Hodnotit / sdílet na:

18.06.2009: ČTVRTEK, KREVNÍ TESTY

obrázek deník
Dnes jsme si museli přivstat, zatím jsem v pohodě, tak to snad alespoň pár hodin vydrží.

Rychle vyvenčit Koudyho a jede se na polikliniku kvůli krevnímu testu na určení krevní skupiny a Rh faktoru. V laborce jsou jen do půl deváté, tak ať to stihneme a mám to už za sebou. Bohužel nemám hlídání pro Marťáska, ale vždy to šlo dost rychle, tak to snad spolu zvládneme.

Odběry mám za sebou, sestřička byla velice šikovná, ani jsem to moc nepocítila, žíly mám viditelné, takže žádný problém. Marťásek vše sledoval, ani nedutal, byl zlatý.

Venku se mezitím udělalo pekelné vedro. Myslela jsem jen na to, ať jsme už co nejdříve doma v chládečku. Ze všeho mi začalo škrundat v břiše hlady a v autobuse na mně začaly jít mdloby. Zatla jsem zuby a říkala si, holka musíš vydržet.

Konečně naše stanice, Martínka jsem táhla za ručičku, jak pejska na provázku, žaludek se bouřil. Na chvíli jsme si sedli na lavičku ve stínu, oba se pořádně napili, ledový pot na čele se pomalu vytrácel. Postupně jsem nabírala zpět barvu a cítila se lépe. Příště pojedu autem, je to sice zdlouhavé a dražší, ale to dusno v autobuse teď přímo nesnáším, snad je to jen dočasné!

Oběd jsme pojali jen v lehčím duchu a šli se společně natáhnout. Kouďák se také chladil na podlaze a ani nedorážel, abychom šli ven.

Po spaní jsme vyvenčili pejska, který po chvilce přímo pelášil k domovu, vzali balón a šli na hřiště. Dusno houstlo, večer má přijít déšť a ochlazení, no uvidíme.

Na dětském hřišti nás už čekala Míša s malým Péťou. Konečně nám do toho nic nepřišlo a my se sešli. Kluci si celé odpoledne pěkně hráli s míčem, řádili na skluzavce, ..... My jsme si s Michalou zatím pěkně pokecaly, řekla mi nějaké nové drby z práce, vzájemně jsme si postěžovaly i na ty naše chlapy a podobně. Uklidnila jsem se, že máme vlastně téměř všechny stejné problémy. Člověku je fakt hned líp, když ví, že v tom není sám!

Související odkazy:
9. týden těhotenství
Těhotenství týden po týdnu:
Popis těhotenství 11. týden

obrázek deník