Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, přísp. org

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Doporučuji
V NsP jsem rodila 6.8.2013. Opravdu mohu porodnici doporučit. Přestože nemá valnou pověst, já jsem se za celou dobu nesetkala s jednou jedinou nepříjemnou reakcí někoho z personálu. Sestřičky i lékaři byli opravdu milí a vstřícní (včetně pana primáře). Paní doktorka Alicja Piegzová je chodící dobrá nálada. Velký dík potom patří sestřičkám z novorozeneckého oddělení a také porodní asistentce, paní magistře Kasparkové, která perfektně vedla celý můj porod a brala ohledy na mé individuální přání. Vybavení oddělení nemohu hodnotit, protože jsem měla nadstandartní pokoj. Myslím ale, že případné nepohodlí vynahradí vstřícný přístup zdravotníků.
Sýkorka (ID: 27435)   osobní profil (nasemimi.cz)
21.08.2013 16:26:34

Rozhodně doporučuji
Dobrý den, rodila jsem v NsP Karviná letos 11.6.2013 a můžu jen a jen doporučit. Nebudu se nějak zvlášť rozepisovat, jen můžu souhlasit s kladnými názory, co zde už jsou. Opravdu to, že tam není mramorová koupelna je to nejmenší :D. Pro mě je podstatné, že mi pomohli přivést na svět zdravého chlapečka a o mě se taky výborně postaraly. Všechny sestřičky ochotné a hodné. Ano p. Primář Fiala je opravdu kapacita a mohla bych jmenovat jiné, bohužel si moc nepamatuju jména. Všem patří obrovské díky :)))
Radka.S (ID: 27398)   osobní profil (nasemimi.cz)
13.08.2013 19:40:01

maximalni spokojenost
Dobrý den,rodila jsem v této nemocnici 8.11.2012 a mužu říct,že jsme byli všichni ja,manžel a naše malá Emička maximálně spokojeni.Tak jak každý řeší sprchy a WC na chodbě,tak řeší uplné hlouposti.vubec na tom nezaleží a vubec to neni tak hrozné,jak se o tom vykládá.nejduležitější je přece personál,a ten tam funguje na 100procent.Jak na porodním oddělení,tak na šestinedělí,i na novorozeneckém.Muj porod neprobíhal uplně hladce a díky rychlosti a profesionalitě všech okolo,všechno dobře dopadlo.A bez strachu,a bez stresu,protože všichni tam jsou velcí odborníci.Takže VELKE DIKY VSEM!Rodit jedině v Karviné!A jestli někdo řeší vzhled pokoju,wc,sprchy,tak mi ho je opravdu líto!
Lenka (ID: 25994)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.11.2012 17:49:03

maximalni spokojenost
Ahojte maminky,

Dne 10.2.2012 jsem v porodnici Karvina porodila sekci holcicku Lauru. Personal na operacnim sále byl skvely vcetne sestricek na poporodnim a novorozeneckem. Zejmena bych chtela podekovat Haline Mihulove, ktera mi dala cenou radu jak kojit bez problemu a pomocneho kloboucku v leze. Uz kojim jen takhle, jelikoz si pri tom i odpocinu a nic me neboli:). Doporucuji pokud mozno nadstandard, jelikoz po sekci chodit pres chodbu na spolecne WC není zrovna prijemne, zatimco na nadstandardu je vse pekne , moderni a po ruce, prijemne prostredi opravdu léči. No byla jsem dojata a odchazela jsem se slzami v ocích jak se krasne o me postarali. Uprimne tedy doporucuji!!!!
Specialni dik patri panu MUDr. Fialovi za jeho lidsky a profesionalni pristup.
Mnohokrat dekuji Sandra z Nového Jicina

Personál: MUDr.Fiala, Halina Mihulova
Sandra Blazkova (ID: 23821)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.02.2012 09:51:32

Karviná - Ráj
Rodila jsem v červenci 2010. Porod proběhl bez komplikací, všichni na nás byli moc milí. Personál byl jak u porodu, tak na oddělení šestinedělí vstřícný, úslužný, ochotný,... Byla jsem velice mile překvapena. Další porod určitě zase v Karviné :)
Jajinka (ID: 16924)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.09.2010 11:43:22

Poděkování
Moc děkuji celému personálu jak skvěle zareagovaly když jsem musela nečekaně rodit císařským řezem v době kdy se na oddělení malovalo (7.7.2009).Děkuji sestřičkám,které se staraly o mou Natálku a o mě.Děkuji primáři a všem doktorům kteří pravě v té době(7.7.-11.7.2009)sloužily.Také děkuji sestrám s JIP.Jsem všem moc vděčná za jejich milé chování.Pokud rodit potřetí tak jedině v Karviné Ráji!!!!!!!!!Přeji krásný rok 2010
Šárka (ID: 13257)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.12.2009 23:27:39

Porodnice Karvina-Raj
Vynikajci porodnice,moc ochotny personal,vsichni tam na nas byly moc hodni.vrele doporucuji!
luca (ID: 13016)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.12.2009 23:29:44
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek