Vše o těhotenství: Tatínek u porodu

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

RE: to jsem zvědavá
Přítel mi rovnou řekl, že k porodu nepůjde, tak sem byla trochu smutná, ale jsem ráda, že si stál za svým a nenutila jsem ho.

Když přišlo na porod a odvezli mě na porodní sál, pustili ke mně i přítele a já mu říkám, co tu dělá a jestli chce, ať jde pryč, že tu nemusí být (už sem s tím dopředu počítala, že tam budu sama). Ale on chtěl, tak zůstal :-) Nemusel moc dlouho - za půl hodiny byl syn venku (za 12hodin od prasknutí plodové vody-první dítě). Všechno viděl - z mé strany - jak leze hlavička ven a rodí se náš syn. Když ho šel na váhu vyfotit, viděl mě i z druhé rodící krvavé strany a vše zvládl na jedničku s hvězdičkou - dodnes žádné problémy při sexu nemáme.

Ale já kdybych byla chlap, nevím, jestli bych měla sílu jít k porodu - ještě že jsem jako ženská ležela a měla zavřené oči ;-) Je to krásnej zázrak a přeju všem, aby měli zdravá miminka. A jak už bylo psané - pokud partner odmítá, nenuťte ho i když moc chcete, aby byl u porodu. Každý se na to necítí a do budoucna to může dělat neplechu ve vzhtahu :-(
01.09.2011 18:07:53
 
Odpověď od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).