Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Svitavská nemocnice, a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Spokojenost
V červnu 2011 se mi v této porodnici narodil syn. Byla jsem maximálně spokojena s přístupem personálu jak při porodu, tak i s péčí novorozeneckého oddělení. Sestřičky i lékaři byli velice milí a ochotní. Doporučuji!
habadka (ID: 21099)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.06.2011 14:14:35

Neochota
Já jsem v této porodnici rodila před jedenácti a šesti lety a doufám,že se za tu dobu leccos změnilo.V době kdy jsem tam rodila já byla tato porodnice plná neochotných a nepříjemných sestřiček,které byly snad i naštvané když jste si dovolila v půl jedenácté večer a poté v šest hodin ráno rodit.Ćlověk si tam připadal jako vyloženě na obtíž.Milé maminky doufám,že za ty roky to je lepší a přeji u porodu milou a chápající porodní asistentku jako jsem měla i já před třemi měsíci v českolipské porodnici.
Regi (ID: 15202)   osobní profil (nasemimi.cz)
28.04.2010 16:24:54
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek