Vše o těhotenství: Tatínek u porodu

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

Nová zpráva od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
1 - 2 - 3 - 4 - 5
Porod mě teprve čeká.
Ahoj maminky.Přítel k porodu jít nechce,že prý by to neustál.Bylo mi to líto tak nakonec řekl,že půjde.Teď jsme,ale od sebe a snažíme se najít cestu k sobě zpět.Snad se nám to brzy podaří.Nejdříve říkal,že se nevrátí a teď říká,že mu chybím a miluje mě.Nejde prý hned zapomenout a tak někdy by jsme zase mohli být spolu.K porodu ho nutit nebudu.Příjemné a bezstarostné těhulení Vám všem.
28.08.2010 07:00:26
odpovědět
tatínek u porodu
Ahojky,
tatínek naší malé dcerky u porodu byl a já jsem za to moc ráda. Snažila jsem se celých 9 měsíců poctivě připravovat, ale protože jsem byla prvorodička, stejně jsem si neuměla tu bolest dost představit. Manžel mi po celou dobu pomáhal s rozdýcháváním, pomáhal mi do sprchy, podával mi pití a když přišlo na věc, dokonce mi držel druhou nohu a viděl tak vše z první řady. Nijak ho to po sexuální stránce nepoznamenalo a naopak získal k ženám více úcty. Samozřejmě nesmím opomenout fakt, že tak mohl být s našim mimískem v prvních minutách jejího života. Takže já jsem každopádně pro. A maminkám, které to teprve čeká přeju hooooodně štěstí a bezproblémový porod!
17.08.2010 22:01:49
odpovědět
Čeká nás to :)
Zdravím maminy :) Tak mě to teprv čeká, tedy nás.. termín je 24. 10. a má to být kluk, už máme i vybrané jméno- Šimon, taťka už od začátku chce být u porodu. Tak jsem na něj zvědavá, tedy vlastně i na sebe. Pořád si čtu nějaké články, ale i tak - strach je strach..
13.07.2010 15:42:11
odpovědět
Tatínek u porodu
Zdravím všechny maminky, můj přítel nejprve u porodu být odmítal. Jak se ale termín narození našeho miminka blížil, změnil názor. U porodu mi hodně pomohl - masíroval, psychicky podpořil, nebyla jsem na to těch 14 hodin sama. I když se dcerka nekonec narodila císařem, prohlásil, že by si připadal jako největší sketa, kdyby mě na porodním sále nechal samotnou. A tohle říká každému, kdo se na tohle téma začne bavit. Příteli od té doby říkám Můj hrdino!
11.06.2010 12:30:43
odpovědět
tatínek u porodu
ahooj maminky,nas tatinek u porodu byl a chtel byt.Dost jsem se toho bala jelikoz jsem si cetla otom jak pak muz ztrati sexualni chut k tne kterou vidi rodit...Toto se vsak nestalo ...Moc mne u porodu psychicky pomohl...Mela jsem cukrovku,neustale mne meril glukometrem cukr.Diky tomu ze videl co si zenska musi vytrpet si me urcite zato ze jsem mu porodila dceru vazi a dava mne to najevo kazdym dnem.Ted jsem 4mesice po porodu a on je velice hrdy nato ze tam mohl byt kazdemu vyklada jake to bylo a jak je rad ,ze jsme tuto udalost prozili spolu..takze jestli tatinek u porodu..Pokud se nato citi urcite ANO
13.04.2010 11:27:08
odpovědět
Ahojínek maminky, můj přítel bohužel porod nestihl a toho budu litovat, až do té doby než pořídíme naší maličké sestru nebo brášku:-) Moc jsem chtěla, aby byl můj přítel semnou, ale bohužel!!!!!!
06.03.2010 17:04:06
odpovědět
tatínek u porodu
přítel byl semnou u porodu a jsem velmi ráda že jsem se takhle rozhodla.zaprvé to je velmi velká opora,pomůže vám a taky vidí když mu jeho poklad příjde na svět!byla jsme velmi vyčerpaná nýbrž jsme měla problémy rodit a na konci mých sil mi budoucí tatínek pomáhal zvedat a tlačit hlavu takže jsem ráda že mi osoba velmi blízká byla poboku u těžkých bolestí...ale ty bolesti za to stojípřece vám jde na svět vaše štěstí!!!a tatínek u porodu by měl být,je to i jeho spolupráce:))
20.11.2009 13:44:45
odpovědět
RE: Dotazník pro maminky
ahojy ráda vyplním dotazník ale nevím jak:)))))))))))))
mám 3dětičky...písněte mi prosím do vzkazu kdyžtak.jsem antitalent na počítač
13.07.2009 23:05:08
odpovědět
Dotazník pro maminky

Milé maminky,
pokud jste asi 1 rok po porodu Vašeho miminka, prosím Vás o spolupráci. Píšu diplomovou práci, která se zabývá prožíváním těhotenství a období po porodu.
Na stránkách http://dotaznikmatky.webnode.cz/ najdete přiložený dotazník, který můžete odeslat na mailovou adresu, kterou tam také naleznete. Děkuji za ochotu při spolupráci, moc mi tím pomůžete. Majka D.
07.07.2009 22:12:26
odpovědět
Dotazník pro maminky

Milé maminky,
pokud jste asi 1 rok po porodu Vašeho miminka, prosím Vás o spolupráci. Píšu diplomovou práci, která se zabývá prožíváním těhotenství a období po porodu.
Na stránkách http://dotaznikmatky.webnode.cz/ najdete přiložený dotazník, který můžete odeslat na mailovou adresu, kterou tam také naleznete. Děkuji za ochotu při spolupráci, moc mi tím pomůžete. Majka D.
07.07.2009 22:12:13
odpovědět
Tatínek u císařského řezu
Ahoj všichni, když jsem byla těhotná, hledala jsem na netu všechny možné diskuse a info o porodu císařským řezem a jestli tatínek může být u toho a tak vám tady nahodím svůj zážitek, snad tím někomu pomůžu a uklidním ho, protože já to nikde nenašla a tak jsem se bála a brečela, že malého uvidím až po narkóze a manžel u porodu nebude moct být. Můj syn se totiž v bříšku neotočil hlavičkou dolů, byl zadečkem a tak pro něho bylo bezpečnější přijít na svět císařem. Císaře mi naplánovali a vysvětlili mi, že půjdu pod spinální anestezii (jen od prsou dolů jste umrtvené) a naštěstí jsme si vybrali super porodnici (pro Ostravačky ve Vítkovicích), kde tatínek může být u porodu i při císaři. Byl to nepopsatelný zážitek pro mě i mého manžela, všem doporučuji si vzít manžela či přítele k porodu i císařem. Byla jsem šťastná, že manžel je u porodu a fakt je to obrovská podpora, když tím procházíte oba společně. Manžel mi celou dobu seděl u hlavy a držel mě za ruku, otíral čelo. A potom když malého vytáhli, jsme ho hned oba viděli. No něco nádherného. Člověk, když má po boku někoho blízkého, si je daleko jistější a tolik se nebojí, co bude. A pro nastávající matku je to to hlavní, ať nemá strach a nebojí se. Teda všem doporučuju vzít si ty chlapy k porodu, protože je to fakt, že se pak na ženskou dívají s větším obdivem a láskou.
07.07.2009 14:31:08
odpovědět
tatka u porodu
Ahoj, jsem stastna, ze byl muj manzel u porodu, velikanska opora....rodila jsem 5.6.2009 a fakt mi dost pomohl....bez nej nevim nevim....
19.06.2009 16:06:11
odpovědět
tatka u porodu
Já musím říct že mě dost dlouho mrzelo když přítel nebyl u porodu naší dcery, dávala jsem mu to dlouho sežrat.Mrzelo mě že mi zavolal jako poslední když se dcerka narodila.Ted vím že na to nebyl připravenej a strašně se bál. Dceři bylo 7 let když jsem šla znova rodit a zaskočilo mě když mi přítel řekl že chce být u toho.Byla jsem ráda ale nechtěla jsem ho nutit.Všechno bral úplně jinak než kdysi ,byl strašně ohleduplnej .Když mě vezl do porodnice 6Okm byl úplně v klidu a pořád mě utěšoval. Nakonec ho poslali domů že to je planej poplach a že druhý den půjdu na císařák a stejně u toho být nemůže. Já věděla že to na mě přijde dřív ale znáte doktory .Přítel odjel a já do hodiny měla takové bolesti v zádech,musela jsem si přivolat sestřičku,dlouho trvalo než mě natočili a než přišel doktor . Nakonec to byla taková rychlost že mě pomalu hnali na sál. Jentak tak jsem zavolala že už rodím přítelovi který zrovna dojel domů.Udělali mi císařák pomalu v letu, pan doktor se bál že to nestihnout .Malej měl veliký ramínka a bál se že by neprošel. Tadeášek se narodil a měl 5kg a 58cm.Takovej velkej chlapík měl být pokom, mi jsme oba vysoký.Takže tatka přijel až když malého odváželi a mě na jipku.Od té doby už přítelovi nic nevyčítám všechny rány se zahojili,tatka se vzorně stará.Myslím si že kdybych to mohla vrátit už nikdy bych na nej tak netlačila určitě byl víc vystrašeněj než já.A jak se říká že když je chlap u porodu váží si ženy potom více ,hlavně když ví čím vším musela projít.Nevím co je na tom pravdy asi bych všechny chlapy neházela do jednohu pytle.Zdenka
06.06.2009 11:53:45
odpovědět
Gratulace k malé Isabellce
Ahojky, zdravím všechny novopečené maminy a mamince malé Isabelly přeji, ať má její dcerka hezký život bez zbytečného trápení a strastí a ať to vyjde i s tatínkem.
06.05.2009 12:27:29
odpovědět
Ahojte,tak máme Isabellku: 49cm,3,25Kg:)Před týdnem si nás tatínek odvezl domů.Nakonec k porodu dorazil,když už jsem v sobě měla dávku epidurálu a holčička chtěla ven.Byl v šoku a já v bolestech,takže jsme byli dvojka,ale nakonec na nás vykoukla Isabellka a všechno se rázem změnilo.Nejkrásnější okamžik v našem životě!Přítomnost přítele u porodu byla docela příjemná,cítila jsem podporu a zároveň ho obdivovala,že to ustál.Příští pondělí se vracíme do Itálie,kde se na malou těší jeho rodiče.A pokud bude všechno v pořádku a přítel si udrží momentální náladu a chování,tak nás čeká svatba a práce na bratříčkovi:)Mějte se hezky!
06.05.2009 09:41:58
odpovědět
1 - 2 - 3 - 4 - 5