Hodnotit / sdílet na:

Diskuze k porodnici - Krajská nemocnice Liberec, a.s.

zpět na popis porodnice

Vítejte v diskuzi k vybrané porodnici.

Všechny diskuzní příspěvky jsou volně přístupné, tzn. že pro čtení příspěvků není nutná registrace. Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte se nejprve zaregistrovat (tedy vytvořit si osobní účet). Pak už jen stačí přihlásit se a můžete začít diskutovat. Registrace je zcela ZDARMA.

VLOŽENÍ NOVÉHO PŘÍSPĚVKU:

Diskuzní příspěvek může vložit pouze registrovaný (registrační formulář) a aktivně přihlášený uživatel (přihlásit se).
Děti sebou
Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na situaci, kdy není hlídání pro děti, které již mám a budu rodit u Vás. Zda je možnost je sebou vzít.

Děkuji Vám za ionformaci
Pája 13 (ID: 30887)   osobní profil (nasemimi.cz)
16.03.2017 14:06:08

Velké díky...
Nejsem zrovna jedna z těch, co na internetu diskutují a přidávají různé komentáře atd., ale musela jsem udělat výjimku a podělit se se svou zkušeností s gynekologicko-porodnickým a dětským oddělením v KNL.
Rodila jsem indukovaným porodem 20.1.2016 o týden dřív, protože malý již nepřibýval na váze a musím říct, že jsem do nemocnice nastupovala se staženým žaludkem, protože jsem měla dojem, že liberecká porodnice nemá dobrou pověst ohledně personálu. Musím povzbudit všechny, co se tam chystají rodit, protože jsem byla příjemně překvapena, moje porodní asistentka, která se mnou prošla komplet celým porodem od zavedení pilulky až po šití byla úžasná, Neprošla jsem žádným předporodním kurzem a s ní to ani nebylo nutné. Bohužel nevím její jméno, ale chtěla bych jí moc poděkovat, za její cenné rady a psychickou podporu, za to, že mě do ničeho nenutila, že mě povzbuzovala a za to, že mi po takovém výkonu ještě jako třešničku na dortu přinesla teplé jídlo. Byla skvělá. Doktorky, které se na mě vystřídaly mi všechno vysvětlily a konaly rychle a profesionálně. Chtěla bych poděkovat i lékařkám a sestřičkám z novorozeneckého oddělení. Měla jsem problém s intenzivním a velice bolestivým naléváním prsou a ony radily, přinesly obklady, neustále chodily a ověřovaly, jak jsem na tom. Pomohly i s kojením, malý měl pouhých 2470 g při narození a špatně se přisával, ale spolu s jejich pomocí jsme to všechno zvládly. Ve finále nebyl problém ani s nemocniční stravou, samozřejmě nemůžete čekat steaky k snídani, obědu i večeři, ale jídlo bylo celkem chutné, logicky s menším obsahem soli, ale personál v kuchyni toto kompenzoval. Paní byla moc milá a když jsme se chtěly v klidu najíst, tak dokonce i pochovala mimča, která zrovna protestovala a plakala. Závěrem tedy ještě jednou velice děkuji a doufám, že se tam ještě jednou vrátím s holčičkou, nebo dalším zdravým chlapečkem :)
Stee (ID: 30156)   osobní profil (nasemimi.cz)
24.02.2016 19:06:52

Doporučuji
Veľa známych - hlavne muži a bezdetné známe - mi vraveli, že porodnica v JBC je lepšia ako v Lbc z rôznych dôvodov. Som ale rada, že som nedala na ich "doporučenia" a rodila v Lbc.
Po celú dobu, od nástupu až po prepustenie bol ku mne celý personál maximálne ústretový, trpezlivý, ochotný s čímkoľvek poradiť a pomôcť. Ani raz som nemala pocit, že niekoho obťažujem, práve naopak - o mňa a hlavne o malého bolo skvele postarané.
Veľká vďaka!
Jana (ID: 28685)   osobní profil (nasemimi.cz)
05.08.2014 11:56:40

Naprostá spokojenost, není co vytknout :-)
1210nikol (ID: 27174)   osobní profil (nasemimi.cz)
20.06.2013 10:09:38

Na Libereckou nemocnici jsem slyšela jen samé stížnosti, ale z mé strany absolutní spokojenost...od uklízeček až po doktory všichni neuvěřitelně příjemní, ochotní...byli jsem tam 8 dní kvůli žloutence a nezažila jsem jedinou sestru která by měla byť jen trochu špatnou náladu, obrovská ochota při pomoci s kojením...perfektní..jsem ráda že jsem rodila právě tam :o)
simackova2 (ID: 26518)   osobní profil (nasemimi.cz)
18.02.2013 18:04:15

RE: RE: názor
a co kdybych to chtela nerada bych kdyby mi ho vymnenily vsude o tom mluvej nerikam ze o tíhle nemocnici ale stava se to.
drozdova23 (ID: 24375)   osobní profil (nasemimi.cz)
04.05.2012 00:10:21

RE: názor
miminko mi nedali hned po porodu..
misicka38 (ID: 22906)   osobní profil (nasemimi.cz)
06.12.2011 16:09:20

Hodnocení za strany otce
Dobrý den , jak bych začal 26.5. ve 4:57 se podle přítomných lekařů a sester vlastě celého personálu stal zázrak. Já si myslím že to zázrak nebyl ale prvotřídně odvedená práce za kterou je schován celý tým této porodnice.Ačkoli se naše miminko rodilo za velmi těžkých podmínek všichni přítomní byli fantastičtí. Pan primář Černý pan doktor Beránek který mimo jiné rodil i naše první dítě a už tehdy jsme byli nadšeni celkovým přistupem celého oddělění porodnice byli skvělý .Vím že tyto řádky nejsou dostatečnou kompenzací za tu vynikajícně odvedenou práci a slova díků dostatečně nevystihnou onu preciznost a více než strojovou přesnost znalosti či jen dobrý úsudek který bezpochyby předvedl tento tým onen den a díky těmto vlastnostem které má personál této nemocnice se dnes můžeme těšit z naší dcerky chtěl bych celému oddělění složit velikou poklonu a vyjádřit mnoho díků ač vím že to není dostačné ocenění jejich výkonu. Přesto všem moc DĚKUJEME DÍKY DÍKY DÍKY !!!!!! Všem maminkám i ocům kreří váhají kde přivést potomka na svět s klidem na srdci mohu tuto porodnici doporučit.Ještě jednou děkujeme! :-)
Ritom (ID: 20860)   osobní profil (nasemimi.cz)
04.06.2011 23:26:35

Miminko nepoložili na břicho matce,první kojení proběhlo až 3 hodiny po porodu a dítě bylo bez problému.
vrana (ID: 4821)   osobní profil (nasemimi.cz)
23.06.2010 12:56:36

primář
Primářem už není pan doktor Dorr, ale pan doktor Černý .... chtělo by to aktualizaci;-)
Isaosa (ID: 8639)   osobní profil (nasemimi.cz)
27.03.2009 20:52:09
Správa uživatelů

Dětský bazar Našemimi