Výbavička, potřeby pro děti: Vhodné dětské botičky

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

Nová zpráva od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
1 - 2
taky souhlasím,na botech šetřit se nevyplatí,naší malý kupuju boty se žirafkou,ikdyž výběr je někdy horší.Jen do školky jsem jí vyjímečně koupila teď kozačky od vietnamců,protože se mi nechce dávat jí na zahradu boty za 900.A pak jí nadávat,že jsou okopané.
12.11.2008 22:13:43
odpovědět
Jen značkové boty!
Vlastně souhlasím s Jančou, že se mají dětem kupovat radši značkové, kvalitní boty. Vím, je to dost drahá záležitost, ale ty zdravé nožičky za to stojí. Jsou určitě některé levnější boty, které by mohly být taky kvalitní, ale kdo to má poznat. Taky jsem zkusila koupit boty ve vietnamské prodejně, ale jednou byly fakt super, krásné, malá v nich pěkně ťapala, ale podruhé jsme takové štěstí neměli.Takže zůstaneme u těch dražších, snad i lepších..
12.11.2008 18:06:02
odpovědět
Boty z Hypernovy??
Tento víkend jsme byli na svatbě a mladší syn měl k obleku botičky, které jsem koupila v Hypernově asi 3 týdny před svatbou. Už v nich i předtím chodil, všechno bylo v pořádku,ale druhý den večer po svatbě začal pořád dokola říkat, že ho bolí záda a nožičky, vůbec nemohl sám chodit, když se o to pokusil, tak se musel přidržovat a plakal bolestí. Má trošku rýmu a pokašlával, tak jsem si říkala, ať to nejsou třeba ledviny...Nechala jsem to na duhý den ráno, a doufala, že se z toho vyspí, ale bohužel ráno to bylo stejné. Vzala jsem ho a s ranní močí letěla k doktorce, ta nenašla nic zvláštního, moč byla úplně v pořádku a malý už tam začal i sám chodit, sice měl tak divně zkřivené nohy, ale hlavně že chodil...S tchýňkou jsme mu masírovaly nožičky a odpoledna už lítal jako čamrda...Bylo to z těch botiček!! Nebyly tak měkké jako normálně nosí Nike nebo Adidas tenisky, a jak v nich lítal a tancoval celý den až do večera tak ho z toho bolely kůstky na nožičkách. Rozhodně se teda vyplatí koupit dražší ortopedické boty, protože ten strach co jsem ten jeden den prožívala, že by byl nemocný, že by měl ledviny, za to fakt nestojí.Jana
22.10.2008 14:09:07
odpovědět
1 - 2


Dětská výživa