Pal-mal: Hubnutí po porodu

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

Nová zpráva od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
Na hubnutí jsou výborné výrobky od OKG (Emulips+Emulips Slim),jsou čistě bylinné a 100% fungují,sama výrobky užívám a nepotřebuji již doktory a to i v případě nachlazení,nebo při jiných potížích,takže kdyby jste měl někdo zájem,tak mě kontaktujte
22.04.2011 20:10:24
odpovědět
baby masáže
Dobrý den milé maminky,
studuji vysokou školu,obor
porodní asistentka,píšu bakalářskou práci na téma baby masáže u kojenců.Moc ráda bych Vás poprosila,zda byste mi v mé práci nepomohly a nevyplnily mi dotazník ohledně tohoto tématu:-).V mém okolí co jsem se všude možně ptala jsou maminky čekatelky,nebo mají starší děti než jeden rok.Proto Vás prosím o Vaše dvě,tři minutky času. Pokud máte zájem mi pomoci zde je můj emai:Eiccul@sez­nam.cz
Napište mi a já Vám zašlu dotazník.
Opravdu Vám moc děkuji
Lucie
16.02.2011 14:57:52
odpovědět
Ahoj všichni kdo chtějí zhubnout po porodu prosím o radu jaká dieta je nejlepší... vím že nejlepší je nejíst... ale ....díky za radu gabiii
15.02.2011 19:26:57
odpovědět
krabičková dieta
Ahoj, já jsem začala po porodu užívat tzv. krabičkovou dietu. Dostáváte již uvařené jídlo 5x denně,které je dobré a zdravé. Je to sice poměrně drahé,ale ten měsíc,dva se to dá vydržet a pak už je snadné na takovou stravu přejít trvale a vařit si jí sama. Během prvního měsíce jsem zhubla 6 kilo.
08.02.2011 11:49:01
odpovědět
ahoj nemate nekdo nejaky osvedceny recept na hubnuti?dekuji
03.02.2011 18:16:52
odpovědět
ahoj rada bych znala recept na hubnutí mam 20 kg na hoře a rada byl do leta vypadala k světu díky gabi
19.01.2011 15:40:27
odpovědět
RE: Hubnutí po porodu
Ahoj Radko,měla jsem jsem ten samý problém asi jako všechny maminky.Já jsem faldíkama zatočila jednou a navždy.Je to vhodné pro kojíci maminky i těhotné vůbec nijak ti to neubliží ba naopak ,budeš se cítit hrozně fajn.
13.01.2011 14:21:52
odpovědět
Zdráve hubnutí
ahoj holky,rádá bach se podělila sváma se svím příběhem.Já pa svém třetím porodu jsem nabrala asi 20kg.Něco šlo dolů samo,ale zbyvájicích 11kg ne a ne.Pak jsem oběvila skvělou věc-Během 4 měsíců jsem si dala dole 11kg a 16cm v pase.A už jsem rok na této váze.Takže přebytečné tukové zásoby jsou navždy pryč.Ráda všem pomůžu.Nejsou to žádne šílené diety a hladovění,ale buněčná vyžíva.Budu se na všechny těšit.
13.01.2011 14:06:32
odpovědět
OK omega 3 Complete
- Podporuje redukci tělesné hmotnosti
-- Podporuje funkci a chrání kardiovaskulární soustavu
- Posiluje fyzickou kondici a obranyschopnost
- Pomáhá udržovat zdravý stav a podporuje funkci kloubů
- Usnadňuje trávení tuků, optimalizuje funkce trávicího traktu
- Harmonizuje nervovou soustavu
- Přispívá ke kvalitě kůže, nehtů a vlasů

Doporučuje se užívat v těhotenství a při kojení, zejména v posledním trimestru, ale pak i v období kojení.
- Snižuje riziko nízké porodní hmotnosti dětí
- Správný vývoj mozku, očí, případně spermií u plodu
- Snižují riziko vzniku velkého množství onemocnění srdce, atopického ekzému, astmatu, psychiatrických a autoimunitních onemocnění u novorozenců

Ideální váha
S OK Omega-3 Complete zaznamená velké procento lidí úbytek na váze, aniž by drželi dietu, a to ze dvou důvodů:
a) prostaglandin aktivuje nevyužitý tělesný tuk a dává signál k rychlejšímu spalování kalorií
b) prostaglandin zlepšuje vylučování sodíku z tělních buněk; tato vnitřní aktivita vyžaduje asi 20% tělesné energie, takže dochází ke spálení více kalorií bez zvýšené tělesné aktivity.
02.12.2010 21:41:21
odpovědět
RE: Hubnutí po porodu
Ahoj Radko,jak je tady psáno o Emulipsi,tak není problém užívat emulips i během kojení,na to je dobrý emulips anýz,z části přechází do mlíčka,takže urovnává zažívání i u mimča a pak ho netrápí prdíky,já ho taky užívala při kojení a pár kilo jsem schodila,po tom co jsem kojit přestala jsem začala brát ještě emulips slim a to pak šli kilča pěkně dolů.
12.10.2010 10:42:16
odpovědět
Hubnutí po porodu
Ahoj holky,
taky nepatřím mezi ty, kterým to jde samo. Vždy jsem jim jen tiše záviděla. I když na nadbytečná kila každý jen hudruje, mně možná zachránila život. Když jsem docela vážně onemocněla, tak nebýt tělesné rezervy, ze které mohlo moje tělo brát, tak nevím, jak by vše dopadlo. Před prázdninami jsem sledovala pořad s paní Jílkovou, bylo to o modelkách, anorexii a bulimii. Z ředitelky modelingové agentury tam vypadlo, že tu hubenost určují ve světě návrháři, kteří jsou gejové a proto se jim líbí vychrtlá, beztvará těla, která se nasoukají do velikosti 34 a oblečení na nich pěkně visí. I když zástupci z řad lékařů protestovali, že se tak ničí životy mladých děvčat, následkem je i neplodnost apod., tak se s tím prý bohužel nedá nic dělat. Máme to brát vše jen jako iluzi, že nejde o realitu, je to požadavek prodejců kosmetiky, oblečení, ... Modelky jsou prý stejně ještě v časopisek domodelované, ale o tom se moc nemluví. Musela jsem se pousmát, i když je to spíš k pláči. Volali tam chlapi, že už toho mají také dost, že se jim to nelíbí, chtějí zpět svoji Merillin Monroe, která měla dnešní konfekční velikost 46 a jaká to byla ženská.
07.08.2010 10:10:17
odpovědět
RE: RE: Hubnutí po porodu
Ahoj Pavlo,
děkuju za odpověď. To o toxinech přecházejících do mléka jsem také četla. Upřímně dietu nemám ani sílu držet. Po kojení mě naopak přepadá vlčí hlad. Ale to cvičení nevzdávám. Škoda, že nejsme ve skupině těch, kterým to jde samo. Rozhodně máš pravdu v tom, že zajistit dobrou výživu miminku je priorita.
04.08.2010 18:36:44
odpovědět
RE: Hubnutí po porodu
Ahoj Radko, jsem také pár měsíců po porudu, plně kojím a i když chodím cvičit, jezdím na bruslích, tak stále nejsem na svém. Mám nějaké polštářky v oblastech přesně jako ty.Měla jsem z toho nejprve depku, ale pomalu to leze dolů, tak doufám, že se toho časem zbavím.Docela mě uklidnila kamarádka, která na tom byla podobně. Upozornila mě, ať hlavně nedržím žádnou dietu, že toxické látky usazené v tuku by při rychlém odbourávání šly do mléka a odneslo by to mimčo. Jistě souhlasíš se mnou, že za to ta kila jistě nestojí. Dočetla jsem se, že některé ženy jdou při kojení krásně s vahou dolů, jiné ne a některé že dokonce i přiberou. Tak nebuď smutná, nejsi v tom sama. Až ti naši caparti začnou lézt a chodit a my budeme stále na nohách a ve sřehu, tak si snad i ta naše kila dají říct.
03.08.2010 17:47:29
odpovědět
Hubnutí po porodu
Ahoj,

prosím touto cestou o radu. Jsem téměř 3 měsíce po porodu. Během těhotenství jsem nabrala 23 kilo a v porodnici nechala 13. Od porodu se mi podařilo zhubnout pouze 1 kilo. Přitom denně doma cvičím, 20 minut na orbitreku a pak posilovací cvičení hlavně na břicho a protahovací cviky. Plně kojím. Nadváha se mi soustředí hlavně v oblasti stehen a hýždí. Do téměř žádného oblečení z doby před těhotenstvím se nevejdu.
Plně kojím, tedy se nechci v jídle až moc omezovat. Žádnou přísnou dietu nedržím. Nerada bych, aby se to odrazilo v kvalitě nebo produkci mateřského mléka.
Máte některá podobnou zkušenost? Prosím o radu, jak hubnout účinněji.
Moc děkuju. Radka
02.08.2010 12:05:46
odpovědět
Ahoj, pokud budete chtít nakupovat Emulips se slevou, mohu Vám napsat podrobnosti. Při koupi většího balení se to opravdu vyplatí. Pokud chcete jen poradit, nebo i nakoupit, klidně mi napište na email. Dodání ihned. lenka.zilka@seznam.cz
28.07.2010 19:32:42
odpovědět
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7