Hodnotit / sdílet na:

Plavání: PLAVÁČCI (Bazén v rehabilitačním odd.nemocnice Milosrdných bratří)

Lokalita
KrajJihomoravský kraj
MěstoBrno
Plavání
Název PLAVÁČCI (Bazén v rehabilitačním odd.nemocnice Milosrdných bratří)
Kontakty
Adresa Irena Hercíková
Kratochvilka 151
Brno
664 91
Telefony/e-maily E-mail: info@plavacci.com

Mob.: 733 195 054 - informace

Mob.: 731 111 006 - Cvičení pro děti
Web www.plavacci.com
Popis služeb
Základní popis Plaváčci jsou subjektem, který je zaměřený především na plavání batolat, kojenců, ale i dětí předškolního a školního věku. Mezi jeho další činnosti patří i hlídání dětí, cvičení s dětmi, pořádání letních kurzů plavání a organizace pobytů zaměřených na plavání a cvičení s dětmi prostřednictvím CK Plaváčci.
Provozní doba Kurzy probíhají v út. a ve st. od 15:30 - 18:30 hod.
Ceník Plavání kojenců do šesti měsíců ve vaně: lekce stojí 350kč + výdaje za dopravu

Plavání dětí od 12 měsíců do 2 let: kurz 10 lekcí stojí 1 600kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do šesti měsíců

Plavání kojenců probíhá doma ve vaně pod dohledem zkušené instruktorky, která rodiče seznámí se základními pravidly a principy plavání, ukáže polohy, které jsou vhodné na plavání podle věku děťátka. Pro děťátko je nejlepší s plaváním začít co možná nejdříve, pokud ještě nezačalo mít strach z vody a z cizích lidí. Nejlepší doba, kdy začít s plaváním ve vaně je až se miminku zahojí pupík. Plaváním v domácím prostředí se dítě připravuje na plavání v bazénku, plavání výrazně pomáhá psychosomatickému vývoji dítěte, příznivě ovlivňuje trávicí ústrojí, posiluje svaly a získává imunitu. Lekce trvá většinou kolem 90 minut, dítě je ale ve vodě okolo 30 minut. Rodiče dostanou veškeré pokyny i v písemné podobě, aby do nich mohli kdykoliv nahlédnout a doma s dítětem ve vaně pravidelně plavat.

Plavání dětí od 12 měsíců do 2 let

Probíhá v Rehabilitačním bazénku nemocnice Milosrdných bratří, ul. Polní 3. Teplota vody v bazénu je 33 stupňů Celsia. Pro rodiče je zde k dispozici místo pro odkládání kočárků, uzamykatelné skříňky, postýlky i přebalovací pulty.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí
dětský bazárek