Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Nemocnice Třinec, p.o.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
RE: třinec
Dobrý den,
doporučujeme nejprve kontaktovat Vaši zdravotní pojišťovnu a zjistit, zda mohou porod v ČR proplatit. Následně se obraťte na vybranou porodnici v ČR a domluvte se na ideálním postupu.

Přejeme hodně štěstí
naseporodnice.cz
Správce webu (ID: 10)   osobní profil (nasemimi.cz)
07.04.2012 21:14:17

potrebovala by som poradit.som zo slovenska ale byvam tu z priatelom uz dva roky a chcela by som vediet cy by bolo mozne rodit u vas v nemocnici aj ked mam pojistenie na slovensku tam mam stale trvaly pobyt.a ak by to neslo ze by mi ho pojstovna nepreplatila tak kolko by ten porod u vas stale kebyze ho zaplatime.dakujem
verča825 (ID: 24163)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.04.2012 19:46:27

porodnice v Třinci
Milé maminky, tuto porodnici mohu jen doporučit. Rodila jsem zde císařským řezem 9.7.2010. Přijali mě den předem(porod byl plánovaný), poučili o všem co se bude dít - klystýr, cévkování atd. Sestry jsou milé a přátelské. Příprva na sále a vše kolem probíhal v přátelském duchu, anestezioložka byla milá a vždy mi říkala co se děje a bude dít a to i při samotném porodu. Po porodu také péče skvělá. Sestry ochotné pomoci s čímkoliv, pokud měly samozřejmě čas. Na porodním oddělení a sále jsou vždy na službu 3 sestry. Sestřičky z dětského také super. Měla jsem možnost vidět i nově upravené porodní boxy a je to paráda. Poprvé jsem tu rodila v roce 2005 a byla pouze jedna místnost oddělená pouze plentou, takže soukromí skoro žádné. Na samotný porod jste už šli na sál. Nyní má každá rodička svou místnost se sprchou a WC a balóny a dalšími pomůckami. Je to tu super i lékaři jsou skvělí. Jen mohu doporučit.
Kača (ID: 19308)   osobní profil (nasemimi.cz)
18.02.2011 10:58:03

Rodila jsem zcela nečekaně dne 7.7.2008 ve Fakultní nemocnici Ostrava o 7 týdnů dříve a jsem zcela nadšená.Porod byl super,přístup lékařů vynikající-nadmíru spokojená.Krásné prostředí-příjemní lékaři i sestřičky i na JIP kde syn ležel a starali se o něj.Všem mohu jen doporučit-neváhejte a budete spokojené stejně jako jsem já!
Karlos (ID: 10425)   osobní profil (nasemimi.cz)
10.07.2009 21:08:22

spokojenost
Rodila jsem v Třinecké nemocnini a můžu říct že jsem byla plně spokojena.Přístup lékařů i sester byl superní.Takže vřele doporčuji.
Janča (ID: 7770)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.03.2009 13:56:15
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi
dětský bazárek