vše o těhotenství, výběru porodnice, mateřství, rodině, zdraví a péči o dítě
přihlásit se  |  zaregistrovat se

naseporodnice.cz - těhotenství, výběr porodnice, rodina a péče o dítě

Novorozenec - www.naseporodnice.cz Novorozenec - www.naseporodnice.cz

Naše porodnice - katalogy služeb podle krajů a měst

Mapa ČR - katalogy služeb


Výběr z článků o těhotenství, rodině a péči o dítě

Alergie Alergie představuje nepřiměřenou reakci našeho imunitního systému na látky, se kterými se všichni běžně setkáváme v našem prostředí. Rozsah alergických reakcí je velmi široký - od lehce obtěžující rýmy až po anafylaktický šok.
Těhotenský kalendář Těhotenský kalendář nabízí ucelený přehled základních vyšetření, které absolvují těhotné ženy v průběhu těhotenství - co, kdy a proč?
moje první těhotenství Kompletní průvodce pro maminky prvorodičky! Začínáme otěhotněním, potvrzením těhotenství a dále krok za krokem k porodu, základní péči o novorozence a vybavením dětského pokojíku.
video archiv Péče o miminko - očista těla, stříhání nehtů, mytí uší, atd. Průběh těhotenství, ultrazvukové záznamy. Zajímavé video návody a prezentace dětských pomůcek.


Server www.naseporodnice.cz je určený především pro ženy, budoucí nebo stávající maminky, které se chtějí dozvědět maximum informací o přípravě na těhotenství, těhotenství, porodu a výběru porodnice, rodině, péči o zdraví a správný vývoj dítěte. Stranou však nezůstávají ani témata typu finanční podpora státu rodinám (případně samoživitelek) s dětmi, neplodnost, časté ženské zdravotní problémy a mnohé další.

Porodnice - nejnovější diskuzní příspěvky ...

Super - Katkakrej (ID: 31645) - Oblastní nemocnice, a.s. Mladá Boleslav
ZOUFALÍ DOKTOŘI Z FTN SI SAMI PÍŠÍ KLADNÉ PŘÍSPĚVKY - xantypa (ID: 23228) - Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou
porod , po porodu - jirinkakov (ID: 31183) - Nemocnice Most, p. o.
porod - V (ID: 31160) - Uherskohradišťská nemocnice, a.s.
To byl porod! - kikinka1988 (ID: 31105) - Fakultní nemocnice Praha - Motol
RE: Nikdy více,otřesný zážitek - sarah (ID: 30922) - Fakultní nemocnice Praha - Motol
Děti sebou - Pája 13 (ID: 30887) - Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Když rodit, tak v Rakovníku - IK (ID: 30871) - Masarykova nemocnice v Rakovníku


Podělte se o své osobní zkušenosti s porodem a poporodní péčí o vás a vaše dítě v konkrétní porodnici a pomožte tak ostatním maminkám v jejich rozhodování, jakou porodnici si vybrat.
letecký pohled na celý areálPorodní sálResuscitační box pro novorozence
Klikněte pro zobrazení celé fotogalerie porodnic

Tipy na články o těhotenství, porodu a péči o dítěKromě uvedených článků doporučujeme také navštívit naše speciální sekce těhotenství týden po týdnu, moje první těhotenství a dvojčata a vícerčata, které obsahují spousty užitečných rad a informací. S nalezením jakéhokoliv článku na našem webu vám pomůže vyhledávací centrum.
linka bezpečí

Jsme tu pro vás ... naseporodnice.cz


Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli překonat obavy nejen z těhotenství a porodu, ale i z následného mateřství, kdy budete pečovat o své miminko a postupně mu budete předávat své životní zkušenosti. Nabízíme vám široké spektrum informací od určení plodných dnů přes typy porodů k dětskému očkovacímu kalendáři. Sestavili jsme pro vás také řadu užitečných katalogů služeb, jako jsou kurzy plavání pro děti nebo přehled mateřských školek.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
www.mojedula.cz - České duly o.s.
Užitečné stránky:  Mapa stránek | Použití cookies   Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní