Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Uherskohradišťská nemocnice, a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
V UH porodnici jsem rodila 2x. První porod v roce 2008 byl pro mě velmi špatným zážitkem. Velmi nepříjemný personál a neodborné provedení ošetření miminka, tak i špatné protržení blan,kdy se paní netrefila a háček mi vrazila někam do čípku či dělohy.Bolestí mi vyletěly nohy tak, že jsem jí málem ublížila.Pak silné krvácení...Malou mi po porodu položily obličejem dolů na mé břicho,takže nemohla dýchat.Porodní asistenka ji tak držela 2minuty,zatím co si vykládala s doktorkou.Teprve pak jí zdvyhla a tím jí uvolnila nosík a pusinku.Kosírem jí teprve vyletěla plodová voda z pusinky a nosu.Pak jí ani neodsála vodu z dýchacích cest,ikdyž už bylo zjevné,že malá nemůže dýchat,no hrůza...Pak skončila v horečkách a na antibiotikách v inkubátoru,těžká infekce...Vše zdokumentované.
Syna jsem rodila 2015. Doma mi odtekla plodová voda. Kontrakce dle paní doktorky přicházely pomalu. Tak mi po necelých 9ti hodinách po odtečení vody zavedla PROSTIN na vyvolání porodu, ikdyž kontrakce jsem měla již pravidelné. Zdůrazním bez mého souhlasu, papíry jsem na léky na vyvolání porodu odmítla podepsat a ústně jsem při přijímání na oddělení sdělila, že tyto léky si nepřeji podávat! Již po 3 hodinách, kdy probíhalo další vyšetření, mi paní doktorka zavedla další tabletku PROSTINU! To vyvolalo tak silné křeče, že mi ruce i nohy vybrovaly v křečích a já dostala 15ti minutové křeče do břicha s asi 1-2minutovou pauzou.Tento stav trval 4 hodiny.Byla jsem totálně paralizovaná v bolesti a křečích.Nikdo mi nedal ani kyslík,ani nemonitorovali miminko. Pomoc žádná. Jelikož jsem se neotrvírala, porodní asistentka mi rukou,mechanicky pomáhala čípek roztahovat... Malý se narodil celý fialový, krvavé podlitiny na víčkách, které se vytratily až kolem 1.roku života. Na hlavičce obří kefalhematom, jak nastalo krvácení lebky od tlaku.Nikdy se nevstřebal,malý má hrb na hlavičce na celý život...
Bohužel, UH porodnice si dělá reklamu jak se u nich rodí přirozeně a co všechno poskytují. Mě bohužek nedovolili ani použít sprchu a zrovna rvaly léky na vyvolání porodu. Ikdyž kontrakce nastupovaly sami. Pro mě je tato porodnice noční můrou a takové zážitky nepřeji žádné ženě. Tuto porodnici nedoporučuji!!!!
V (ID: 31160)   osobní profil (nasemimi.cz)
09.09.2017 02:02:54

porodnice
PŘED 3 TÝDNY JSEM PORODILA V UH NEMOCNICI A NEMŮŽU SI JI VYNACHVÁLIT, PŘÍSTUP NA VŠECH ODDĚLENÍCH NAPROSTO SKVĚLÝ A VSTŘÍCNÝ, NA PORODNÍM HODNÁ A TRPĚLIVÁ PA P. VACULÍKOVÁ, NA NOVOROZENECKÉM OCHOTNÉ SESTŘIČKY KTERÉ MI VELICE POMOHLI S KOJENÍM, UH VELMI CHVÁLÍM JINAM BYCH ROZHODNĚ RODIT NEJELA
gatecky (ID: 29764)   osobní profil (nasemimi.cz)
21.08.2015 09:39:25

Pravda o UH porodnici
S nemocnicí v UH máme v rodině několikero zkušeností. S chirurgií zkušenost naprosto otřesná, kdybychom si nevydupali převoz do Brna, skončilo by to dle názoru brněnského specialisty velice špatně. (V UH měli na všechno čas, pátek navečer, tak to už hold musíte počkat do pondělí). Takže v tomto směru mohu potvrdit obecné renomé, které nemocnice má. S porodnicí se to však má uplně jinak. Ač sama jsem nerodila, reprodukuju mámino hodnocení - všechny tři děti rodila v UH a je naprosto spokojená. Zvlášť chválila sestřičky za profesionalitu, co se kojení týče, opravdu tam vědí, jak na to. Jsem z kraje, v němž si člověk může vybrat mezi UH a Zlínem, rodit bych jela do UH, ale vše ostatní, pokud je to jen trochu možné, Zlín.
lpmp (ID: 27490)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.09.2013 09:09:24

Chválím Uh.porodnici
Já rodila v Uherském Hradišti 16.10.2002 svého syna.Termín byl až 27.10.2002.jelikož se malému ven přirozenou cestou jít nechtělo,tak se přistoupilo k cisařskému řezu.Vše mi Pan Přimář Březina vysvětlil,tak jsem věděla co mě čeká.A i když jsem měla strach jako 20.letá prvorodička,tak přístup doktorů.sestřiček a hlavně vrchní sestřičky Rozumkové byl natolik perfektní,že jsem ho vnímala daleko méně!Nakonec jsem byla ráda,že šel maly císařem,nebot vážil 4,10 a měřil 53cm.Oddělení šestinedělí taky super:)ted čekám své druhé dítě.Termín máme na 18.2.2012, a i když to bude téměř 10-let,tak věřím,že vše proběhne stejně dobře jako předtím.v mém okolí neznám nikoho kdo by si stěžoval na péči v porodnici uh.Ono stačí jeden špatný zážitek a lidi si myslí,že se to stává pravidlem,ale myslím,že všude je něco a i v takové praze může příjít problém,který nebyl čekán.To je hned.myslím,že i doktoři jsou jen lidi,kteří chybují.Já sama se ted citím jako prvorodička po tolika letech a ještě po sekci,ale ven prostě musí no:)))Takže velké díky porodnici v uh a hlavně Primáři Březinovi.který má mou veškerou důvěru.
arči (ID: 23085)   osobní profil (nasemimi.cz)
31.12.2011 22:37:36

Musím jen pochválit
Musím jen pochválit porodnici,byla jsem velice spokojená hlavně s dětským odělením!!!! Musím jen doporučit :D
martina (ID: 20649)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.12.2011 10:30:57

porod Uh
Také musím moc pochválit,nejdříve jsem měla strach rodit v Uh díky některým příspěvkům z této diskuze,ale nakonec jsem si řekla,že to risknu.Dvě děti jsem odrodila ve Zlíně,kde byli všichni také skvělí.Musím říct,že jsem byla s porodnicí v Uh naprosto spokojená,ještě víc než ze Zlínem,jak s péčí porodních asistentek tak s paní doktorkou PEKTOROVOU,která byla naprosto super.Tímto bych chtěla všem moc poděkovat a Uherskohradišťskou porodnici jen a jen doporučit.
janina (ID: 20575)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.05.2011 15:14:36

Poděkování
Ač jsem v rodném městě s dětma moc dobrého nezažila, porodnici chci moc p o ch v á l i t !
Za rok 1991 moc děkuji dotoru Bychlerovi, Kremrovi a Březinovi.
Za rok 2003 doktoru Červákovi, panu primáři Březinovi a všem ostatním.
M.Hlaváčková.

Kdyby všichni dětem a matkám pomáhali jako oni, bylo by na světě skvěle...
karolina (ID: 17186)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.09.2010 15:09:46

porod v uh
tak já musím jen pět chválu na porodnici v uh, rodila jsem v listopadu 2008, byli tam úžasní a pozorní...no snad nic, na co bych si stěžovala, i na dětském užasné a milé sestřičky, vždy ochotné. Na tu mudr.Pektorovou nečtu teda první kritiku,asi na tom něco fakt bude, takže teď, 26.7. čekáme druhé mimi, chci opět jet do uh a dám si teda bachana, kdo bude z doktorů u porodu. Byli fakt pozorní,ochotní, vše mi řekli co a jak, i jídlo mi dokonce chutnalo..fakt záleží na situaci a na lidech na které zrovna narazíte, jinak si to nedokážu vysvětlit. A hodně lidí si zas stěžuje na Zlín,co tam holky rodily, tak potom si vyberte.
jaja (ID: 15989)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.06.2010 13:44:00

ROZHODNĚ NE!!!
V Uhresko-hradišťské nemocnici bych si už nenechala udělat ani rentgen,natož tak tam porodit dítě!Hodně pochybuji o schopnostech a kvalifikacích lékařů,nešikovnosti a nepříjemnosti sester-nenávratně zanedbali můj zdravotní stav.Stačila jsem projít více ambulancí,kde mi byla prováděna různá vyšetření,takže jsem měla možnost si udělat vlastní názor.Své zdravotní problémy léčím ve Zlíně,kde jsem maximálně spokojena jak se zdravotní péčí tak i s přístupem k pacientům.Takže potvrzuji co už dávno někdo řekl,že Hradišťská nemocnice je jedno velké řeznictví!
xxx (ID: 12310)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.10.2009 23:25:30

Nerodte v UH!
Rodila jsem tu 9.5.2009 a diky neschopnosti lekaru a hlavne doktorky Markety PEKTOROVE nam malem zemrel nas syn,ktereho museli zachranovat ve Zline.Po 3dennim vyvolavani porodu to totalne zvorali.Zadny lekar nechape,proc to vyvolavali 3 dny a proc to nechali zajit tak daleko,kdyz sem 2 tydny a 2 dny prenasela a neudelali cisarsky rez.Rozhodne si rozmyslete,kde budete rodit a vyvarujte se pred UH!Je tam posledni dobou cim dal vic takovych pripadu,ktere pak museji odesilat do Zlina,protoze to nezvladaji!
Zuzu (ID: 10328)   osobní profil (nasemimi.cz)
03.07.2009 13:09:47




Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek