Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Písek

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Tedy radím autorům serveru,aby si aktualizovali informace, více lží Vám písecká nemocnice ani nemohla naservírovat. Rodící ženskou lupnou do pokoje k ženám, které už děti mají a nikdo si jí nevšímá, pokud se připomene, že ji měli před dvěma hodinami píchnout antibiotika tak jen obtěžuje a když už tak aby dala pokoj, tak ji pošlou na sál na monitor. Sestry si dál pijí kafe a nikdo si ani nevšimne, že na ně voláte,že je vám zle, maximálně vás pak přijdou seřvat,že jste se pozvracela a ať si to po sobě koukáte uklidit,že za to nejsou placené.... Anesteziolog je kdo ví kde a přeci ho nebudeme shánět... To dáte... dítě odnesou neznámo kam, aniž by ho ukázali nebo cokoli řekli, pak se objeví sestra,která vás chytí za kozu, strčí k ní dítě a po 2 vteřinách řekne: Prostě nechce. A zase odkvačí, Děs běs hrůza a v Písku nikdy víc..... Čekám druhé a hledám, kam jet jinam, protože aby mne takhle někdo ponižoval a takto se choval, na to opravdu nejsem zvědavá a hlavně ve chvílích, kdy člověk nemá moc sil na obranu... Pokud to ty dámy nebaví, ať to radši nedělají, na obranu nemocnice, sestry na dětském byl v obrovském kontrastu s těmi porodními, mohu je jen chválit
Lilith (ID: 29131)   osobní profil (nasemimi.cz)
07.01.2015 12:40:04

PODĚKOVÁNÍ
29.12.2012 jsem měla tu čest v Písecké porodnici přivést na svět mé druhé dítě syna Vojtíška. První jsem rodila císařem a bála jsem se, že to tak dopadne i u Vojty. Děkuji touto cestou porodní asistentce Lence Doskočilové a p. doktrorce Evě Vnenkové za jejich velikánskou podporu a optimismus, který mi hodně pomohl. Nakonec vše dobře dopadlo i když v tak trošku bojových podmínkách, jelikož se malý rozhodl, že to po třídenním vyvolávání vezme krapátko hopem a na svět chtěl přijít v koupelně u porodních sálů. Všichni to skvěle zvládli a já Písecké nemocnici moc děkuji za překrásný zážitek z porodu, skvělou péči, laskavost, ochotu. Moc děkujeme za vše Šárka Kazdová
šárka (ID: 26188)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.01.2013 20:48:04

Maximální spokojenost :)
Muj první porod.Sice cisařem ale v Písecke porodnicijsem byla strašně spokojená.Malinka byla Kp tak šla cisařem.Nemužu si na porodnici stežovat personál baječnej od uklizečky po sestrřičky doktory a až do kuchyně.Touto cestou bych chtela nemocnici moc poděkovat za baječnou peči co mi venovaly ,panu Votypkovi že dostal cacorku na svet, všem co se o mne na sále staraly,sestřička na jip že byly tak ochotni a nic mi nechybelo,sestřičkam na ženskym oddeleni že byly pořad usmevavy ,pak dětským sestřičkam za peči o Natálku .A hlevně panu primáři že ma tak užasnej personál.Až budu zase rodit tak jednině v Písku .
luckallll (ID: 25290)   osobní profil (nasemimi.cz)
04.09.2012 18:52:57

porodnice
Rodila jsem v porodnici v Písku únor 2010 a před 3týdny. Ráda bych poděkovala všem na porodním sále a dětské JIP. Veliká spokojonest po VŠECH !!! stránkách. Za mou osobu tuto porodnici JEN !! doporučuji.
Radkamel (ID: 24308)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.04.2012 16:21:56

porod v Písku
Musi říct,že rodit do Písku už nikdy.Je to sice z roku 2004 ale mam to ještě před očima.Věděli,že plod je na mojí postavu dost velký,ale nikdo nic nedělal.Když jsem šla rodit tak tam byla pouze sestra a ta jen říkala tlačte občas do mě sahla a šla pryč.Po chvíli zas to samé.Pak přišel rozespalí ještě ten krát primář Vlášek vytáhl velké kleště a syna vyrval ven.Když jsem se ptala co to mělo znamenat a proč nebyl císař.řezem tak neřek nic a odešel.Syna mě neukázali a odnesli na nedonošenecké.Ta nepříjemná sestra mě řekla že už byl moc dole tak císařem už to nešlo.Hlavně že mě říkala at tlačim.Synovy udělali monokla nad okem a zlomili ručičku v klíčku.Když jsem se z toho zpamatovala tak mě zdělil doktor na nedonošenec.od.to byl nákej madar česky nemluvil.To víte porod kleštěma muže se stát že syn bude magor takle do slova mi to řekl.Dneska bych jim syna ukázala jakej je.Ten doktor je nejspíš magor. Nikdy už do písku.Druhé dítě sem rodila v Pelhřimově a to byla pohádka ružovím sadem.
tlapka (ID: 22977)   osobní profil (nasemimi.cz)
15.12.2011 18:36:10

Poděkování
Náš Kuba se narodil 12.11.2011.Ráda bych poděkovala všem na porodním sále, kdo nám pomáhal. Všichni byli úžasní.I sestry na novorozeneckém byly moc příjemné a milé nejen ke mně ale hlavně ke Kubajsovi :-) Pochopitelně, že vždycky se může narazit na nepříjemného člověka,ale mně se to tu za celou dobu nestalo.A kvalitu netvoří ani tak prostředí ale hlavně lidi a jejich přístup.Už jsem předtím rodila jinde, takže můžu porovnávat,a Písek lze jenom doporučit :-)
Jo a epidurál je fakt úúúžasný...(a tady zadarmo)
KatkaRe (ID: 22974)   osobní profil (nasemimi.cz)
14.12.2011 22:51:09

Chtěla bych poděkovat celému personálu porodnice Písek, kde jsem rodila v září 2011. Skvělý přístup, péče a podpora. Moc děkuji!!!! Mohu jen doporučit.
manzuz (ID: 22246)   osobní profil (nasemimi.cz)
06.10.2011 20:07:56

Porod a Gratulace
Před časem jsem rodila u paní doktorky Čabrádkové, byla příjemná, milá, fajn.Mam na ní jen dobré vzpomínky a můžu jí jen doporučit.

Ráda bych touto cestou paní doktorce pogratulovala k její zítřejší svatbě.Hodně štěstíčka a zdravíčka vám i manželovi.
Lucka (ID: 22170)   osobní profil (nasemimi.cz)
30.09.2011 18:33:18

Poděkování Mudr. Vnenkové
Moc ráda bych poděkovala hlavně paní doktorce Vnenkové, v květnu mi odrodila syna, paní doktorka byla příjemná, ochotná, prostě užasná. Doufám že příště budu mít to štěstí že tam bude opět paní doktorka Vnenková :-). Novotná
Aknelka (ID: 22004)   osobní profil (nasemimi.cz)
15.09.2011 10:08:41

Poděkování
Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kteří mi pomáhali při porodu mojí dcery. A hlavně bych chtěla poděkovat panu primáři, že mi umožnil rodit koncem pánevním spontánně, což byl hlavní důvod, proč jsem rodila v Písku. Velice si vážím vstřícného přístupu a podpory jak ze strany lékařů, tak porodních asistentek. Poněkud horší zkušenost mám s přístupem dětských sester na oddělení šestinedělí. V podstatě jsem byla ráda, že jsem navštěvovala předporodní kurz, protože informace, které jsem dostala od sester byly kusé a sestra od sestry se dost lišily. Ale všechno jsme to zvládly a pokud přijde na řadu ještě jedno dítě, tak bych chtěla rodit opět v Písku:-)
Muky (ID: 21559)   osobní profil (nasemimi.cz)
06.08.2011 09:56:16

9.2.2011
Ráda bych touto cestou poděkovala a ocenila profesionalitu celého týmu lékařů na gynekologii pod vedením MUDr.Turka a také všem sestrám, se kterými jsem přišla do kontaktu. Myslím, že jsou odborně i v komunikaci a v chování k pacientům na skvělé úrovni. Pomohli mi na svět přivést mimčo tak, že jsem se necítila ve stresu a svou odborností a chováním napravili to, co pokazili svým přístupem jiní jinde. Jediné co se mi nelíbilo, byly dvě věci a to, že při plánovaném císaři se mi před zákrokem nepřišel představit nikdo z operujících doktorů, což mě moc před zákrokem neuklidnilo a druhá věc to, že po narození prcka mi sestry doporučovaly 3x jinou techniku kojení, což se nakonec nějak srovnalo a vše šlo bez problémů. Takže opravdu díky moc za pomoc a podporu.
lenkop (ID: 20415)   osobní profil (nasemimi.cz)
02.05.2011 12:38:24

Poděkování
Dobrý den, v Písku v porodnici jsem rodila v listopadu 2010 a byla jsem moooc spokojená s přístupem personálu, všichni byli moc ochotní! Měla jsem problém s kojením a sestřičky mi s tím moc pomohly! Moc děkuji!!
martullap (ID: 18530)   osobní profil (nasemimi.cz)
03.01.2011 16:30:51

Porodnice Písek
V Písku jsem rodila již podruhé a to 25.8.2010. Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Čabrádkové,porodním asistentkám- paní Čechové a také všem na oddělení šestinedělí. Děkuji!!!
Moni (ID: 13946)   osobní profil (nasemimi.cz)
22.09.2010 13:42:14

Poděkování
Děkuji celému personálu této porodnice ,kde jsem rodila 13.7.2010 ,zejména pak mudr.Čabrádkové ,kterou jsem měla u porodu i všem ostatním co byli se mnou na sále .Také děkuji sestřičce Špeldové a Vokaté a prostě všem na celém oddělení ,byla jsem spokojená s celkovou péčí i přístupem a myslím ,že malá Barborka taky !
Velké díky všem Šárka Lachová
šára (ID: 16594)   osobní profil (nasemimi.cz)
18.08.2010 10:21:15

Poděkování
V porodnici v písku jsem rodila 9.3.2010. Moc ráda bych touto cestou chtěla poděkovat sestřičkám které semnou byli na porodním sále celou noc a pomáhali naší holčičce na svět.Také nesmím zapomenout poděkovat i panu doktorovi který byl také u toho (omlouvám se ale nestačila sem si zapamatovat jména tak se omlouvám) Předtím už jsem v Písecké porodnici rodila a s přístupem sester i lékařů sem velmi spokojená.Tímto moc moc děkuji Pavla Čunátová
paja (ID: 16420)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.08.2010 21:21:40

Poděkování
V porodnici v Písku jsem rodila 17.2.2010. Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Tyllovi a veškerému personálu této porodnice za naprosto perfektní péči. Přístup všech sester a lékařů mě příjemně překvapil. Ještě jednou děkuji. Kristina Binědová
Kristina (ID: 14556)   osobní profil (nasemimi.cz)
12.03.2010 21:10:12

Epidural
Dobrý den, v Písku jsem rodila před 16ti měsíci. Epidurál jsem chtěla, ale bohužel nebyl v nemocnici přítomen anesteziolog, tak jsem měla smůlu. Co se týká ceny, nemělo se za něj platit nic.
Moni (ID: 13946)   osobní profil (nasemimi.cz)
06.02.2010 21:29:31

Porod v Písku
Ahoj Holky,chtěla bych se s vámi podělit o zkušenosti z porodnice v písku.Spokojená jsem moc nebyla.U sester jsem měla pocit že obtěžuju,zvlášť když mi začli porodní bolesti.Pak za celou dobu co jsem rodila-asi 17hodin,si do mě šáhla každá sestra co šla okolo,takže nic příjemného.Manžela zamnou pustili až naposlední chvíli a po porodu když jsem měla problémy s kojením,taky nijak příjemný nebyli.neříkám že všechny sestry ale ženská potřebuje podporu a ne slyšet že se málo snaží atd.Teď čekám další mimčo a jdu zkusit Příbram.Tak zatim ahoj holky a držte se.
Leny (ID: 12116)   osobní profil (nasemimi.cz)
19.10.2009 19:26:11

RE: Epidural
Dobrý den, podle dostupných informací je epidurální analgezie k dispozici (cena vychází z vašeho zdravotního pojištění). Další informace Vám určitě rádi poskytnou přímo v nemocnici.
Správce webu (ID: 10)   osobní profil (nasemimi.cz)
11.02.2009 10:44:29

Epidural
Chtěla jsem se zeptat jestli v Písecké porodnici dávají na požádáni epidural a jestli se za něj platí.Děkuji za odpověď Šnapková Písek
snapik (ID: 7554)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.02.2009 12:33:58
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek