Hodnotit / sdílet na:

Plavání: ELIŠKA - plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku

Lokalita
KrajKrálovéhradecký kraj
MěstoHradec Králové
Plavání
Název ELIŠKA - plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku
Kontakty
Adresa Adresa bazénu

Hotel u Královny Elišky
Malé náměstí 117/10
Hradec Králové 500 03

Fakturační adresa

Pavla Pospíšilová
Bukovka- Habřinka 14
Lázně Bohdaneč
533 41
Telefony/e-maily E - mail: info@plavani-kojencu.cz

Mob.: 724 771 350
Web www.plavani-kojencu.cz
Popis služeb
Základní popis Plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku Eliška je klub v Hradci Králové. Lekce plavání vedou zkušené a odborně proškolené instruktorky, v krásném bazénu v Hotelu U Královny Elišky. Hlavním cílem plavání kojenců je naučit děti přestat se bát vody a naučit se reagovat na různé situace, které je ve vodním prostředí mohou potkat. Plavání podporuje správný tělesný, psychický, pohybový i sociální rozvoj dítěte. Velice příznivě plavání působí i na srdečně cévní systém, dýchací systém, zlepšuje chuť k jídlu, zvyšuje obranyschopnost organismu dítěte. Plavání může zároveň být vhodným podpůrným prostředkem k rehabilitaci zdravotně postižených dětí, protože může zlepšit zdravotní stav dítěte, dohnat případné vývojové opoždění a podpořit psychický a sociální vývoj nemocného dítěte. V žádném případě nenahrazuje rehabilitaci, je pouze jejím doplňkem.
Provozní doba Plavání kojenců a dětí předškolního věku Eliška je po-pá. 8:30-14:00
Ceník Plavání dětí od narození do 6.týdne: cena 1 lekce 250kč

Plavání dětí od 6.týdne: cena 1 lekce 250kč

Plavání kojenců od 6.měsíců do 6 let: 2 100kč (10 lekcí)
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od narození do 6.týdne
Po příchodu z porodnice jsou maminky vystaveny určitému stresu, nejistotě. Mohou se dostat do situace, kdy si neví rady s koupáním, kojením, správnými úchopy dítěte. K tomu slouží lekce, vedené zkušenou instruktorkou v domácím prostředí, které je mamince i dítěti známé. Délka jedné návštěvy je asi 60 minut. Během lekce instruktorka poradí, ukáže a naučí maminky správné úchopy, přenášení miminka a jak správně koupat miminko.

Plavání kojenců od 6. týdne
Dítě může po zahojení pupíku začít plavat. Jednotlivé lekce probíhají v klidném domácím prostředí, které je miminku dobře známé. Plave se ve vaně, teplota vody se přizpůsobuje individuálně dítěti. Délka lekce je 60 minut a instruktorka během této doby maminku naučí, ukáže správné úchopy, přenášení, cvičení, plavání ve vaně, masáže a jak dítě otužovat.

Plavání kojenců od 6.měsíce do 6 let
Kurzy plavání probíhají v bazénu v Hotelu U Královny Elišky. Děti plavou ve skupinkách s max.počtem 5-6 dětí a to zprvu s doprovodem rodičů a když jsou schopny okolo 3 roku již plavat samostatně, tak bez doprovodu rodiče. Kurzy probíhají 1x týdně pod vedením instruktorky plavání. Délka jedné lekce je 45 minut a skládá se z krátkého cvičení na suchu, z pobytu ve vodě (asi 30 minut). Po plavání mohou rodiče s dětmi k odpočinku využít hernu a rovněž se najíst v restauraci hotelu.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí