Hodnotit / sdílet na:

Plavání: BABY CLUB ŠAMPIÓN

Lokalita
KrajKrálovéhradecký kraj
MěstoHradec Králové
Plavání
Název BABY CLUB ŠAMPIÓN
Kontakty
Adresa TJ SOKOL

Eliščino nábřeží 777/5
Hradec Králové
500 03
Telefony/e-maily E - mail: apokorná@babyclubsampion.cz

Mob.: 776 843 903, 608 960 815
Web www.babyclubsampion.cz
Popis služeb
Základní popis Baby club Šampión nabízí především plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Jeho činnost se však zaměřuje i na pohybovou činnost dětí v kolektivu, na masáže rodičů i dětí, pořádá letní i zimní pobyty rodičů s dětmi s celodenním programem, různé kulrutní akce, nabízí i výtvarné a hudební zájmové činnosti.

Plavání kojenců a batolat má zásadní význam nejen pro rozvoj pohybových schopností dítěte, ale upevňuje a rozvíjí vztah mezi rodičem a dítětem. Děti v hodinách získávají spostu příjemných prožitků, učí se základním plaveckým dovednostem, které jsou důležité pro další plavecký výcvik. Plavání pozitivně ovlivňuje srdečně cévní systém, zvyšuje kapacitu plic, zlepšuje střevní peristaltiku, posiluje důležité svaly, otužuje organismus a pomáhá k odstraňování různých nedostatků držení těla.
Provozní doba
Ceník Plavání kojenců od 6 měsíců do 12 měsíců rodinná: 4 500kč (10 lekcí)

Plavání kojenců od 6 měs. do 12 měsíců skupinová: 2 000kč (10 lekcí)

Plavání batolat od 1 do 3 let skupinová: 2 000kč (10 lekcí)

Plavání batolat od 1 do 3 let s tatínky: 2 000kč (10 lekcí)
Doplňující informace
o plavání
Lekce plavání probíhají v prostorách Baby clubu Šampión v bazénu s mírně slanou vodou. Teplota vody v bazénu je 32 stupňů Celsia a hloubka 1,2 m. Voda v bazénu podléhá velice přísným hygienickým požadavkům a je určena pouze pro plavání kojenců a batolat. Skupinové lekce plavání probíhají ve skupince dětí s max.počtem 4. Baby club nabízí odpočinkovou místnost s hernou, ve které nechybí zázemí pro děti (hračky, přebalovací pulty, krmící židličky, mikrovlnná trouba, ohrádky) a bar, který nabízí možnost zakoupení občerstvení.

Plavání kojenců od 6 do 12. měsíců
Plavání probíhá buď skupinově, nebo se jedná o tzv. lekce skupinové s tatínky, kde plavou s dětmi pouze jejich otcové. Součástí plavání je i kurz sebezáchovy dítěte.

Plavání batolat od 1 do 3 roků
Plavání probíhá buď skupinově, nebo se jedná o tzv. lekce skupinové s tatínky, kde plavou s dětmi pouze jejich otcové. Součástí plavání je i kurz sebezáchovy dítěte.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí
dětský bazárek