Rodina: Partnerské vztahy

Zpět na přehled diskuzí  |  Svůj názor u nás můžete také vyjádřit hlasováním v našich čtenářských anketách!

Nová zpráva od Nepřihlášený uživatel

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
1 - 2 - 3
komunikace
ahoj, Hanča píše, že nejdůležitějš je nepřestat komunikovat. U nás se komunikuje pořád věcně a hlavně hodně.Dá se okecat vše,ale nevím jak dlouho mi to ještě bude procházet...
03.12.2008 12:16:52
odpovědět
Nepřestat komunikovat
ahoj, podle mých zkušeností je nejdůležitější, nepřestat komunikovat!! To, že má každý chyby, to si celkem většina z nás připustí, ale jen málokdo ví o těch svých a slyšet o nich, to už chce určitou dávku odvahy. Já upřednostňuji spíš hádku, vše si pěkně vyříkat, než spolu nemluvit a trucovat. To je už pak jen kousek k definitivnímu konci, můj názor.
21.11.2008 21:35:25
odpovědět
Jednou dole, jednou nahoře
Ne nadarmo se říká, že jednou jsme dole, jednou nahoře...myslím si, že to platí v obecné rovině i v partnerství. Myslím, že nejde aby dva lidi, kteří spolu žijí, byli pořád v pohodě, vůbec se nehádali, nezažili nějakou třeba i jen menší krizi. Jestli to někdo tvrdí, tak mu nebudu věřit, protože něco skrývá a lže sám sobě. Je to ale jen můj názor. Vždycky záleží, jak si to ti dva vyřeší, a vyřešit se dá skoro všechno. Chce to jen toho druhého vyslechnout, dohodnout se na nějakém řešení a hlavně oba dva musíte chtít!!! Hodně štěstí a lásky!!
05.11.2008 19:08:42
odpovědět
1 - 2 - 3