Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Benešov - velká spokojenost
Milé maminky,

mám pár dní po plánovaném císařském řezu v této porodnici. Zákrok prováděl MUDr. Kroužek, asistovala MUDr. Fraňková. Vše dopadlo naprosto skvěle. Moje velké díky patří také týmu z anesteziologie, kteří se max. snažili odpoutat pozornost. Musím říct, že na sále bylo opravdu veselo. Vzduchem létaly historky, vtipy. Než jsem se nadála, bylo vše hotovo.

Rodila jsem zde již podruhé (první porod – normální, fyziologický) a nelituji. Personál a péče je zde na velmi vysoké úrovni. Oceníte menší frukturaci personálu a především lidský přístup.

Pokoje jsou zde velmi hezké a příjemné. Strava dobrá, čaj výborný. :-)

Na vizity chodil MUDr. Čech – velmi příjemný, mladý lékař.

Pokud se nemůžete rozhodnout zda rodit v Praze nebo tady, doporučuji zajít si zde na exkurzi. Uvidíte, že budete milé překvapeny, tak jako já, když jsem tu rodila poprvé v r. 2009.
Personál: MUDr.Kroužek, MUDr. Fraňková, MUDr.Čech
ReRu (ID: 28823)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.01.2015 15:31:19

Už nikdy
Rodila jsem zde své první dítě.....všichni studení...až na MUDr. Kroužka, který ovšem sám na záchranu jména nestačil. pana primáře nemůžu vidět dodnes a neodpustím......chování, mrzí mě to a nechci ani vzpomínat, sestřičky super-hodné, milé ale ani to nezahojí jizvu na srdci.
Jana (ID: 28260)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.03.2014 22:18:38

Výborná péče - porodnice Benešov
V této porodnici jsem rodila své první mimčo v červnu 2013 a musím říci, že jsem byla nad míru spokojená. Od poradny ve 36.tt až po propuštění z nemocnice.
Malá se narodila o týden dříve, praskla mi voda a byla zakalená. Na příjmu se mne ujala vrchní porodní asistentka (nevím jméno), byla moc milá, všechno mi vysvětlila jak bude probíhat, natočila monitor, zda je mimčo v pořádku. Poté se mne ujala další sestřička Simča, která mne odvedla na přípravnu, zase včechno vysvětlila a poté přivedla tatínka, který tam byl se mnou celou dobu. Jelikož jsem měla zkaženou vodu, tak jsem ležela na porodním sále napojená na monitor a dostávala infůze na otevření atd. Na sále se o mne starala porodní asistenta Míla Novotná, která byla úžasná. Jelikož se po 4 hodinách porod nijak nevyvíjel, tak můj ošetřující lékař MUDr. Kroužek rozhodl o císařském řezu. Po hodině nesnesitelných kontrakcí jsem byla ráda (a tatínek také), že už to bude za mnou. Všechno mi bylo vysvětleno, co se bude a mohla jsem se rozhodnout, zda bude celková anestezie či epidurál. Rozhodla jsem se pro epidurál abych malou hned mohla vidět. Po převozu na sál, se o mne všichni moc krásně starali, říkali co se zrovna děje a pak už byla malá na světě :-). Měla jsem štěstí, jelikož byl volný nadstandardní jednolůžák, takže tatínek spal první noc se mnou na pokoji.Toto je obrovská výhoda, že tam máte podporu, podá vám napít, řekne sestřičce o něco na bolest atd. Ihned po převozu na pokoj mi přinesly sestřičky z novorozeneckého malou na přiložení. Jelikož jsem měla špatné bradavky, tak mi poradily co a jak a doporučily tzv. klobouček. Malou jsem si vzala k sobě až 3 noc, protože jsem nebyla tu 2 ještě schopna se postarat sama o sebe. Kdybych ale chtěla, mohla jsem ji tam mít.
Abych to tedy shrnula, všichni byli naprosto úžasní a pokud budeme mít ještě další dítko, tak rodit budu jedině v Benešově.
Pavla Uhlíková (ID: 27175)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.06.2013 11:25:52

Naprostá spokojenost
Z této porodnice mám jen ty nejlepší zkušenosti, všichni byli velmi ochotní, vstřícní a naprostí profesionálové. Porod jsem neměla jednoduchý, mimčo se v porodních cestách začalo špatně otáčet a nešlo vytlačit ven. Nakonec jsme dotáhli přirozený porod do zdárného konce, a to díky MUDr. Hlaváčkové, která naší holčičku zachránila, a porodním sestrám (bohužel jména nevím). Jinak o nástřihu jsem vůbec nevěděla, šití proběhlo v pohodě, jizva se krásně zhojila (byla jsem střihnutá skoro vejpůl:-) Poporodní péče byla opět skvělá, sestry se staraly, zda je vše v pořádku, něco nám nechybí, vždy poradily, pomohly. Od nikoho jsem neslyšela špatné slovo či špatnou reakci. Byla jsem maximálně spokojená.
Sum (ID: 25073)   osobní profil (nasemimi.cz)
03.08.2012 18:03:39

Doporučuji
Benešovskou porodnici mohu jedině doporučit.Jsem mamkou čtyřech dětí.Poslední dítko Petr se narodil v této porodnici 6.11 2009.Byla jsem maninkou už starší,do poradny jsem chodila MUDr.Kroužkovi,úplná pohoda diskrétnost,milé sestřičky a ostatní personál na úrovni také.V této porodnici jsem rodila čtyřikrát,nikdy jsem si nemohla stěžovat jak na doktora i sestřičky.Můj syn se nemohl narodit ani po vyvolávání porodu...Petrovi se nechtělo na svět.Na porodním sále mě prohlídla velmi hodná porodní asistentka,řekla mi že dětátko má ručičku za hlavičkou a normální cestou by to šlo velice obtížně.Porodní asistentka zavolala MUDr.Nováčka,ten mě také prohlédl a řekl mi že,mi navrhuje porod císařem vzhledem k mému věku.Já jsem na nic nečekla a jen jsem souhlasila,at´ se mi narodí zdravé miminko.Porod proběhl úplně v pohodě při plné anestezii.Panu doktorovi i sestřičkám chci poděkovat za všechnu péči.Celé oddělení pod vedením Prim.MUDr.Matouška,i pan MUDr.Kroužek nejlepší porodníci i gynekologové co znám.Jizva po císaři není vůbec vidět Dr.Nováček odvedl skvělý porod-děkuji moc!Pooperační péče na profesionální úrovni.Pročítám tady některé příspěvky,mozná dnešní maminky nechtějí snášet bolest která při porodu je úplně normální.Dnešní maminky volí epidurál,což dříve vůbec nebylo a taky jsem musela porodit přirozenou cestou několik hodin v pěkných bolestech.Mě se narodil pěkný kluk PETR,jsem ráda že ho mám.Poradna u doktora Kroužka i všechny potřebné vyšetření i registrace před porodem bez problému.Tuto porodnici v nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov můžu doporučit všem nastávajícím maminkám i ostatním ženám také.Děkuji všem na tomto oddělení,za péči při narození mého syna Petra.
Ivča (ID: 23300)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.01.2012 00:14:20

ahoj, chci reagovat na kritiku o panu doktorovi Nováčkovi. je pravda, že když jsem s nim měla osobní zkušenost, tak se mi zdál velice arogantní, ale nicméně jsem z něj měla vždy pocit, že se s nim lze vždy "nějak" dohodnout...ALE moje zkušenost s porodem je naprosto příšerná.. zařízení nemocnice - krása, sestřičky také velice kladná zkušenost, ale co se týče paní doktorky Hlaváčkové - neskutečný děs!!! nejenže mám pocit, že pokaždé, když na mě šáhla, cítila jsem neskutečnou bolest a to, že nějakým způsobem nepoznala, že mi neodešla celá placenta, ani po revizi...a až na OPAKOVANÉ prostesty manžela, protože jsem se nemohla téměř hnout přišel pan doktor Kroužek, který mě naprosto bezbolestně prohlédl a už jsme naštěstí mazali na sál... pani doktorku nechci vidět už ani z rychlíku!!! a z doslechu vím, že se to pani doktorce stává poměrně často.... hrozná zkušenost!
krizanda (ID: 20999)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.06.2011 10:44:28

Opravdu záleží na porodníkovi...
Nedá mi to,abych se nepřidala k Mišákovi a nenapsala svůj zážitek s Benešovské porodnice.Jako ji i mě rodil dr.Nováček celých 28hod v bolestech a to jsem byla ten den jediná kdo rodil.Jen jsem měla to štěstí,že mě epidur.na konečných 5hod dal,prý abych si na chvíli odpočinula.Já jsem sice rodila již od rána a tak jsem se mohla na dr.dívat celé dopoledne jak sedí u stolu a občas si někam zajde.(ted už mají maminky to štěstí,že dr.Nováček v Benešov.nemocnici není)Mě totiž dr.ani nenastřihl,prý je pro porod přirozený,zakže jsem byla natrhlá snad až na zádech.A o anestezii na šití jsem si mohla nechat jen zdát,prý když jsem vydržela porod vydžím i šití,anest.na šití se prý nedává.Ta bolest byla neskutečná.Ted jsou to sice už dva roky od porodu a až tedmám sílu o tom hrozném zážitku psát.Nikomu bych nepřála takový porod.Naštěstí se nám syn narodil zdravý jen měl halvičku jak lebkoun s TV.Vše jsme v pořádku ustáli nebýt hodné sestřičky na sále a studentky,která mě utěšovala.Sestřičky na novorozenecké byly super.Tedy až na vyjímky.Mě už v Benešově nikdo v nemocnici neuvidí.Ale záleží na každém co si vybere a bude mít štěstí na jiného doktora naž Nováčka dodnes mě straší.Přeji všem maminkám lepší zážitek s porodu než jsme měli my........
missunn (ID: 7256)   osobní profil (nasemimi.cz)
19.04.2011 08:01:23

Záleží na porodníkovi...
Benešovská porodnice vypadá lákavě, je pěkně zrekonstruovaná, předporodní péče v pořádku, ovšem na doktora u porodu jsem měla smůlu. Dr.Nováček je spíš řezník než doktor. O epiduralu si můžete nechat jenom zdát, doktora jsem viděla až na poslední dvě minuty porodu, jinak tam v noci k ruce žádný doktor nebyl. Probudili ho skutečně až na poslední chvíli, takže potom co proloupl oko, nastřihl mě, ačkoli jsem neměla problém s vypuzením,chytil malého, placenta atp., tak se mě jal šít... To bylo snad ještě horší než ty stahy a vše předtím, protože anestezie evidentně nezabrala, nebo byla špatně píchlá, menší dávka, netuším, zkrátka mě šil za plného vědomí a byla to kur_ _ská bolest! Jakékoli námitky byly zbytečné, protože ON je přeci doktor a jemu přeci kdysi šili pěti stehy obočí, takže moc dobře ví jaká je to bolest... Debil! To se přeci nedá srovnávat! Jelikož jsou tam celkem 4 porodníci, tak máte slušnou šanci mít podobný zážitek. Jinak sestřičky jsou milé, vše vysvětlí, čisto, jídlo výborné.
Mišák (ID: 15888)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.06.2010 21:37:40

byla jsem mile překvapena
1.2.2010 se mi v Benešovské porodnici narodila vnučka Terezka.byla jsem u porodu a mohu říct jen samou chválu a kté se připojuje i rodička.Já rodila v Benešovské porodnici před 21 lety a musím říct,že se to nedá ani srovnávat.Musím pochválit sestřičky i pana doktora .Tuto porodnici mohu jen doporučit
ivaca (ID: 14458)   osobní profil (nasemimi.cz)
06.03.2010 20:16:55

Doporučuji
Co se Benešova týče,tak doporučuju a své další dítě nechci rodit jinde.Registrace proběhla naprosto v pořádku a bez problému,co se předporodní péče týkalo,tak byla bezvadná.Rodila jsem tam před 3 měsíci,nevycházely mi monitory,ale brali mi za určitou dobu opět a byli opravdu příjemní.V den porodu mi opět nevyšel monitor,tak ultrazvuk a vyšetření a ihnet mě hopitalizovali a začali připravovat na vyvolávání porodu.Nenechali to běžet a za dva dny vyvolali porod.Potom mí píchli plodovou vodu,naháněli mi stále do sprchy,zavolola jsem přítele,který byl celou dobu u porodu.S epiduralem jsem problém neměla,řekli i vedlejší účinky a pak mi ho píchli a co se samotnýho porodu týkalo,tak moc pomohli,protože se mi mminko začalo dusit,tak mi skoro leželi na břiše.Nakonec jsem porodila krásnýho chlapečka,který je zdravý,zajistili jeho životní funkce,šití jsem necítila a pít mi při porodu dovolili bez problémů.Potom se ještě omluvili,že ten porod museli pospíšit a pogratulovali k narození.Ba naopak řekli,abych si pití vzala na porodní sál.miminko jsme ještě dlouhou dobu měli u sebe a pad dozorem,kontrolovali,zda nekrvácim,vše zkontrolovali a až pak mě dali na pokoj.Jinak pomoc a rady co se péče o dítě týkalo bylo taky moc.Potřebovala jsem pomoc jsen s prvnim koupáním,ale jinak se stále ptali na váš zdravotní stav a vše pečlivě kontrolovali.Proto bych tuto porodnici vřele doporučovala a půjdu tam ještě mimimálně jednou.Také bych chtěla poděkovat personálu,že to nenechali jen tak a miminko dneska žije.Vždť mohl přijít i o život,ale díky jejich péči je na živu!!!!
Mamina (ID: 13996)   osobní profil (nasemimi.cz)
09.02.2010 23:53:04

Vřele doporučuji!
Rodila jsem v této porodnici v květnu 2009. Jako pro prvorodičku bylo skvělé již jen to,že se zde registruje až pár týdnů před porodem,což v Praze nepřipadá v úvahu a ikdyž jsem zjistila těhotenství již v 6.týdnu,byla Praha plná. Dostupnost ze Říčan je při dnešním provozu další plus pro Bene. Předporodní péče byla skvělá,při jakékoliv pochybnosti se dělají další vyšetření,což je jistě uklidňující. Když jsem byla objednaná na vyšetření např. na 13.00 hod.,tak jsem šla na vyšetření max. ve 13,10hod.,také super.Co se týče personálu,vždy byli všichni odchotní, pečliví,sestřičky mi se vším pomáhaly, naučily mě malou koupat, kojit, zkrátka vše co bylo třeba a ikdyž jsem stydlín,zde jsem se opravdu nebála zeptat na cokoliv.Co se týče stravy,myslím si, že by si nejprve měly maminky uvědomit,že kojí, popř. mají po císaři dietu a dle toho se ta strava holt upraví, žádné hamburgery nečekejte, rozhodně nebudete strádat vyváženou stravu. Porod jsem měla císařem kvůli příčné poloze, žádala jsem částečné umrtvení,bohužel mám špatné obratle a tak po pár pokusech vpíchnutí látky k páteři od tohoto personál raději ustoupil, provedl celkové umrtvení a já jsem za jejich rozhodnutí ráda, neboť pro mne bylo stresující, že to prostě nejde,ikdyž to nebolelo. Kojení, v Bene žádný problém, sestřičky mně i mé kolegyni na pokoji pomáhaly do té doby, dokud jsme to prostě nezvládly samy, byly zde k dispozici i odsávačky. Péče o mimi, pokoje, čistota také bezva a to i přesto, že byla porodnice plná. Na závěr chci všem, kteří o mě a mou dcerku pečovali poděkovat a nastávajícím maminkám tuto porodnici doporučit!
Renny (ID: 12707)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.11.2009 21:18:49

V této porodnici jsem rodila na doporučení jak je skvělá.Bohužel přístup mě poměrně zklamal-epidurál se nekonal,vanu před porodem nám neposkytli, přístup nic moc, šití po porodu byl cítit každý steh.Nadstandard na dvoulůžkovém pokoji mi napočítali jako na samostatném.Stravování hrozné.
macinek.D (ID: 10505)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.07.2009 09:24:19

kveta cápová
Vzhledem k tomu, ze jsem zde rodila, bych upresnila nejaké zdejsi údaje.Zvolit polohu pri porodu o tom nebyla ani rec,piti a jidlo-piti ano ale jen vyjimecne jidlo v zadnem pripade,epidural jen na vyzadani lekare kdy on uzna za vhodne, jinak by info celkem souhlasilo
kveta25 (ID: 3396)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.03.2009 13:52:33
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi