vše o těhotenství, výběru porodnice, mateřství, rodině, zdraví a péči o dítě
přihlásit se  |  zaregistrovat se

naseporodnice.cz - těhotenství, výběr porodnice, rodina a péče o dítě

Novorozenec - www.naseporodnice.cz Novorozenec - www.naseporodnice.cz

Naše porodnice - katalogy služeb podle krajů a měst

Mapa ČR - katalogy služeb


Výběr z článků o těhotenství, rodině a péči o dítě

Tipy na zvládání otoků během těhotenství Prakticky žádné těhotenství se neobejde bez alespoň drobných obtíží. Jedním z typických projevů jsou otoky nohou, které maminky trápí zejména v posledních týdnech před porodem. Jak si s otoky poradit?
Maminka s těhotenským bříškem Příprava na těhotenství stejně jako celý průběh gravidity byste neměla podcenit a pečlivě se připravit. Jedině připraveným štěstí přeje a pak můžete prožít toto krásné a zároveň náročné životní období života ve zdraví a v psychické pohodě.
Krabičková dieta pomáhá novopečeným maminkám Máte pocit, že se váš život omezil na kolotoč přebalování – kojení – uspávání? Tento zápřah zažívá snad každá novopečená maminka. Čtěte dál, jak si v tomto období ulevit.
Těhotenský kalendář Těhotenský kalendář nabízí ucelený přehled základních vyšetření, které absolvují těhotné ženy v průběhu těhotenství - co, kdy a proč?
moje první těhotenství Kompletní průvodce pro maminky prvorodičky! Začínáme otěhotněním, potvrzením těhotenství a dále krok za krokem k porodu, základní péči o novorozence a vybavením dětského pokojíku.
video archiv Péče o miminko - očista těla, stříhání nehtů, mytí uší, atd. Průběh těhotenství, ultrazvukové záznamy. Zajímavé video návody a prezentace dětských pomůcek.


Server www.naseporodnice.cz je určený především pro ženy, budoucí nebo stávající maminky, které se chtějí dozvědět maximum informací o přípravě na těhotenství, těhotenství, porodu a výběru porodnice, rodině, péči o zdraví a správný vývoj dítěte. Stranou však nezůstávají ani témata typu finanční podpora státu rodinám (případně samoživitelek) s dětmi, neplodnost, časté ženské zdravotní problémy a mnohé další.

Porodnice - nejnovější diskuzní příspěvky ...

Jinam bych rodit nešla - Dufice (ID: 38161) - Masarykova městská nemocnice Jilemnice
Porodnici nedoporučuji - Adelotto (ID: 37635) - Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou
Operace - anickavolkova (ID: 37442) - Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh
Velká spokojenost - Nikolka1984 (ID: 37373) - Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou
Perfektní práce - PetraSmelko (ID: 37334) - Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou
Hrůzný porod - Haník (ID: 37330) - Nemocnice Břeclav, p.o.
Nedoporučuji - Veronika (ID: 37168) - Oblastní nemocnice Příbram, a.s.
Není co dodat - Ywa (ID: 37109) - Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice


Podělte se o své osobní zkušenosti s porodem a poporodní péčí o vás a vaše dítě v konkrétní porodnici a pomožte tak ostatním maminkám v jejich rozhodování, jakou porodnici si vybrat.
Porodní sál - chodbaJednotka nižší intenzivní péčePokoj
Klikněte pro zobrazení celé fotogalerie porodnic

Tipy na články o těhotenství, porodu a péči o dítěKromě uvedených článků doporučujeme také navštívit naše speciální sekce těhotenství týden po týdnu, moje první těhotenství a dvojčata a vícerčata, které obsahují spousty užitečných rad a informací. S nalezením jakéhokoliv článku na našem webu vám pomůže vyhledávací centrum.
linka bezpečí

Jsme tu pro vás ... naseporodnice.cz


Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli překonat obavy nejen z těhotenství a porodu, ale i z následného mateřství, kdy budete pečovat o své miminko a postupně mu budete předávat své životní zkušenosti. Nabízíme vám široké spektrum informací od určení plodných dnů přes typy porodů k dětskému očkovacímu kalendáři. Sestavili jsme pro vás také řadu užitečných katalogů služeb, jako jsou kurzy plavání pro děti nebo přehled mateřských školek.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
www.mojedula.cz - České duly o.s.