Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Oblastní nemocnice Rychnov nad Kněžnou a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
přirozený porod
dne 16.2.2013 jsem v Rychnovské porodnici porodila svou druhou dceru Lucinku. První porod proběhl, bohužel, císařem (v Jičínské nemocnici) a protože jsem chtěla druhý porod zkusit vaginálně, rodila jsem zde, v Rychn. porodnici. Tu jsem si vybrala na doporučení, protože provádí spontánní porody po císaři. (v Jičíně mě dost „tlačili“ do opakování císaře).
Ráda bych všem maminkám doporučila tuto nemocnici hned z několika důvodů: *přijde mi, že porody berou jako přirozenou věc, zbytečně do něj nezasahují a zdá se mi, že není příliš „medicínský * akceptují doprovod duly a jsou k nim přátelské (některé nemocnice jsou k dulám velice nepříjemné), * akceptují a skutečně dodržují por. plán (dnes skoro každá maminka má s sebou por. plán, ale většinou to skončí tak, že si doktoři stejně jedou po svém a pak akorát řeknou „no ono to jinak nešlo“). Mám hodně kamarádek, které už rodily a tak znám spoustu příběhů o porodech a většinou je z por. plánu akceptováno minimum.
Zde plán splnili do posledního bodu, chtěla jsem dítě hned po porodu k prsu, bez přestřižení pup. sňůry, vyšetřit mimi až později, zvolit si polohu porodu, zeptat se na jakýkoliv medikament, jestli s ním souhlasím, atd….. no, jsem asi hodně náročná mamina… a asistentky a doktorky vše splnily! Připadala jsem si jako ve snu, vůbec jsem nepředpokládala, že by se mi splnilo vše, co jsem si přála! * personál je velice příjemný - při i po porodu, myslím v násled. dnech jsem se nesetkala s jedinou negativní zkušeností, dětské sestřičky byly také naprosto skvělé (mám docela negativní zkušenosti s těmi Jičínskými), laskavé a chápající, no, nemám slov. Je mi jasné, že je práce v porodnicích fyz., ale hlavně psychicky velmi náročná, my maminky jsme přecitlivělé, uplakané, ustrašené,cloumají s námi hormony atd. a přesto se k nám všichni chovali velice empaticky a mile. Vybavení nemocnice je sice starší, ale vše čisté a funkční. Takže pokud mám shrnout hodnocení, je to 1 s*! Rychnov jako město vůbec neznám (jela jsem do porodnice hodinu a půl, ale vždy, když někdo toto město vysloví, mám úsměv na tváři – díky krásným vzpomínkám z porodnice. Všem zaměstnancům porodnice moc moc děkuji a přeji jen to nejlepší! Pokud chcete rodit trošku alternativně, přirozeně a bez stresu, mohu Vám tuto porodnici jen doporučit!
Jana (ID: 26682)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.03.2013 17:41:33

Spokojenost
V rychnovské nemonici jsem svou první dceru a byla jsem velmi spokojená. Dostala jsem všechny potřebně informace a velmi milou porodní asistentku. Paní doktorka Palenčárová, která mě rodila byla velmi milá a profesionální. Potom na oddělení šestinedělí také naprostá spokojenost. Druhé dítě budu rodit znovu v Rychnově nad Kněžnou.

Zároveň děkuji všemu personálu za ochotu
Kaspinka (ID: 26624)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.03.2013 13:43:57
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi