Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Městská nemocnice Ostrava

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Ahoj všechny, co si vybíráte porodnici. Dne 26.2.2013 jsem rodila v MNO a téměř si nemůžu stěžovat. Ale ta strava!!! Jestli někdo čeká, že bude mít na Fifejdách stravu pravidelně a 5x denně, tak ať si rovnou objedná donáškovou službu... Snídaně až po vizitě (někdy i v 10h dopoledne) a to jsou všichni min od 6h vzhůru, oběd se mnohdy kryje s vyšetřeními a tak ho máte vystydlý (ve 12h) a večeře je až v 19h! Mezi jídly není svačina a to ani pro cukrovkářky, které by měly jíst min každé 3h! Kvalita jídla hrůza - salámy s větším obsahem Eček než nejdivočeší varianta chipsů apod... No, děkuji manželovi za zásobování čerstvými rohlíky a jablky z vlastní zahrádky :-)
Vlaďka (ID: 26829)   osobní profil (nasemimi.cz)
08.04.2013 09:43:49

Porodnice Měst. nem. Ostrava nebude týden před otevřením přijímat
Od 30. května do 5. června 2011 bude v Městské nemocnici Ostrava uzavřen porodní sál a nebudou přijímány rodičky. Od 6. června, počínaje půlnocí, bude provoz obnoven v plném rozsahu. Důvodem je stěhování oddělení po kompletní rekonstrukci porodní části Gynekologie a porodnictví.

Veřejnost může využít příležitosti navštívit a prohlédnout si nový nejmodernější porodnický takt na dnech otevřených dveří, které se konají 30. a 31. května vždy od 9:00 do 17:00 hodin.

V pátek 3. června pak proběhne slavnostní otevření nové porodnice společně s vernisáží obrazů na téma „Zrození“, které namalovali žáci ZŠ Gajdošova v Moravské Ostravě.
Patrik Neuwirth (ID: 20704)   osobní profil (nasemimi.cz)
25.05.2011 10:06:06

Skvělá porodnice
Rodila jse v teto porodnici a byli jsme nad míru spokojení. Nečekaně mi odtekla plodová voda v 33týdnu takže jsem se dopravila do naší porodnice ve Fýdku kde mně nechali čekat v čekarně skoro hodinu byla jsem promočená na kost šilená zima pořad někdo přichazel a odchazel z venku. Poté co jsem se konečně dostala na řadu mi doktor zdělil že mně klidně odrodi,ale ditě odvezou nebo at´se dopravím do Ostravy, protože bych musela čekát půl hodiny na sanitku.Takže jsme rači jeli. V Ostravě jsem sotva vešla do dveří a už se začli o nás milé starat. Pocelou dobu semnou komunikovál celý personál abyl laskavý a informovali mně ovšem co je a co může nastat. Podomluvě jaká jsou rizika mi dali na výběr jak chci rodit, dohodli jsme se na císařský řez. Hned na druhý den mi povolili návštěvu u malého na odělení pro nedonošená miminka kde jsme vděční za pečí o našeho klučinu který už má dva ročky a nikdo by nepoznal že jsme měli nějaký problém. Tet´se tam budem chystat znovu a už se těším protože vím co tato porodnice dokáže a to je to nejlepší a ne kde mají jake výbavení zdraví a ochota pomáhat je víc.
teribubu (ID: 18071)   osobní profil (nasemimi.cz)
25.11.2010 12:11:25
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi