Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Kyjov

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Výrazné zlepšení
V porodnici v Kyjově jsem rodila v prosinci 2011, kdy jsem byla rozhodnutá, že už se tam při druhém porodu nevrátím. Osud tomu ale chtěl jinak a já jsem musela i při druhém dítěti (červenec 2014) nastoupit na kyjovské oddělení. Můžu říct, že se nastalo stoprocentní zlepšení. Personál příjemný, cokoliv člověk potřeboval, tak mu vyhověl, pomohl, poradil. Lékaři tam vážně ví co dělají a s rodičkou jednají slušně. Takže pokud někdo váhá, tak teď můžu jen doporučit.
Klaaras (ID: 28619)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.07.2014 14:52:16

záměna infuzí
Já mám bohužel po včerejšku s touto nemocnicí špatnou zkušenost.Přijali mě v 33 týdnu s bolestmi břicha s rizikem předčasného porodu,příjem,vyšetření vše proběhlo v pořádku doktoři udělali první poslední.Měla jsem klid na lůžku a infuze MgSO4 předepsané od doktora,bohužel při výměně směn mi sestřička dala infuzi dicynonemu proti krvácení dělohy což neměla když mám v papírech MgSO4, když jsem se jí zeptala co to je tak mi řekla,že to je proti špinění a když jsem jí řekla že to dostávat nemám a že ani nešpiním tak mi řekla že se podívá do papírů a odešla,po delší době přišla stím,že to bylo magnésium,že druhá sestřička jen škrábe tak to nešlo přečíst.Snažila se ze mě udělat někoho kdo neumí číst a nemá vysoké IQ.Musela jsem to řešit s doktorem a následně jsem v noci podepsala revers protože po tom co se stalo už stouto nemocnicí nechci mít nic společného.Nechápu jak takovou záměnu můžou dopustit a ohrozit tímto své pacienty!Sestřičky by měli dávat větší pozor a nemít laksní přístup ke všemu!
SvobodovaNika (ID: 24254)   osobní profil (nasemimi.cz)
17.04.2012 11:55:53

Porodnice Kyjov
rodila jsem zde pred Vanocema 2011.
Jsem velmi spokojena s porodnickym personalem.
Bohuzel na oddeleni sestinedeli byl kojenecky personal neprijemny. Nechapu, jak mohla tato porodnice ziskat titul v podpore kojeni. Ja jsem zadnou podporu v kojeni nepostrehla a velmi me to zaskocilo. Bohuzel uz jsem se nasledne nerozkojila a zustala s miminkem na UM.
Priste si vyberu jinou porodnici, jen kvuli oddeleni sestinedeli.
Pihata (ID: 23400)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.01.2012 13:39:58

Porodnice Kyjov
V porodnici v Kyjově jsem byla moc spokojená. Ráno mi odtekla voda a rodila jsem až před půlnocí.

Rodila mě mladá paní doktorka a úžasná porodní asistentka. Přítel byl celou dobu se mnou, chovali se k nám skvěle. Po zašití se mnou šla ochotná paní do sprchy, aby se mi neudělalo zle a nakonec mi utírala nohy, člověk se jen těžko může ohnout :o(

Na oddělení byly moc ochotné sestřičky, neměla jsem s nikým problém. Pokaždé když jsme něco potřebovaly vyšly nám vstříc. Dokonce jsem jednou ve tři ráno probudila sestřičku, protože si malý ubliknul a měl mokrou košilku.

Rodila jsem 8.9.2011
jana 11 (ID: 22386)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.10.2011 21:46:49

Přirozený porod a bonding v Kyjově
Do porodnice jsem se s manželem šli dopředu domluvit na porodním plánu, což se ukázalo jako velmi důležité. Když jsme přišli rodit, sestřičky plán již znaly a nemuseli jsme nic vysvětlovat. Rodila jsem naprosto přirozeně, bez jakýchkoli zbytečných zásahů (ale možná to by bylo i tím, že jsem do porodnice přijela až na fázi tlačení a nebyl tedy čas na klystýr, holení a podobné zbytečnosti. Vak blan mi praskl sám při tlačení. Hráz zůstala v pořádku).

Nejdůležitější pro nás byl první kontakt s miminkem, tzv. bonding. Hned po porodu mi položili malou na břicho a měla jsem ji dvě hodiny „kůže na kůži“ bez jakéhokoli zbytečného vyrušování. Sestřičky ji pouze vizuálně zkontrolovaly, že je v pořádku, označily jmenovkou, a po dotepání přestřihly pupečník a až po dvou krásných hodinách společného kontaktu ji „pod dozorem“ tatínka změřily a zvážily a hned mi ji zase vrátily a společně jsme jely na oddělení šestinedělí. Je to nezapomenutelný, nádherný zážitek a všem to vřele doporučuji. Vážím si toho, že v porodnici respektovali naše přání a byli ochotni udělat malou změnu rutiny, která může mít dalekosáhlé pozitivní důsledky psychické i fyzické. Nejdříve sice měli různé námitky jako např. že miminku bude zima (nebyla, hřála jsem ji svým tělem a byly jsme obě pod přikrývkou), ale nakonec souhlasili. Všem, kdo chtějí prožít krásný nerušený bonding doporučuji, aby se s personálem dopředu domluvili.

Jediné negativní vzpomínky mám z oddělení šestinedělí, kde byly některé dětské sestřičky nepříjemné. Dále je potřeba počítat s tím, že o co si člověk neřekne, to nemá. Například kojení mi nikdo neukázal, takže jsem musela volat sestřičku a ptát se, zda to dělám správně.
Zuz (ID: 21785)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.08.2011 13:13:24

porodnice Kyjov
dobrý den já můžu tuhle nemocnici jenom doporučit rodila jsem tam v roce 2008 a byla jsem velmi spokojená.Ted čekám druhé dítě a opět půjdu rodit sem hezký večer všem
medunka29 (ID: 18124)   osobní profil (nasemimi.cz)
29.11.2010 18:16:04

Skvělé porodní oddělení
Já jsem rodila 6.6.2010 Byla jsem v nemocnici po prvé, tak jsem měla docela strach, u doktora mi bylo špatně jen když mně bral krev :-) Porodního oddělení v Kyjově jsem si opravdu užila, protože jsem tam byla od soboty 14:00 do neděle 7:45. Musím moc pochválit porodní asistentky, boužel už si nepamatuji jména, škoda že nemají na stránkách fotky a jména abych je mohla jmenovat ,jedna měla službu 5.6.2010 do 18:00 a ta druhá byla se mnou přes noc do 6.6.2010 do 6:00 pak zase přišla ta z 5.6. a byla při mém porodu.
Jejich přístup ke mně jako k prvorodičce byl opravdu profesionální a hlavně lidský obě byly fakt skvělé.
Úplně jsem díky nim zapomněla na strach a poslouchala jejich rady a instrukce aby porod byl co nejlepší.U mého porodu byla i paní doktorka Iveta Šišovská protože se miminko asi 3x vrátilo zpátky díky krátké pupeční šňůře....paní doktorka byla taky skvělá a jsem moc ráda že u mého porodu byla právě ona, šití to jsem ani necítila :-) Sestřičky na porodním oddělení se o mně hezky staraly i když měly plné oddělení přímo k prasknutí, určitě toho měly hodně a při tom to na nich nebylo moc znát pořád chodily a ptaly se jestli něco nepotřebujem .Trošičku mně tu radost z totohoto oddělení pokazila jedna ze sester která se starala o miminka maminek, když mi v noci odmítla dát příkrm pro malou s tím že jdu moc brzy po sobě a že malou bude bolet bříško...malá mi brečela celou noc, dokonce jsem volala na sesternu v noci aby mi pomohly ale sestra mi řekla že jí mám dát prso (já neměla ještě mléko)....asi měla špatnou noc.....ráno mi malou odvezli na dehydrataci a byla celý den a noc na kapačce......ostatní sestřičky co se staraly o miminka byly taky perfektní akorát ta jedna jím to tam kazí...... I když to byla taky trošku i moje chyba, neměla jsem se nechat v noci jen tak odbýt .Protože jinak je celé oddělení opravdu skvělé a druhé miminko půjdu určitě rodit zase tam.
Karla (ID: 17279)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.10.2010 08:39:07

porodnice kYJOV?
Už nikdy.Nadávali mi za to,že se malí počural a potřebovala sem zavinovačku,U porodu mi doktor řekl a´t nekřičím.Nechtěli mi dát epidurál,ani vanu,na hékárně za závěsm řvali další dvě rodičky.Bylo to před šesti lety,snad se to už změnilo.
Muńoska (ID: 13481)   osobní profil (nasemimi.cz)
12.01.2010 21:48:59
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi