Hodnotit / sdílet na:

27.08.2009: ČTVRTEK, DRUHÁ ŠANCE

obrázek deník
Zase tady máme krásný slunečný den. Jediné, co mi ho trochu kazí je, že dnes Marek nepřijede domů. Škoda, mohli jsme odvolat lekci plavání a jít všichni s prckem na plovárnu. Marek má však hodně práce, musí dodělat důležité dokumenty a odpoledne mají s kolegy z práce malou oslavu.

Jejich kolegyně se již podruhé, a to po necelých dvou letech, vdala. Nejbližší spolupracovníky pozvala na dnešní malou posvatební oslavu. Chlapi samozřejmě nevěděli co koupit, tak vybrali peníze, ty přijdou každému vhod.

Tereza, tak se kolegyně jmenuje, to neměla vždy lehké. Je to sice velice atraktivní, mladá dáma, která to s mužskými umí, ale zároveň je i hodná a dost důvěřivá, takže lehce nalítne. Tatínek jí brzy zemřel a maminka ze smutku duševně onemocněla, což člověku také nepřidá.

Její rozhodnutí pro prvního manžela nás všechny dost zaskočilo. Znali jsme je s Markem celkem dobře již z vysoké školy. Luboš rozhodně nebyl typ, jenž by se k Terce hodil. Byl to silně nevyzrálý frajírek s příliš silným sebevědomím. Už tenkrát by nám k ní lépe pasoval skutečný, možná i starší muž. Lásce se však nedá poroučet a po dvou letech vzájemných rozchodů a udobřovaček se nakonec vzali.

Bohužel jsme se nemýlili. Terezka musela odjet krátce po svatbě do zahraničí a tím vše začalo. Luboš začal nesnesitelně žárlit, dělal scény po telefonu, uprostřed noci jí volal, že ví, že si našla milence a podobně. O tom, co tady on zatím vyváděl, to se jaksi opomněl zmínit. Zřejmě si myslel, jak já, tak ty a proto ty scény. Po návratu Terezy se nějaký čas snažili vše urovnat, ale bohužel. Rozvod proběhl rychle a celkem bez problémů.

Po rozvodu neměla Tereza náladu někoho dalšího hledat, začít nový vztah. Upjala se převážně na práci a většinu volného času věnovala péči o nemocnou maminku. Po celou dobu jí byl velkou oporou dlouholetý kamarád Mirek. Žádný krasavec, ale muž každým coulem, se silným charismatem. A jak se to občas stává, přerostlo jejich přátelství v lásku a nyní se vzali. Terezka prý vypadá velice spokojeně a šťastně, dokonce je na cestě i miminko. Snad jim to spolu tentokrát vyjde….

S těmi miminky je to docela legrace. Vypadá to, jako by se s nimi roztrhl pořádný pytel. Všude kolem je to samá těhulka nebo se mi to jenom zdá, více si všímám okolí a pozoruji jiná bříška???? I to je možné….

Související odkazy:
Embryo
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 21. týden

obrázek deníkVýživa a vitamíny

dětský bazárek