Hodnotit / sdílet na:

Plavání: Delfínek (Centrála)

Lokalita
KrajZlínský kraj
MěstoRožnov pod Radhoštěm
Plavání
Název Delfínek (Centrála)
Kontakty
Adresa Delfínek (Centrála)

Svazarmovská 1011
Rožnov pod Radhoštěm
756 61
Telefony/e-maily E - mail: delfinek@valachnet.cz

Mob.: 773 930 063
Web www.delfinek.wbs.cz
Popis služeb
Základní popis Delfínek nabízí kurzy plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Mezi nabízené služby však patří i
- cvičení kojenců, batolat a předškoláků ve věku 6 měsíců - 4 roky
- poradna psychomotorického vývoje pro děti do 1 roku
- herna pro rodiče s dětmi
- hlídání dětí
- individuální lekce plavání všech věkových kategorií.

Delfínek pořádá kurzy plavání v centrále Delfínek a v Krytém bazénu v Rožnově pod Radhoštěm. Další kurzy pořádá i v relaxačním bazénu ve Valašském Meziříčí.

Plavání kojenců je spíše harmonickým pohybem ve vodě. Děti, které plavou od kojeneckého věku nemusí být lepšími plavci, než děti, které neplavou, ale naučí se plavat daleko rychleji, dříve a přirozeněji. Hlavním cílem plavání kojenců je, aby si děti na vodu zvykly, nebály se jí, aby věděly jak se mají zachovat v určitých situacích. Plavání upevňuje zdraví, pozitivně ovlivňuje srdečně - cévní systém, otužuje organismus, zvyšuje kapacitu plic, zlepšuje střevní peristaltiku, podporuje správný psychomotorický vývoj, prohlubuje spánek, podporuje chuť k jídlu, posiluje vysokou adaptibilitu na vodní prostředí, upevňuje vztah mezi rodičem a dítětem.
Provozní doba
Ceník Plavání dětí do 8 měsíců doma ve vaně: kurz 10 lekcí stojí 2 200kč + úhrada cestovného

Plavání dětí do 6 měsíců ve vaně v Delfínkovi: kurz 10 lekcí 1 900kč

plavání dětí od 6 měsíců do 8 měsíců ve vaně v Delfínkovi: kurz 10 lekcí stojí 1 600kč
Doplňující informace
o plavání
Plavání dětí do 8 měsíců
Kurzy plavání probíhají buď ve vaně v klidném domácím prostředí, nebo ve speciálně velké vaně v centru Delfínek, která umožňuje plavat s dětmi individuálně až do 8 měsíce věku. Vaše dítě je tak perfektně připraveno na přechod do whirpoolu, kde plavou děti od 8 měsíců do 12 měsíců věku. Vana je napuštěná klasickou vodou z vodovodu, což odpovídá hygienickým normám pro plavání kojenců do 6 měsíců. teplota vody se řídí podle potřeb a pokročilosti miminka (31 - 37 stupňů celsia). Plavání je rozděleno do tří částí
- teorie, kde vám zkušená instruktorka plavání kojenců předá informace o správné manipulaci s děťátkem, o psychomotorickém vývoji dítěte, o kojení, výživě apod.
- plavání
- masáže.Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
Vše o výživě dětí