Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Dětský klub DUDLÍK (Sporotvní hala ZŠ Dobiášova)

Lokalita
KrajLiberecký kraj
MěstoLiberec
Plavání
Název Dětský klub DUDLÍK (Sporotvní hala ZŠ Dobiášova)
Kontakty
Adresa Dětský klub DUDLÍK

Seifertova 360
Holínské Předměstí
Jíčín
506 01
Telefony/e-maily E - mail: info@janavejrazkova.cz

Kontaktní osoba Jana Vejražková mob.: 603 156 925 (organizátorka a instruktorka plavání)
Web www.janavejrazkova.cz
Popis služeb
Základní popis Dětský klub DUDLÍK se zaměřuje především na plavání kojenců a batolat ve věku do věku 3-4 let. Nabízí však i kurzy cvičení, masážní služby a saunování dětí. Ve Sportovní hale ZŠ Dobiášova v Liberci - vířivce plavou děti ve věku od 6 měsíců do 12 měsíců. Ve Sportovní hale ZŠ Dobiášova v Liberci - bazéně, plavou děti ve věku od 2 do 4 let.

Plavání a celkový pobyt ve vodě napomáhá k rozvoji rovnováhy a orientačních schopností, otužuje organismus, rozvíjí tělesné i psychické funkce dítěte. Dítě se naučí překonávat překážky, větší kázni a připravuje se na vstup do kolektivu. Děti lépe spí, jí, zlepšuje se jim kapacita plic a peristaltika střev, posiluje se srdečně- cévní systém.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí od 6 měsíců do 12 měsíců: kurz 10 lekcí stojí 2 500kč

Plavání dětí od 2 do 4 let: kurz 10 lekcí stojí 2 000kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí od 6. měsíců do 12 měsíců
Kurzy plavání probíhají pod dozorem zkušené instruktorky plavání. Plavání se koná ve vířivce Sportovní haly ZŠ Dobiášova v Liberci. Lekce trvá 30 minut. Teplota vody v bazénu je 33-35 stupňů Celsia. Denně se provádí kompletní výměna vody. Ve skupince jsou maximálně 2 děti. Kurz probíhá 1x týdně a obsahuje celkem 10 lekcí.

Plavání dětí od 2 do 4 let
Kurzy plavání probíhají pod dozorem zkušené instruktorky plavání. Plavání se koná v bazénu Sportovní haly ZŠ Dobiášova v Liberci. Lekce trvá 40 minut. Teplota vody v bazénu je 28 stupňů Celsia. Ve skupince je maximálně 6-10 dětí. Kurz probíhá 1x týdně a obsahuje celkem 10 lekcí.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí
dětský bazárek