Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Baby centrum Šikulka, s.r.o.

Lokalita
KrajJihočeský kraj
MěstoČeské Budějovice
Plavání
Název Baby centrum Šikulka, s.r.o.
Kontakty
Adresa Baby centrum Šikulka, s.r.o.

Rudolfovská tř.634
České Budějovice
370 01
Telefony/e-maily E - mail: sikulka@sikulka.com

Tel.: 387 312 000, 387 311 469
Web www.sikulka.com
Popis služeb
Základní popis Baby centrum Šikulka vzniklo v roce 2005. Sídlí ve zcela novém, zrekonstruovaném objektu. Centrum nabízí možnost aktivního využití volného času rodičů s dětmi. Nabízí možnost navštěvovat kurzy plavání dětí od 2. měsíců do 6. let věku dítěte, které jsou vedeny zkušenými instruktory plavání batolat, kojenců a dětí předškolního věku. Plavání probíhá v bazénu o rozměrech 8 x 7m s teplotou vody 31 stupňů Celsia. Bazén je vybudován dle nejnovějších předpisů a splňuje všechny požadavky pro koupání dětí od 6 měsíců věku. Po plavání je rodičům s dětmi k dispozici příjemné posezení s občerstvením a herna pro děti.

Plavání pozitivně ovlivňuje srdečně-cévní systém, zlepšuje střevní peristaltiku, podporuje správný psychomotorický vývoj, prohlubuje spánek, otužuje, podporuje chuť k jídlu, prohlubuje citovou vazbu mezi rodičem a dítětem.

Kromě plavání dětí od 2 měsíců do 4 let centrum Šikulka nabízí

- volné plavání
- focení a kamerování ve vodě
- masáže batolat, kojenců a dětí
- svičení kojenců
- cvičení dětí od 1 roku do 5 let
- aerobik dětí a dospělých
- masáže dospělých
- kurzy orientálního tance
- kurzy angličtiny pro nejmenší
- kurzy tvoření pro děti
- dramatický kroužek.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 2 měsíců ve vaně: 1 lekce stojí 200kč

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let: 1 lekce stojí 190kč

Plavání dětí od 6 měsíců do 6 let: jednotlivé vstupy 200kč

Plavání dětí od 5 let bez rodičů: 1 lekce stojí 140kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 2 měsíců do 6 měsíců
Plavání probíhá v místnosti, kde je umístěna speciální vana, určená těmto nejmenším dětem. Lekce probíhají pod vedením zkušené instruktorky plavání, která ukáže jak správně uchopit miminko ve vodě, jak s ním správně manipulovat. Upřesní Vám možné problémy spojené s kojením, psychomotorickým vývojem miminka, s pojmy spojenými s plaváním. Předvede jakým způsobem připravovat dítě doma pro možné další pokračování plavání v bazéně. Lekce trvá zhruba 45 minut.

Plavání dětí od 6 měsíců do 4 let
Tyto kurzy probíhají od 6 měsíců věku dítěte v bazénu s vodou o teplotě 31 stupňů Celsia. Skupinky dětí jsou rozděleny podle věku a pokročilosti. Maximální počet dětí ve skupině je 8 dětí. Plavání probíhá v doprovodu rodičů. Doba plavání je 30 minut. Navíc si připočítejte dobu na přípravu, ošetření dítěte po lekci plavání. Lekce jsou vedeny odbornou instruktorkou plavání, která má potřebnou kvalifikaci. Děti se v kurzech naučí plavat na zádech a na bříšku, potápět se, lovit hračky, skákat do vody, dýchat do vody.

Plavání dětí předškolního věku
Od 4 let věku dítěte se pomalou a hravou formou začnou trénovat plavecké styly. Zprvu za přítomnosti rodičů, potom bez nich. Děti by po ukončení docházení do těchto kurzů měly umět základní plavecké dovednosti, měly by vodu milovat a vztah k ní dále rozvíjet. Plavání je vedeno zkušenou instruktorkou plavání.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí