naseporodnice.cz - těhotenství, výběr porodnice, rodina a péče o dítě

Novorozenec - www.naseporodnice.cz Novorozenec - www.naseporodnice.cz

Naše porodnice - katalogy služeb podle krajů a městVýběr z článků o těhotenství, rodině a péči o dítě

Čekání na miminko I když většina žen myslí při balení do porodnice především na věci pro miminko, neměly by rozhodně zapomenout také na sebe. Počínaje oblečením přes hygienické potřeby až po nejrůznější kosmetiku. Na které přípravky byste rozhodně neměli zapomenout?
Těhotenský kalendář Těhotenský kalendář nabízí ucelený přehled základních vyšetření, které absolvují těhotné ženy v průběhu těhotenství - co, kdy a proč?
moje první těhotenství Kompletní průvodce pro maminky prvorodičky! Začínáme otěhotněním, potvrzením těhotenství a dále krok za krokem k porodu, základní péči o novorozence a vybavením dětského pokojíku.
video archiv Péče o miminko - očista těla, stříhání nehtů, mytí uší, atd. Průběh těhotenství, ultrazvukové záznamy. Zajímavé video návody a prezentace dětských pomůcek.


Server www.naseporodnice.cz je určený především pro ženy, budoucí nebo stávající maminky, které se chtějí dozvědět maximum informací o přípravě na těhotenství, těhotenství, porodu a výběru porodnice, rodině, péči o zdraví a správný vývoj dítěte. Stranou však nezůstávají ani témata typu finanční podpora státu rodinám (případně samoživitelek) s dětmi, neplodnost, časté ženské zdravotní problémy a mnohé další.

Porodnice - nejnovější diskuzní příspěvky ...

Porodnici nedoporučuji - Adelotto (ID: 37635) - Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou
Operace - anickavolkova (ID: 37442) - Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh
Velká spokojenost - Nikolka1984 (ID: 37373) - Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou
Perfektní práce - PetraSmelko (ID: 37334) - Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou
Hrůzný porod - Haník (ID: 37330) - Nemocnice Břeclav, p.o.
Nedoporučuji - Veronika (ID: 37168) - Oblastní nemocnice Příbram, a.s.
Není co dodat - Ywa (ID: 37109) - Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice
Vyházet všechny na šestinedělí - Len1 (ID: 36547) - Nemocnice Strakonice, a.s.


Podělte se o své osobní zkušenosti s porodem a poporodní péčí o vás a vaše dítě v konkrétní porodnici a pomožte tak ostatním maminkám v jejich rozhodování, jakou porodnici si vybrat.
I. doba porodní pro rodičky s doprovodemPokojNadstandardní pokoj
Klikněte pro zobrazení celé fotogalerie porodnic

Tipy na články o těhotenství, porodu a péči o dítěKromě uvedených článků doporučujeme také navštívit naše speciální sekce těhotenství týden po týdnu, moje první těhotenství a dvojčata a vícerčata, které obsahují spousty užitečných rad a informací. S nalezením jakéhokoliv článku na našem webu vám pomůže vyhledávací centrum.
linka bezpečí

Jsme tu pro vás ... naseporodnice.cz


Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli překonat obavy nejen z těhotenství a porodu, ale i z následného mateřství, kdy budete pečovat o své miminko a postupně mu budete předávat své životní zkušenosti. Nabízíme vám široké spektrum informací od určení plodných dnů přes typy porodů k dětskému očkovacímu kalendáři. Sestavili jsme pro vás také řadu užitečných katalogů služeb, jako jsou kurzy plavání pro děti nebo přehled mateřských školek.Info: Mapa stránek | Kontakty | Provozní podmínky serveru | Použití cookies | Soukromí Impression Media

Zobrazit verzi: Klasická | Mobilní

Tento portál mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.

Copyright naseporodnice.cz, 2008-2022, provozovatel webu a autoři obsahu