Rodina: Návrat z porodnice aneb jak to všechno zvládnout

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

Nová zpráva od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
1 - 2
navrat z porodnice
Tak ja se vratila z porodnice na vse jsem byla sama ,pritel musel pracovat..Zvladala jsem jak malou tak domacnost ..moc jsem toho nenaspala a mam prvni dite takze pro mne bylo vse nove.No ale tchyne se nejak nestarala o to jestli zvladam a mamca take hodne pracuje tak co se dalo delat..Pry jsem v6 nedeli nebyla ani protivna..Ale jsem rada ,ze jsem takto vse delala sama shodila jsem 13kg ..behem 2tydnu ..takze vse co jsem za tehotenstvi nabrala..rychle jsem se vzpamatovala z porodu..Takze souhlasim je to na kazde jak se k tomu postavi a i natom jak je kdo pracovity..
13.04.2010 11:42:03
odpovědět
Zvládla na jedničku :-D
I přesto, že jsem citlivější povahy, některé věci mě prostě neberou - nevzrušujou. Zpočátku jsem se bála porodu, ale když přišel, ani jsem si na nějaký strach nevzpomněla. Ačkoliv nemám po ruce ani babičky a tatínek prcka je stále v práci, ani jednou jsem neměla strach,že bych něco nezvládla. Je to mé první a zvládám vše, nejsem unavená, prostě úžasné a kdyby se nemuselo čekat 9 měsíců, tak už mi tady leží dva, možná 3 prcci :-D Maminky je to jen na nás, jak se k tomu postavíme, hlavně psychicky.
27.11.2009 18:44:49
odpovědět
Dobrý den jestli bych Vám mohla poradit výrobek OK ALFA-je výborný na záněty , oslabení, sníženou imunitu,bolesti hlavy, stres,nespavost, podporuje hubnutí, působí příznivě při nachlazení, altách , oparech, horečkách, premenstruačních potížích,celkově posílí Váš organismus po porodu, Je vhodný i pro děti (v menším dávkováním) při rýmě a nachlazení, horečkách, bolestech v krku atd...Já sama užívám jsem na MD , trpěla jsem migrémami malej měl 4 záněty ouška během půl roku, neustálá rýma , vyzkoušela jsem toto a vím že to opravdu funguje, malej už půl roku neměl rýmu ano kašel, já jsem zhubla a cítím jse lépe, jizva po císařáku se brzo zacelila a problémy spojené s porodem vyřešila jedna lžička denně tohoto bylinnýho extraktu.hezký den-Zdenka
04.06.2009 18:56:23
odpovědět
já mám taky problém s návyky.Dřív jsem byla zvyklá hodně spát,teď toho kvůli malé moc nenaspím.Navíc váha je nahoře, rodina je spokojena, přítelovi vadí kila navíc...Moje švagrová má taky mimčo,sice je o pár měsíců starší,ale obě si teď pomáháme.Můj přítel hodně pracuje,takže doma moc nebývá.Máme role docela rozdělené.V těhotenství mi vyčetl,že jsem neměla záměrně otěhotnět.Přišly hádky,že nebudu mít kariéru,ani školu a že nás bude muset živit... Teď se situace dá se říct zklidnila.Je to Ital,tak často odjíždí,ale příští týden jedeme s ním.Po porodu máme doma docela hezkou atmosféru,změnil se a dcera je pro něj miláčkem.Teď mám sice strach, že v Itálii nebudu mít své blízké a že to bude s malou těžší. Začínáme si navykat na režim a bude pro nás i nové, že budeme doma všichni tři....Tyhle okamžiky po porodu, kdy mi Isabellka pořád pláče a já nevím jestli nemá hlad, nebo ji něco bolí, to je to nejhorší.
06.05.2009 10:31:09
odpovědět
V první řadě je dítě
Mezi oběma dětmi máme velký věkový rozdíl, ale pokaždé jsem byla po návratu z porodnice na ně sama, ze začátku to bylo těžší. Musela jsem přijít na rytmus miminka, na to co chce, jak spí, kolik toho sní atd. Pořádek v baráčku, jak píše Táboračka, šel prostě na chvíli stranou, vše se točilo kolem dětí. při druhém to bylo lepší, protože mi pomohl starší syn, ale zase už jsem si tolik neodpočinula, když malý spinkal, protože jsem s větším musela psát úkoly, povídsat si s ním, nebo si hrát. Myslí, ale že každá maminka si to prožije po svém a bude dělat stejně všechno, aby bylo miminko spokojené, což je hlavní. Držím pěstičky!
02.12.2008 19:04:49
odpovědět
Já při malý byla v poho,byla hodná večer spala,plakala málo.Prostě zlato,každej mi jí záviděl.Teď je to horší,mám trochu strach jak to zvládnu dvě děti a hlavně abych nezanedbávala ani jedno a obě dostaly to co maj.Ale to se zpraví jen první dny asi budou záhul.A manžel taky pomůže.
12.11.2008 22:30:54
odpovědět
Zvládla jsem to!!
Měla jsem z návratu z porodnice velký strach...jak to zvládnu, budu umět kojit, poznám proč miminko pláče? Malá byla ale docela hodná a tak se to nějak všechno dalo. Manžel holt musel jít na chvíli stranou, úklid a vaření taky. Nastolila jsem si ve všem určitý systém, až když jsme si s malou na sebe zvykly, šlo všechno již jako po másle. Při druhém dítěti to snad už půjde takhle hladce už od začátku!! Myslete jen na toho drobečka co máte doma, nenervujte se z maličkostí!!! Hodně trpělivosti!!
06.11.2008 20:01:05
odpovědět
1 - 2