Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, p.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Krásný porod v krnovské porodnici
V září 2013 jsem porodila v krnovské porodnici svoji dceru, mé první dítě. Porodnice naprosto respektovala můj porodní plán. Zažila jsem krásný spontánní porod bez jakékoliv medikace a medicínských zásahů. Má dcera se narodila tak, jak jsem si přála, v lásce a harmonii.
Děkuji úžasné porodní asistence Šárce za nádherný porod.
Bara (ID: 27575)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.09.2013 12:41:12

krnovská porodnice Hrůůza
Dobrý den .Chci upozornit maminky které se chystají rodit v krnovské porodnici .Je to tam hrůůůza děs . arogantní chování sester žádna peče o vas před porodem .Porodní asistentky nejsou schopné vám nic vysvětlit ,když je vám něco nejasné .To vám raději při natáčení ozvyček budou hazet z bříškem a budit prcka .A tvrdit že je vše v pořádku ,až pak po 10 hodinách když nastanou komplikace tak pak všihni lítají .Vím že komplikace můžou nastat kdykoliv,ale v našem případě se jím dalo předejít kdyby sestřičky naslouchaly a měly větší zajem .o vás i miminko.Poslední ozvyčky mi natačely na pokoji prej proto že nebylo nikde jinde volno a to ještě něly plné ruce prace ,tak vysvětlily manželovi co a jak a prej kdyby něco že ma volat ..........NEBÍT MANŽELOVA RYCHLÉ REAKCE ,TAK BY TADY NAŠE ZLATIČKO DNESKA NEBYLO ......A TO SESTŘIČKY OD RANA TVRDILY ,ŽE JE MIMINKO POMALÉ A OSPALE ALE VŠE V POHODĚ ....A NAKONEC KDYŽ ZAČALO VŠECHNO HOUKAT A OZVYČKY ŠLY DOLŮ ,TAK SE LÍTALO A MALA PŘIŠLA NA SVĚT CÍSAŘSKÝM ŘEZEM JAK SE ŘÍKÁ ZA 5MIN 12 S 3* OMOTANOU PUPEČNÍ ŠNŮROU A PŘIDUŠENÁ.......Proto tuhle porodnici nedoporučuji a už nikdy bych tam nešla ...............Jen komu můžu říct velkééé díííík ZA OKAMŽITOU REAKCI A RYCHLÉ JEDNÁNÍ je pan doktor STEJSKAL A KOLEKTIV NA SÁLE ...
romanka (ID: 26053)   osobní profil (nasemimi.cz)
09.12.2012 15:04:53

Naprostá spokojenost
Byť žijeme v Praze, vybrali jsme si pro porod našeho prvního syna Adama krnovskou nemocnici. Již předporodní péče byla špičkovní. I přes komplikace v průběhu porodu a ukončení císařským řezem, byl personál empatický, ochotný a vstřícný.
Po porodu nám byly sestřičky z novorzeneckého odd. nápomocny ve všech směrech a s jakýmkoliv problémem pomohly.
Proto patří náš obrovský dík všem sestřičkám z gynekologicko-porodnické odd a také MUDr. Mužné a prim. MUDr. Studenému!!
Příště naviděnou :)
allys (ID: 25779)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.10.2012 23:54:18

Poděkování
Chceme moc poděkovat všem ,kteří se zučastnily ať na sále,tak na oddělení krnovské porodnice.
Za přístup který byl jak profesionální tak lidský,úžasné sestry jak na novorozeneckém odd.tak na porodním odd.
Samozdřejmě i těm na sále-pač byli vynikající,byla jsme na plánovaném císařském řezu,měli na sále tatínka a i kameru-všichni byli perfektně sehraní,máme krásně natočené první minuty života našeho syna a jsme opravdu moc nadšení a štastní že nám to bylo umožněno.Moc Vám všem děkujeme a všem maminkám doporučujeme.
Všem mnoho přejeme dalších úspěchů v Novém roce 2011:-)Rodiče Šimonka Širokého
Rodiče Šimonka Širokého (ID: 18470)   osobní profil (nasemimi.cz)
30.12.2010 11:49:43

Poděkování
Chtěli bychom pochválit sestřičky a zároveň jim poděkovat za perfektní přístup jak na porodním tak i na novorozeneckém oddělení. Jiří Martinus
j.martinus (ID: 17891)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.11.2010 14:58:18

Nezapomenutelný zážitek podruhé
Po devíti letech, tehdy se narodila Radečka, jsem přivedla na svět 1.září 2010 dcerku Sofii, ve stejné nemocnici, jenom jsme se z přízemí, kde byla tenkrát porodnice, přestěhovali nahoru,do druhého patra. Přivítalo nás, stejně jako před léty, příjemné prostředí gynekologickoporodnického oddělení a útulné, téměř domácí prostředí porodního sálu. Porod probíhal téměř do puntíku podle porodního plánu, naše skvělá porodní asistentka Kateřina Lukášková nám ve všem vyšla vstříc, s manželem jsme cestu na svět naší Sofince spříjemňovali pouštěním oblíbené hudby, kterou už znala, když byla v bříšku. Houpaly jsme se na míči a Sofinka přišla na svět na pohodlném porodním lůžku, které se dá polohovat podle potřeb maminky, tak jak to během porodu cítí a potřebuje. A po porodu jsme si všichni tři užívali Bonding. A protože mám možnost srovnání tehdy (bez bondingu- Radečku odnesli na ošetření, změření, zvážení, vykoupání a já zůstala sama- netušila jsem, že to může být jinak) a dnes, kdy u mě maličká zůstala celé dvě hodiny, nikdo ji nikde neodnášel (vše bylo vpořádku- malá i já), pupíček se ošetřil, když jsem SOFINKU MĚLA V NÁRUČÍ, měřilo a vážilo se až poté. Malá celou dobu hledala kontakt očí a byla přisátá u prsu, neplakala. NÁDHERNÝ, nezapomenutelný ZÁŽITEK. A následná péče personálu na gyn.por.odď. a oddělení novorozeneckém byla vždy osobní, milá, vstřícná. Mohla jsem se na sestřičky obrátit s jakýmkoliv dotazem, nikdy jsem nebyla omítnuta. Všem budoucím maminkám Krnovskou porodnici doporučuji a přeji stejně krásné a nezapomenutelné vzpomínky na porod svého miminka.
baja (ID: 16967)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.09.2010 12:07:52
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek