Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Vyškov, p.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
spokojená celá rodina
je to již dva roky (2011), kdy jsme se rozhodli pro vyškovskou porodnici a jeli jsme sem až z Brna. Důvod byl ten, že se jedná o porodnici s individuálnějším přístupem a menším provozem, takže jsme měli i s mužem k dispozici velkou místnost, tuším zdravotníci tomu říkají hekárna, kde byla vana, sprcha, různé pomůcky, rodící křesla pro více poloh, takže jsem moha zkoušet, co mi právě pomáhá nejlíp a byli jsme tam celou noc jediní rodící...
A pokoj jsme si vybrali takový, aby tam mohl spát i tatka - prostě idylka s minimem vměšování, nebo zásahu personálu, který měl porozumění... takový skoro porodní dům :) na podzim tam chci jet znovu ;)
Phoebe (ID: 27433)   osobní profil (nasemimi.cz)
21.08.2013 10:02:59

určitě spokojená
Shodou okolností jsem rodila také 6.6.2012 a i já jsem byla stoprocentně spokojená.Rodila jsem zde už podruhé a obě zkušenosti byly pozitivní. Chtěla bych tímto poděkovat porodním asistentkám i doktorce Skořepové za skvělý přístup a také sestřičkám z novorozeneckého oddělení a oddělení šestinedělí. Opravdu profesionální přístup a skvělá péče!Děkuji :-)
morciba (ID: 25045)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.07.2012 22:50:18

maximální spokojenost
Dne 6.6.2012 jsem rodila v porodnici Vyškov a byla jsem velmi spokojená s přístupem zdravotních sester. Tímto chci moc poděkovat za pomoc a profesionální přístup staniční sestře Holcmanové a jejímu kolektivu sester, také bych chtěla poděkovat MuDr. Skořepové a své kolegyni Milušce Smolové.
Ještě chci poděkovat personálu novorozeneckého oddělení za příkladnou péči o Ondráška. Vrchní sestře Janě Zmidlochové a jejímu kolektivu, staniční sestře Libě Horákové a sestřičkám Studňařové, Pokorné, Javorské, Gottwaldové, Hurníkové, Vrbacké a MuDr. Hubinkovi a MuDr. Víčarové. Ještě jednou vám moc děkuji.
Šája (ID: 24769)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.06.2012 16:56:38

Naprostá spokojenost
Rodila jsem poprvé ve Vyškovské porodnoci 2.2.2012 a nemůžu si ji vynachválit. Porod i celý pobyt na gynekologicko porodnickém oddělení ve mně zanechal hodně silný zážitek. Opravdu profesionální přístup všech zúčastněných, velice kvalitní služby a hlavně lidský přístup. Tímto chci moc poděkovat staniční sestře Soně Holcmanové, která celý porod vedla. Na novorozeneckém oddělení chci poděkovat především paní Hurníkové za její vstřícný a lidský přístup a pomoc s Adélkou a dále pak paní Anně Gottwaldové za totéž.
Moc této porodnici přeji, aby ji nikdy nezrušili, protože plánuji do budoucna dalšího potomka a rodit chci opět ve Vyškově. Ještě jednou velice děkuji.
Helča (ID: 23634)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.02.2012 18:43:13

vrelo odporucam
Vrelo odporucam Vyskovsku porodnicu! Rodila som tak pred mesiacom a nemozem si cely porod a nasledny niekolkodenny pobyt vynachvalit. Ludia boli skutocne uzasni, sestry aj doktori a v neposlednom rade aj porodnici, ktori sa podielali na dlhom a namahavom porode :)
Dakujem za vsetko!! :)
siska (ID: 7785)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.05.2009 19:09:26
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi