si setřičky a anestesioložku, a taky o spoustě jiných věcí, až jsem koukala, jaký mají obrovský přehled. Teda tak šikovné a vzdělané chlapy bych chtěla mít doma taky. aspoň jednoho / Hanzl nebo Heneman, je to jedno/. Nuda s nima určitě nebyla a jen škoda, že jsem se nemohla smát. Ani jsem si pak skoro nevšimla, že operace skončila…
Jiné maminky, co se vystřídaly u mě na pokoji, měly s doktory stejné zkušenosti. U normálního porodu skoro žádná z nich nebyla ani nastřižená!! Kam se hrabou všechny ostatní porodnice, ve kterých, když si něco takového přejete v porodním plánu, tak se vám jen vysmějí !!!
Bylo v té době v porodnici dost plno, takže mě pak paní doktorka pustila domů o něco dříve, protože jsem se krásně hojila. Jen doktorka na novorozeneckém se netvářila moc nadšeně, asi měla moc práce a byl víkend.
Jizvičku skoro nemám vidět a dokonce se na další operaci v Šumperku těším / mám asi úzkou pánev , tak to bude nejspíše zase císař/. Pojistila jsem se i tím, že chodím k jednomu z nich do ambulance a ten se pak o mě určitě dobře postará. Jen kdybych ještě manžela přemluvila na další miminko :,(
lenka (ID: 27211)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.06.2013 22:03:13Výživa a vitamíny

Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi